SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
TRELLEBORGS FF
UNGDOM
P11
Matcher
MAJ 2021
 
01
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF blå - Limhamns FF vit  -      
02
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF vit - IFK Klagshamn blå  -      
02
11:30
sön
11:30    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Trelleborgs FF röd  -      
 
08
11:00
lör
11:00    
Borgeby IP F-plan 7-manna 1
Bjärreds IF röd - Trelleborgs FF blå  -      
09
sön
00:00    
Bortamatch
Limhamns FF grön - Trelleborgs FF vit  -      
09
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallen
Trelleborgs FF Blå - FF Atletiko Malmö A  -      
09
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallen
Trelleborgs FF Röd - Vellinge IF C  -      
09
11:30
sön
11:30    
Söderslättshallen
Trelleborgs FF Vit - FF Atletiko Malmö B  -      
09
11:30
sön
11:30    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF röd - Vellinge IF blå  -      
 
15
11:30
lör
11:30    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF vit - Kvarnby IK röd  -      
15
12:00
lör
12:00    
Söderslättshallen
Trelleborgs FF Vit - FC Rosengård   -      
16
09:30
sön
09:30    
Söderslättshallen
Trelleborgs FF Blå - Kulladals FF A  -      
16
11:30
sön
11:30    
Söderslättshallen
Trelleborgs FF Röd - Kulladals FF C  -      
 
22
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF blå - Skanör Falsterbo IF  -      
22
13:00
lör
13:00    
Thurevallen A-plan 7-manna 1
Beddingestrands IF - Trelleborgs FF röd  -      
23
10:00
sön
10:00    
Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
IFK Malmö FK 2 - Trelleborgs FF vit  -      
 
29
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF röd - Ystads IF FF blå  -      
29
12:15
lör
12:15    
Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
FC Trelleborg blå - Trelleborgs FF blå  -      
30
12:30
sön
12:30    
Pilbäcks IP 7-manna 1
Tygelsjö IK - Trelleborgs FF vit  -      
JUNI 2021
 
05
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF blå - Vellinge IF röd  -      
06
10:00
sön
10:00    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF vit - Trelleborgs FF röd  -      
 
12
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF röd - BK Höllviken vit  -      
13
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF vit - Ystads IF FF vit  -      
13
12:00
sön
12:00    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Trelleborgs FF blå  -      
 
20
10:30
sön
10:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
BK Olympic 1 - Trelleborgs FF blå  -      
20
11:00
sön
11:00    
Aggarpsvallen, B-plan, konstgräs 7-manna 2
Svedala IF vit - Trelleborgs FF röd  -      
20
11:30
sön
11:30    
Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
FC Trelleborg röd - Trelleborgs FF vit  -      
 
30
18:30
ons
18:30    
Landskrona
IK Wormo - Trelleborgs FF  -      
AUGUSTI 2021
 
01
11:00
sön
11:00    
Mellanheden, Malmö
FC Bellevue - Trelleborgs FF Blå  -      
 
02
18:30
mån
18:30    
Söderslättshallen
Trelleborgs FF Vit - FC Bellevue  -      
07
12:00
lör
12:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF vit - Bunkeflo FF gul  -      
 
14
10:00
lör
10:00    
Köpingeskolan 7-manna 1
FC Trelleborg röd - Trelleborgs FF vit  -      
14
12:00
lör
12:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF röd - BK Höllviken vit  -      
15
11:30
sön
11:30    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Trelleborgs FF blå  -      
 
21
10:30
lör
10:30    
Gislövs IP C-plan 7-manna 2
Gislövs IF - Trelleborgs FF röd  -      
21
12:00
lör
12:00    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF blå - IFK Klagshamn gul  -      
22
sön
00:00    
Vångavallen
Trelleborgs FF vit - IFK Klagshamn blå  -      
 
25
18:30
ons
18:30    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF blå - FC Trelleborg blå  -      
28
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF röd - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
28
11:00
lör
11:00    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
Limhamns FF vit - Trelleborgs FF blå  -      
28
16:00
lör
16:00    
Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
IFK Malmö FK 2 - Trelleborgs FF vit  -      
SEPTEMBER 2021
 
04
12:45
lör
12:45    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF vit - Trelleborgs FF röd  -      
05
09:00
sön
09:00    
Vångavallen, Trelleborg B-plan 7-manna 1
Trelleborgs FF blå - Skanör Falsterbo IF  -      
05
12:00
sön
12:00    
Vångavallen, Trelleborg B-plan 7-manna 1
Trelleborgs FF vit - Limhamns FF grön  -      
 
11
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF vit - Svedala IF blå  -      
12
12:00
sön
12:00    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF röd - Svedala IF vit  -      
 
18
09:00
lör
09:00    
Vellinge IP Östranplan 7-manna 4
Vellinge IF röd - Trelleborgs FF blå  -      
18
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF röd - Ystads IF FF blå  -      
19
10:30
sön
10:30    
Pilbäcks IP 7-manna 1
Tygelsjö IK - Trelleborgs FF vit  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF blå - Spjutstorps IF  -      
25
12:00
lör
12:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF vit - Ystads IF FF vit  -      
26
09:00
sön
09:00    
Vellinge IP Östranplan 7-manna 4
Vellinge IF blå - Trelleborgs FF röd  -      
OKTOBER 2021
 
02
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF röd - Anderslövs BoIK  -      
03
14:30
sön
14:30    
Borgeby IP F-plan 7-manna 1
Bjärreds IF röd - Trelleborgs FF blå  -      
 
10
10:00
sön
10:00    
Thurevallen A-plan 7-manna 1
Beddingestrands IF - Trelleborgs FF röd  -      
10
10:00
sön
10:00    
Bara IP A-plan
Bara GoIF 2 - Trelleborgs FF vit  -      
 
16
13:00
lör
13:00    
Vångavallen
 
Trelleborgs FF Blå - TFF-cupen  -      
16
13:00
lör
13:00    
Vångavallen
 
Trelleborgs FF - TFF-cupen  -      
NOVEMBER 2021
 
13
11:00
lör
11:00    
Köpingeskolan
Trelleborgs FF Vit - FC Bellevue  -      
14
11:00
sön
11:00    
Köpingeskolan
Trelleborgs FF Blå - FC Bellevue   -      
 
21
14:00
sön
14:00    
Köpingeskolan
Trelleborgs FF Röd - BK Höllviken   -      
 
27
09:00
lör
09:00    
Stadion Plan 10
Malmö FF - Trelleborgs FF Blå  -      
27
13:00
lör
13:00    
Köpingeskolan
Trelleborgs FF - Limhamns FF   -      
DECEMBER 2021
 
01
18:15
ons
18:15    
Vångavallen D-lan
Trelleborgs FF Blå - Kulladals FF Blå  -      
05
12:30
sön
12:30    
Hyllie IP, Malmö
Hyllie IK Grön - Trelleborgs FF Blå  -      
 
11
17:00
lör
17:00    
Västergårds IP, Eskilsminne
Ramlösa Södra IF - Trelleborgs FF Blå  -      
 
18
11:00
lör
11:00    
Vångavallen D-plan 7-manna
Trelleborgs FF Blå - Lunds FF  -      
18
11:00
lör
11:00    
Vångavallen D-plan 7-manna
Trelleborgs FF Vit - Dalby GIF 1  -      
19
10:00
sön
10:00    
Oxie IP
Oxie SK - Trelleborgs FF Röd  -