Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
TRELLEBORGS FF
UNGDOM
P13
Matcher
JANUARI 2018
 
02
09:00
tis
09:00    
Växjö
IF Limhamn Bunkeflo - Trelleborgs FF4  -  1  
02
12:00
tis
12:00    
Växjö
IFK Värnamo - Trelleborgs FF3  -  3  
02
17:00
tis
17:00    
Växjö
Rödeby AIF - Trelleborgs FF4  -  0  
03
09:00
ons
09:00    
Växjö
Halmstads BK - Trelleborgs FF1  -  0  
03
13:00
ons
13:00    
Tipshallen, Växjö
Östers IF - Trelleborgs FF1  -  0  
 
21
11:00
sön
11:00    
Vångavallen
Trelleborgs FF - Skanör Falsterbo IF1  -  4  
21
13:00
sön
13:00    
Vångavallen
Trelleborgs FF - Södra Sandby IF3  -  1  
 
27
10:00
lör
10:00    
Köpingeskolans konstgräs
Trelleborgs FF - Västra Ingelstad IS2  -  2  
28
11:00
sön
11:00    
Åkarps IP
Arlövs BI - Trelleborgs FF4  -  2  
FEBRUARI 2018
 
03
11:00
lör
11:00    
Bäckagårds IP
Kvarnby IK - Trelleborgs FF2  -  5  
04
10:00
sön
10:00    
Vångavallen
Trelleborgs FF - Gislövs IF  -      
 
10
11:00
lör
11:00    
Staffansvallen
Staffanstorp United - Trelleborgs FF2  -  12
 
19
14:00
mån
14:00    
Bortamatch
Eskilsminne IF - Trelleborgs FF0  -  2  
19
14:30
mån
14:30    
Bortamatch
Åhus HBK - Trelleborgs FF0  -  3  
19
15:15
mån
15:15    
Bortamatch
Wä IF - Trelleborgs FF4  -  0  
19
15:45
mån
15:45    
Bortamatch
Harrie FF - Trelleborgs FF1  -  0  
MARS 2018
 
11
09:00
sön
09:00    
Vannhögs IP
Trelleborgs FF - Malmö FF2  -  0  
11
16:00
sön
16:00    
Vångavallen
Trelleborgs FF - Arlövs BI3  -  0  
 
17
12:20
lör
12:20    
Wihlborgs Arena
Trelleborgs FF - Malmö FF3  -  2  
17
13:50
lör
13:50    
Wihlborgs Arena
Trelleborgs FF - LB071  -  0  
17
15:25
lör
15:25    
Wihlborgs Arena
Trelleborgs FF - IF Lödde2  -  2  
17
17:00
lör
17:00    
Bortamatch
 
Trelleborgs FF - AB Köpenhamn 1  -  3  
17
18:15
lör
18:15    
Bortamatch
Trelleborgs FF - LB071  -  3  
18
11:00
sön
11:00    
Köpingeskolan
Trelleborgs FF - Gärsnäs AIS0  -  4  
 
24
16:00
lör
16:00    
Vannhögsskolan
Trelleborgs FF - IFK Lidingö0  -  3  
25
11:00
sön
11:00    
Köpingeskolan
Trelleborgs FF - Gislövs IF2  -  5  
APRIL 2018
 
02
08:30
mån
08:30    
Hyllie
LB07 - Trelleborgs FF3  -  1  
02
12:30
mån
12:30    
Hyllie IP
Skurup AIF - Trelleborgs FF4  -  2  
02
13:15
mån
13:15    
Hyllie IP
IF Lödde - Trelleborgs FF2  -  0  
02
16:30
mån
16:30    
Hyllie IP
Kvarnby IK - Trelleborgs FF3  -  2  
07
10:00
lör
10:00    
Anderslövs IP
Trelleborgs FF - Helsingborgs IF0  -  7  
08
12:15
sön
12:15    
Åkarps IP
Arlövs BI - Trelleborgs FF vit4  -  6  
 
14
10:00
lör
10:00    
Vångavallen Plan B Gräs!
Trelleborgs FF vit - Bara GoIF svart6  -  1  
 
21
11:00
lör
11:00    
Köpingeskolan
Trelleborgs FF blå - GIF Nike1  -  2  
22
10:30
sön
10:30    
Heleneholms IP konstgräs
Heleneholms SK lila - Trelleborgs FF vit4  -  3  
MAJ 2018
 
01
11:00
tis
11:00    
Åkarps IP
Åkarps IF - Trelleborgs FF blå6  -  1  
06
11:00
sön
11:00    
Köpingeskolan
Trelleborgs FF blå - Bjärreds IF1  -  4  
06
13:00
sön
13:00    
Köpingeskolan
Trelleborgs FF vit - Malmö City FC0  -  12
 
16
19:00
ons
19:00    
Romelevallen A-plan
Veberöds AIF - Trelleborgs FF blå3  -  0  
18
19:15
fre
19:15    
Oxievångs IP
Västra Ingelstad IS/Oxie SK - Trelleborgs FF vit9  -  1  
19
13:30
lör
13:30    
Trollevallen A-plan
Trollenäs IF röd (9m) - Trelleborgs FF blå8  -  4  
 
26
11:00
lör
11:00    
Köpingeskolan
Trelleborgs FF blå - Harrie FF röd3  -  3  
27
13:00
sön
13:00    
Köpingeskolan
Trelleborgs FF vit - Bunkeflo FF (9m)7  -  2  
JUNI 2018
 
02
14:30
lör
14:30    
Staffansvallen Plan 4
Staffanstorp United FC Ungdom blå - Trelleborgs FF blå3  -  2  
03
12:15
sön
12:15    
Heleneholms IP konstgräs
KSF Prespa Birlik - Trelleborgs FF vit2  -  3  
 
10
10:00
sön
10:00    
Vångavallen
Trelleborgs FF blå - FC Rosengård 19170  -  1  
10
16:00
sön
16:00    
Östervångsstadions IP A-plan
Trelleborgs FF vit - Husie IF 30  -  3  
 
16
12:00
lör
12:00    
Sandskogens IP D-plan
Ystads IF FF 2 - Trelleborgs FF vit3  -  2  
 
24
11:00
sön
11:00    
Östervångsstadions IP A-plan
Trelleborgs FF vit - IFK Klagshamn gul2  -  5  
24
13:00
sön
13:00    
Östervångsstadions IP A-plan
Trelleborgs FF blå - Södra Sandby IF0  -  2  
AUGUSTI 2018
 
03
08:55
fre
08:55    
plan 26
 
FC Nakskov (Denmark) - Trelleborgs FF0  -  0  
03
12:35
fre
12:35    
Plan 23
Këdainiai FK Nevëpis (Lithuania) - Trelleborgs FF3  -  0  
03
15:35
fre
15:35    
Plan 27
SC München v. 1951 e.V. (Germany) - Trelleborgs FF0  -  5  
04
08:00
lör
08:00    
Plan 26
 
Solrød FC (Denmark) - Trelleborgs FF2  -  0  
04
10:45
lör
10:45    
Plan 26
 
TUS Fleestedt (Germany) - Trelleborgs FF1  -  1  
04
14:55
lör
14:55    
Plan 26
IK Östria Lambohov - Trelleborgs FF2  -  1  
05
14:00
sön
14:00    
Plan 23
 
KFUM BK Roskilde - Trelleborgs FF0  -  3  
 
11
09:00
lör
09:00    
Plan F2
IFK Simrishamn - Trelleborgs FF0  -  3  
11
10:30
lör
10:30    
Plan F
Furulunds IK - Trelleborgs FF3  -  1  
11
12:30
lör
12:30    
Plan KG1
Vankiva IF - Trelleborgs FF0  -  0  
11
14:30
lör
14:30    
plan A
Furulunds IK - Trelleborgs FF0  -  4  
11
16:00
lör
16:00    
plan A
BK Höllviken - Trelleborgs FF4  -  3  
12
13:30
sön
13:30    
Bara IP konstgräs
Bara GoIF svart - Trelleborgs FF vit6  -  2  
 
18
09:30
lör
09:30    
Vångavallen
Trelleborgs FF vit - Arlövs BI (9m)9  -  3  
19
sön
00:00    
Vångavallen
Trelleborgs FF vit - Heleneholms SK lila4  -  2  
SEPTEMBER 2018
 
01
12:00
lör
12:00    
Klagshamns IP Plan 6
IFK Klagshamn gul - Trelleborgs FF blå2  -  4  
01
15:30
lör
15:30    
Sorgenfri IP
Malmö City FC - Trelleborgs FF vit1  -  3  
02
13:30
sön
13:30    
Sorgenfri IP
Malmö City FC - Trelleborgs FF1  -  3  
 
06
18:30
tor
18:30    
Vångavallen
Trelleborgs FF blå - Malmö FF3  -  2  
08
10:00
lör
10:00    
Vångavallen
Trelleborgs FF vit - BK Olympic 34  -  1  
09
13:00
sön
13:00    
Vångavallen
Trelleborgs FF blå - Staffanstorp United FC Ungdom vit2  -  6  
 
13
18:30
tor
18:30    
Vångavallen
Trelleborgs FF blå - FC Bellevue 12  -  7  
15
11:00
lör
11:00    
Korsavads IP B-plan 9-manna
IFK Simrishamn 1 - Trelleborgs FF blå2  -  1  
15
14:00
lör
14:00    
Brovallen
Bunkeflo FF (9m) - Trelleborgs FF vit12  -  3  
 
17
18:30
mån
18:30    
Lindeborgs IP Konstgräs
Lindeborgs FF 1948 röd - Trelleborgs FF blå3  -  3  
22
15:00
lör
15:00    
Vannhögs IP konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF blå - FC Rosengård 1917 röd6  -  3  
23
10:30
sön
10:30    
Vångavallen
Trelleborgs FF vit - KSF Prespa Birlik3  -  0  
 
28
19:00
fre
19:00    
Husiegårds IP Konstgräs
Husie IF 3 - Trelleborgs FF vit9  -  0  
29
14:30
lör
14:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Trelleborgs FF blå4  -  3  
OKTOBER 2018
 
07
09:00
sön
09:00    
Vångavallen
Trelleborgs FF blå - Lilla Torg FF blå5  -  0  
07
15:00
sön
15:00    
Köpingeskolan
Trelleborgs FF vit - Ystads IF FF 23  -  1  
 
13
11:00
lör
11:00    
Uppåkravallen
Uppåkra IF (9m) - Trelleborgs FF vit5  -  3  
13
15:00
lör
15:00    
Vångavallen
Trelleborgs FF - Heleneholm sk3  -  0  
 
20
10:00
lör
10:00    
Vångavallen
Trelleborgs FF - Ängeholm FF1  -  4  
20
12:00
lör
12:00    
Vångavallen plan D
Trelleborgs FF - Gislövs IF4  -  2  
 
27
16:15
lör
16:15    
östgötaporten
IFK Nyköping - Trelleborgs FF3  -  1  
28
09:00
sön
09:00    
Citygross arena plan 2
Rödeby AIF - Trelleborgs FF3  -  1  
28
09:00
sön
09:00    
Plan 3
Staffanstorp United FF - Trelleborgs FF2  -  2  
28
10:10
sön
10:10    
Plan 3
Åstorps FF - Trelleborgs FF2  -  0  
28
10:50
sön
10:50    
Plan 3
Torns IF - Trelleborgs FF2  -  2  
28
13:30
sön
13:30    
plan 3
Veberöds AIF - Trelleborgs FF1  -  4  
28
14:00
sön
14:00    
Citygross arena plan 2
IFK Norrköping - Trelleborgs FF4  -  4  
28
14:40
sön
14:40    
plan 1
Vejby IF - Trelleborgs FF1  -  2  
28
15:50
sön
15:50    
plan 1
WMA IK - Trelleborgs FF0  -  2  
 
29
09:00
mån
09:00    
Ektorps IP
AFC Eskilstuna - Trelleborgs FF3  -  4  
29
12:45
mån
12:45    
Östgötaporten
IK Sirius - Trelleborgs FF3  -  4  
NOVEMBER 2018
 
02
12:00
fre
12:00    
Heden 3
 
HB Köge DK - Trelleborgs FF0  -  2  
02
16:00
fre
16:00    
Heden 2
FC Hisingsbacka - Trelleborgs FF0  -  5  
03
11:00
lör
11:00    
Gaisgården 1
Åsa IF - Trelleborgs FF0  -  3  
03
17:00
lör
17:00    
Bortamatch
IF Limhamn Bunkeflo - Trelleborgs FF2  -  1  
04
08:00
sön
08:00    
Bortamatch
IF Brommapojkarna - Trelleborgs FF10  -  0