Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
TRELLEBORGS FF
UNGDOM
P9
Matcher
FEBRUARI 2019
 
23
07:00
lör
07:00    
Landskrona Idrottshall, Karlslundsvägen
 
Malmö FF, Helsingborg IF, IK Wormo, LB07 och Husie - Ik Wormo Cup  -      
23
12:00
lör
12:00    
Landskrona Idrottshall, Karlslundsvägen
 
Malmö FF, Helsingborg IF. IK Wormo, LB07 och Husie - IK Wormo Cup  -      
MARS 2019
 
16
10:00
lör
10:00    
Köpingeskolan
Trelleborgs FF - Fc Rosengård  -      
APRIL 2019
 
06
10:00
lör
10:00    
Östran, Vellinge IP, Vellinge Sporthall
Vellinge IF - Trelleborgs FF  -      
 
14
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallen, plan 1
Trelleborgs FF Röd - Svedala IF Vit  -      
14
11:30
sön
11:30    
Söderslättshallen plan 1
Trelleborgs FF Blå - Husie IF Grön  -      
 
21
10:00
sön
10:00    
Pilbäcks IP plan 1
Tygelsjö IK Blå - Trelleborgs FF Röd  -      
 
22
10:00
mån
10:00    
Söderslättshallen, plan 2
Trelleborgs FF Vit - FC Trelleborg Vit  -      
22
14:00
mån
14:00    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-man 1
Skanör Falsterbo IF Röd - Trelleborgs FF Blå  -      
27
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallen, plan 1
Trelleborgs FF Blå - FC Trelleborg Blå  -      
27
11:30
lör
11:30    
Söderslättshallen, plan 1
Trelleborgs FF Röd - BK Höllviken Svart  -      
28
10:00
sön
10:00    
Vellinge IP Östranplan 1
Vellinge IF Vit - Trelleborgs FF Vit  -      
MAJ 2019
 
05
09:00
sön
09:00    
Klagshamn IP Plan 5
IFK Klagshamn Gul - Trelleborgs FF Blå  -      
05
11:00
sön
11:00    
Söderslättshallen, plan 1
Trelleborgs FF Vit - Västra Ingelstad IS  -      
05
13:30
sön
13:30    
Gislöv IP D-plan
Gislövs IF - Trelleborgs FF Röd  -      
 
11
10:00
lör
10:00    
Pilbäcks IP 1
Tygelsjö IK vit - Trelleborgs FF Vit  -      
11
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallen, plan 1
Trelleborgs FF Röd - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
11
11:30
lör
11:30    
Söderslättshallen, plan 1
Trelleborgs FF Blå - GIF Nike Röd  -      
 
18
11:15
lör
11:15    
Husarängens IP A-plan 2
Eslövs BK Röd - Trelleborgs FF Blå  -      
18
13:45
lör
13:45    
Oxievångs IP konstgräs plan 2
Oxie SK Vit - Trelleborgs FF Röd  -      
19
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallen, plan 1
Trelleborgs FF Vit - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallen, plan 1
Trelleborgs FF Röd - Anderslövs BoIK  -      
25
11:30
lör
11:30    
Hyllie IP konstgräs 1
Hyllie IK Svart - Trelleborgs FF Vit  -      
26
11:30
sön
11:30    
Söderslättshallen, plan 1
Trelleborgs FF Blå - Kulladals FF Blå  -      
 
30
09:00
tor
09:00    
Borgeby IP
Bjärred, BIF-cupen - Trelleborgs FF  -      
JUNI 2019
 
09
09:00
sön
09:00    
Vångavallen A-plan
Trelleborgs FF Vit - BK Höllviken Vit  -      
09
10:00
sön
10:00    
Vångavallen A-plan
Trelleborgs FF Blå - Malmö FF 1  -      
09
11:00
sön
11:00    
Vångavallen A-plan
Trelleborgs FF Röd - Vellinge IF Röd  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
Aggarpsvallen konstgräs 1
Svedala IF Blå - Trelleborgs FF Vit  -      
16
09:30
sön
09:30    
Kulladals IP konstgräs
Kulladals FF Svart - Trelleborgs FF Blå  -      
16
10:00
sön
10:00    
Hyllie IP konstgräs plan 1
Hyllie IK Grön - Trelleborgs FF Röd  -      
AUGUSTI 2019
 
17
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF blå - IFK Klagshamn gul  -      
17
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF röd - BK Höllviken svart  -      
17
11:15
lör
11:15    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF gul - Staffanstorp United FC lila  -      
17
11:15
lör
11:15    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF vit - Lindeborgs FF 1948  -      
 
24
10:00
lör
10:00    
Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Trelleborgs FF blå  -      
24
10:00
lör
10:00    
Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
Svedala IF svart - Trelleborgs FF gul  -      
25
11:30
sön
11:30    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
Skanör Falsterbo IF vit - Trelleborgs FF röd  -      
25
11:30
sön
11:30    
Anderslövs IP konstgräs 5-manna 1
Anderslövs BoIK - Trelleborgs FF vit  -      
SEPTEMBER 2019
 
01
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF vit - FC Trelleborg vit  -      
01
11:15
sön
11:15    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF gul - Vellinge IF gul  -      
01
11:15
sön
11:15    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF blå - Malmö FF 1  -      
 
07
12:00
lör
12:00    
Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
Hyllie IK grön - Trelleborgs FF gul  -      
08
12:30
sön
12:30    
Gamla IP
Klågerups GoIF vit - Trelleborgs FF röd  -      
08
12:30
sön
12:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs
BK Olympic vit - Trelleborgs FF blå  -      
 
10
18:30
tis
18:30    
Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
Västra Ingelstad IS svart - Trelleborgs FF vit  -      
14
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF vit - BK Höllviken vit  -      
14
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF blå - FC Trelleborg blå  -      
14
11:15
lör
11:15    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF röd - Staffanstorp United FC gul  -      
14
11:15
lör
11:15    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF gul - Malmö City FC svart  -      
 
22
10:00
sön
10:00    
Klagshamns IP Plan 5 7-manna
IFK Klagshamn gul - Trelleborgs FF blå  -      
22
11:00
sön
11:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 1, Tennisvägen 1, 23723 
Bjärreds IF blå - Trelleborgs FF vit  -      
22
11:00
sön
11:00    
Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
BK Höllviken grå - Trelleborgs FF gul  -      
22
11:30
sön
11:30    
Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
Bunkeflo FF svart - Trelleborgs FF röd  -      
 
28
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF vit - Vellinge IF vit  -      
28
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF blå - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
28
11:15
lör
11:15    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF röd - Västra Ingelstad IS gul  -      
OKTOBER 2019
 
05
09:50
lör
09:50    
Kombihallen
Malmö FF 1 - Trelleborgs FF blå  -      
05
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF röd - Tygelsjö IK blå  -      
05
10:00
lör
10:00    
Bara IP konstgräs 5-manna 1
Bara GoIF röd - Trelleborgs FF gul  -      
05
11:15
lör
11:15    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF vit - Tygelsjö IK vit  -      
 
12
10:00
lör
10:00    
Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
Svedala IF blå - Trelleborgs FF vit  -      
13
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF blå - BK Olympic vit  -      
13
11:15
sön
11:15    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF gul - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
13
14:30
sön
14:30    
Gislövs IP D-plan 5-manna
Gislövs IF - Trelleborgs FF röd  -