SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
TRELLEBORGS FF
UNGDOM
P2011

Matcher
JANUARI 2024
 
21
10:00
sön
10:00    
Tångvallaskolan
Skanör-Falsterbo IF - Trelleborgs FF  -      
 
28
10:00
sön
10:00    
Tångvallaskolan
Skanör-Falsterbo IF - Trelleborgs FF  -      
FEBRUARI 2024
 
03
10:00
lör
10:00    
Anderslövs IP
Trelleborgs FF - FBK Balkan  -      
03
12:00
lör
12:00    
Anderslövs IP
Trelleborgs FF - FBK Balkan  -      
 
17
10:00
lör
10:00    
Skurups IP. Mårtensgatan 6.
Skurups AIF - Trelleborgs FF  -      
17
11:00
lör
11:00    
Höllvikens IP
BK Höllviken - Trelleborgs FF  -      
17
12:00
lör
12:00    
Skurups IP. Mårtensgatan 6.
Skurups AIF - Trelleborgs FF  -      
 
25
12:00
sön
12:00    
Aggarpsvallen
Svedala IF - Trelleborgs FF  -      
MARS 2024
 
09
08:00
lör
08:00    
Nils Holgerssons-hallen, Skurup
NH-cupen, Skurup - Trelleborgs FF (A)  -      
10
09:00
sön
09:00    
Nils Holgerssons-hallen, Skurup
NH-cupen, Skurup - Trelleborgs FF (B)  -      
10
13:00
sön
13:00    
Pilbäcks IP
IFK Klagshamn - Trelleborgs FF  -      
 
23
12:30
lör
12:30    
Hyllie IP
Hyllie IK - Trelleborgs FF  -      
23
14:30
lör
14:30    
Hyllie IP
Hyllie IK - Trelleborgs FF  -      
APRIL 2024
 
01
11:00
mån
11:00    
Vångavallen
Trelleborgs FF - Mjällby AIF  -      
01
13:00
mån
13:00    
Vångavallen
Trelleborgs FF - Mjällby AIF  -      
 
13
10:30
lör
10:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic gul - Trelleborgs FF röd5  -  4  
13
11:00
lör
11:00    
Höllvikens IP K2 konstgräs 9-manna
BK Höllviken röd - Trelleborgs FF blå1  -  6  
14
10:00
sön
10:00    
Köpingeskolan 9-manna
Trelleborgs FF vit - FC Trelleborg blå0  -  6  
 
20
15:00
lör
15:00    
Köpingeskolan 9-manna
Trelleborgs FF röd - Limhamns FF 14  -  3  
21
10:45
sön
10:45    
Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
Vellinge IF röd - Trelleborgs FF vit0  -  10
21
12:00
sön
12:00    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF blå - IF Limhamn Bunkeflo röd1  -  1  
 
26
19:00
fre
19:00    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 1
Limhamn FC vit - Trelleborgs FF blå4  -  4  
27
11:00
lör
11:00    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF röd - IFK Klagshamn blå1  -  0  
28
10:00
sön
10:00    
Köpingeskolan 9-manna
Trelleborgs FF vit - FC Bellevue röd8  -  0  
MAJ 2024
 
01
09:00
ons
09:00    
Skurups ip
Skurup - Trelleborgs FF  -      
01
11:00
ons
11:00    
Skurups ip
Skurup - Trelleborgs FF  -      
05
sön
00:00    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo blå - Trelleborgs FF röd  -      
05
12:00
sön
12:00    
Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 2
BK Olympic grön - Trelleborgs FF blå3  -  8  
05
12:30
sön
12:30    
Västra Ingelstads IP konstgräs 9-manna
Oxie SK svart - Trelleborgs FF vit1  -  1  
 
12
08:00
sön
08:00    
Helsingborg, Norvalla IP
KBK cup - Trelleborgs FF  -      
 
18
10:00
lör
10:00    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF blå - Skurups AIF vit2  -  2  
18
12:00
lör
12:00    
Anderslövs IP konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF vit - Rydsgårds AIF vit3  -  2  
19
10:00
sön
10:00    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF röd - Hyllie IK grön1  -  1  
 
25
11:00
lör
11:00    
Tomelilla IP A-plan
Tomelilla IF blå - Trelleborgs FF röd4  -  7  
26
10:30
sön
10:30    
Gislövs IP A-plan 9-manna
Gislövs IF röd - Trelleborgs FF vit9  -  4  
26
14:00
sön
14:00    
Sandskogens IP C-plan 9-manna
Ystads IF FF vit - Trelleborgs FF blå5  -  0  
JUNI 2024
 
01
10:00
lör
10:00    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF vit - BK Olympic lila  -      
01
12:00
lör
12:00    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF röd - Vellinge IF blå  -      
02
10:00
sön
10:00    
Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF blå - Oxie SK vit  -      
 
07
18:00
fre
18:00    
Köpingeskolan 9-manna
Trelleborgs FF vit - Skanör Falsterbo IF röd  -      
09
12:00
sön
12:00    
Köpingeskolan 9-manna
AC Trelleborg vit - Trelleborgs FF röd  -      
09
13:00
sön
13:00    
Möllevallen IP, Skanör A-plan 9-manna
Skanör Falsterbo IF grå - Trelleborgs FF blå  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF blå - AC Trelleborg svart  -      
15
14:00
lör
14:00    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF röd - Skurups AIF grön  -      
16
12:00
sön
12:00    
Höllvikens IP K2 konstgräs 9-manna
BK Höllviken svart - Trelleborgs FF vit  -      
 
Ungdomspartners