SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
TRELLEBORGS FF
UNGDOM
P2010

Matcher
DECEMBER 2023
 
27
09:00
ons
09:00    
BK Landora Julcup
BK Landora Julcup - Trelleborgs FF Blå  -      
JANUARI 2024
 
05
13:00
fre
13:00    
Skånecupen
Skånecupen - Trelleborgs FF Blå  -      
05
13:00
fre
13:00    
Skånecupen
Skånecupen - Trelleborgs FF Vit  -      
 
14
06:30
sön
06:30    
Halmia Arena Cup Halmstad
Halmia Arena Cup - Trelleborgs FF Blå  -      
 
26
17:00
fre
17:00    
Harlösahallen, Karl Axels väg, Harlösa
Harlösaspelen - Trelleborgs FF Blå  -      
FEBRUARI 2024
 
11
11:30
sön
11:30    
Smyge konstgräsplan Smygehamn
Gislövs IF - Trelleborgs FF Röd  -      
 
18
11:30
sön
11:30    
Kulladals IP
Kulladals FF - Trelleborgs FF Röd  -      
 
25
16:00
sön
16:00    
Stadionområdet Malmö
Malmö FF - Trelleborgs FF Blå  -      
MARS 2024
 
02
15:30
lör
15:30    
Vellinge IP Östranplan
Vellinge IF - Trelleborgs FF Blå (DM)4  -  8  
 
09
09:00
lör
09:00    
Anderslövs konstgräs
Trelleborgs FF Vit - Gislövs IF  -      
09
15:00
lör
15:00    
Åkarps IP, konstgräs 9-manna
Åkarps IF - Trelleborgs FF Blå (DM)5  -  5  
10
15:00
sön
15:00    
Köpingeskolan konstgräs
Trelleborgs FF Blå - Halmstad BK  -      
 
16
09:00
lör
09:00    
Anderslövs IP
Trelleborgs FF Vit - BK Olympic  -      
17
11:00
sön
11:00    
Anderslövs IP konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF Blå (DM) - Sorgenfri FF16  -  0  
 
23
11:30
lör
11:30    
Bäckagårdens IP
Kvarnby IK - Trelleborgs FF Blå  -      
 
29
10:00
fre
10:00    
Kulladals IP - Kulladal
Kulladals FF - Trelleborgs FF Vit  -      
29
13:00
fre
13:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 9-manna
Helsingborg City FC - Trelleborgs FF Blå (DM 16-delsfinal)0  -  7  
30
11:30
lör
11:30    
Smygehamns konstgräsplan
Gislövs IF - Trelleborgs FF Vit  -      
APRIL 2024
 
01
14:00
mån
14:00    
Kulladal IP - Kulladal
Kulladals FF - Trelleborgs FF Blå  -      
07
13:30
sön
13:30    
Husiegård IP
Husie IF - Trelleborgs FF Vit  -      
07
15:45
sön
15:45    
Husiegård IP
Husie IF - Trelleborgs FF Röd  -      
 
13
12:15
lör
12:15    
Kastanjeplan, Anders Perssons väg 9, Tomelilla
Brösarps IF - Trelleborgs FF röd5  -  4  
14
10:30
sön
10:30    
Hyllie IP konstgräs 1
Hyllie IK - Trelleborgs FF Blå0  -  9  
 
20
10:00
lör
10:00    
Anderslövs IP konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF Blå - Bara GoIF 5  -  9  
20
10:00
lör
10:00    
Bara IP Konstgräs 9-manna (stor)
Bara GoIF svart - Trelleborgs FF vit15  -  1  
21
15:00
sön
15:00    
Köpingeskolan 9-manna
Trelleborgs FF röd - Ystads IF FF 7  -  1  
 
26
19:00
fre
19:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 2
BK Olympic - Trelleborgs FF Blå (DM 8-delsfinal)12  -  1  
27
11:00
lör
11:00    
Sandskogens IP D-plan 9-manna
Ystads IF FF vit - Trelleborgs FF Blå12  -  1  
28
10:00
sön
10:00    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF vit - Svedala IF vit2  -  2  
MAJ 2024
 
02
19:00
tor
19:00    
Lövängen A-plan 9-manna
Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF - Trelleborgs FF röd2  -  3  
05
13:00
sön
13:00    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF Blå - Kvarnby IK 3  -  5  
05
13:00
sön
13:00    
Vellinge IP Östranplan
Vellinge IF blå - Trelleborgs FF vit6  -  2  
 
12
16:00
sön
16:00    
Bäckavallen B-plan 9-manna, Spjutstorp
Trelleborgs FF vit - Spjutstorps IF 2  -  5  
 
18
12:00
lör
12:00    
Aggarpsvallen, Plan 5, Svedala
Trelleborgs FF röd - Svedala IF blå1  -  6  
18
13:30
lör
13:30    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo - Trelleborgs FF Blå6  -  1  
 
25
12:45
lör
12:45    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic - Trelleborgs FF Blå12  -  0  
26
14:00
sön
14:00    
Staffansvallen Plan 4, konstgräs
Staffanstorp United FC svart - Trelleborgs FF vit8  -  0  
26
15:45
sön
15:45    
Saltsjöbadsvägen 25, Ystad
IFK Ystad FK - Trelleborgs FF röd4  -  0  
JUNI 2024
 
02
12:00
sön
12:00    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF röd - FC Trelleborg röd6  -  3  
02
14:00
sön
14:00    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF Blå - FC Trelleborg 0  -  8  
02
15:30
sön
15:30    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF vit - Skanör Falsterbo IF vit4  -  13
 
08
14:00
lör
14:00    
Staffansvallen Plan 4, konstgräs
Staffanstorp United FC - Trelleborgs FF Blå5  -  3  
08
15:15
lör
15:15    
Kämpavallen A-plan 9-manna
Janstorps AIF röd - Trelleborgs FF röd13  -  3  
09
14:00
sön
14:00    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF vit - Bunkeflo FF 0  -  5  
 
12
19:45
ons
19:45    
Köpingeskolan 9-manna
Trelleborgs FF Blå - BK Höllviken 3  -  5  
14
19:00
fre
19:00    
Husiegårds IP Konstgräs
Husie IF grön - Trelleborgs FF vit  -      
15
12:00
lör
12:00    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF röd - Vellinge IF vit  -      
 
30
14:00
sön
14:00    
Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF vit - FC Möjligheten   -      
AUGUSTI 2024
 
09
09:00
fre
09:00    
Team Sportia Cup i Ystad
Team Sportia Cup i Ystad - Trelleborgs FF Blå  -      
09
09:00
fre
09:00    
Team Sportia Cup I Ystad
Team Sportia Cup I Ystad - Trelleborgs FF Vit  -