Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
TRELLEBORGS FF
UNGDOM
Spelade matcher
OKTOBER 2020
 
18
15:00
sön
15:00    
U19, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U19 » 
Trelleborgs FF - Helsingborgs IF
2  -  1  
18
14:00
sön
14:00    
F17, Bortamatch
F17 » 
SOGK Charlo - Trelleborgs FF
  -      
18
11:00
sön
11:00    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Nya IP, Blentarp A-plan 9-manna
Blentarps BK - Trelleborgs FF4  -  3  
18
10:40
sön
10:40    
P6 - födda 2014, Söderslättshallen IP
 
Trelleborgs FF:Rosa -   -      
18
09:40
sön
09:40    
P6 - födda 2014, Söderslättshallen IP
 
Trelleborgs FF:Vit -   -      
18
08:40
sön
08:40    
P6 - födda 2014, Söderslättshallen IP
 
Trelleborgs FF:Blå -   -      
17
13:15
lör
13:15    
F10 - födda 2010, Lund - Klostergårdens IP
7-manna Kick Off - Trelleborgs FF  -      
17
11:00
lör
11:00    
P13 - födda 2007, Aggarpsvallen, konstgräs 2 9-manna
Svedala IF vit - Trelleborgs FF vit1  -  4  
17
10:30
lör
10:30    
P15 - födda 2005, Västervångs IP
Trelleborgs FF - Götaholms BK  -      
17
10:00
lör
10:00    
P10 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF röd - Hyllie IK randig  -      
17
10:00
lör
10:00    
P10 - födda 2010, Vångavallen B-plan
Trelleborgs FF Vit - Trelleborg Cup  -      
17
10:00
lör
10:00    
P10 - födda 2010, Östervångsstadion
Trelleborgs FF Röd - Trelleborg Cup  -      
17
10:00
lör
10:00    
P10 - födda 2010, Östervångsstadion
Trelleborgs FF Blå - Trelleborg Cup  -      
17
09:45
lör
09:45    
F10 - födda 2010, Lund - Klostergårdens IP C
7-manna Kick Off - Trelleborgs FF  -      
16
19:00
fre
19:00    
A-lag herr, Umeå Energi Arena SOL
Umeå FC - Trelleborgs FF0  -  1  
13
17:30
tis
17:30    
F11 - födda 2009, Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
Svedala IF blå - Trelleborgs FF  -      
 
11
15:00
sön
15:00    
P15 - födda 2005, Vngavallen, Trelleborg D-plan konstgrs
Trelleborgs FF - Ängelholms FF3  -  0  
11
14:00
sön
14:00    
U16 , Landskrona IP F-plan konstgräs
U16 » 
Landskrona BoIS - Trelleborgs FF
0  -  8  
11
14:00
sön
14:00    
U19, Gasten IP
U19 » 
Kalmar FF - Trelleborgs FF
1  -  3  
11
13:30
sön
13:30    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF - Spjutstorps IF1  -  8  
11
13:00
sön
13:00    
P13 - födda 2007, Hllvikens IP plan 2 konstgrs 9-manna
BK Höllviken svart - Trelleborgs FF vit1  -  5  
11
12:15
sön
12:15    
P17 Bredd - födda 2003, Oxievångs IP, konstgräs
Oxie SK - Trelleborgs FF 24  -  3  
11
12:00
sön
12:00    
F10 - födda 2010, Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Blå - Uppåkra IF  -      
11
11:15
sön
11:15    
P10 - födda 2010, Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF svart - Trelleborgs FF röd  -      
11
11:00
sön
11:00    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF - Lunds BK gul2  -  1  
11
10:00
sön
10:00    
F10 - födda 2010, Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Vit - Ystad IF FF   -      
11
10:00
sön
10:00    
F9 - födda 2011, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF vit - FC Staffanstorp 2  -      
10
16:00
lör
16:00    
U17, Behrn Arena
U17 » 
Örebro SK FK - Trelleborgs FF
3  -  2  
10
15:00
lör
15:00    
P12 - födda 2008, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgrs 7-manna 1
Trelleborgs FF - Vellinge IF röd  -      
10
14:00
lör
14:00    
P10 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF vit - FC Bellevue 5  -      
10
14:00
lör
14:00    
P9 - födda 2011, Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
FC Trelleborg vit - Trelleborgs FF vit  -      
10
13:30
lör
13:30    
P14 - födda 2006, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF - Ystads IF FF2  -  3  
10
13:00
lör
13:00    
A-lag herr, Vångavallen, Trelleborg A-plan
Trelleborgs FF - Akropolis IF1  -  1  
10
13:00
lör
13:00    
F17, Romelevallen A-plan
F17 » 
Veberöds AIF - Trelleborgs FF
1  -  3  
10
13:00
lör
13:00    
F9 - födda 2011, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF blå - Ystads IF FF blå  -      
10
12:30
lör
12:30    
P10 - födda 2010, Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
FC Trelleborg blå - Trelleborgs FF blå  -      
10
12:30
lör
12:30    
P13 - födda 2007, Vngavallen, Trelleborg D-plan konstgrs 9-manna
Trelleborgs FF blå - Lunds BK gul6  -  1  
10
12:00
lör
12:00    
P11 - födda 2009, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF vit - IFK Klagshamn  -      
10
11:55
lör
11:55    
P7 - födda 2013, Miniknatte serien Höllviken
BK Höllviken - Trelleborgs FF  -      
10
11:40
lör
11:40    
P7 - födda 2013, Miniknatte serien Höllviken
BK Höllviken - Trelleborgs FF  -      
10
10:30
lör
10:30    
P5 - födda 2015, Söderslättshallen
Trelleborgs FF - FC Trelleborg   -      
10
10:00
lör
10:00    
F10 - födda 2010, Tornvallen, Stångby konstgräs
Torns IF - Trelleborgs FF Röd  -      
10
10:00
lör
10:00    
P11 - födda 2009, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF - Husie IF svart  -      
10
10:00
lör
10:00    
P5 - födda 2015, Söderslättshallen
Trelleborgs FF - Fc Trelleborg  -      
10
10:00
lör
10:00    
P9 - födda 2011, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF blå - GIF Nike vit  -      
09
19:00
fre
19:00    
P14 - födda 2006, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF vit - Limhamn FC 28  -  8  
05
19:00
mån
19:00    
A-lag herr, Vångavallen, Trelleborg A-plan
Trelleborgs FF - Norrby IF2  -  2  
 
04
15:00
sön
15:00    
P13 - födda 2007, Kmpavallen A-plan 9-manna
Janstorps AIF röd - Trelleborgs FF blå4  -  2  
04
14:00
sön
14:00    
U17, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U17 » 
Trelleborgs FF - Jönköpings Södra IF
4  -  2  
04
13:00
sön
13:00    
P6 - födda 2014, Västervångs IP
FC Trelleborg - Trelleborgs FF  -      
04
12:00
sön
12:00    
P15 - födda 2005, Gunnesbo Gård A-plan
Lunds BOIS (P16) - Trelleborgs FF blå3  -  6  
04
11:30
sön
11:30    
F17, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
F17 » 
Trelleborgs FF - Hammenhögs IF
0  -  5  
04
11:00
sön
11:00    
P9 - födda 2011, Mariedals IP konstgräs 5-manna 2
Lilla Torg FF grön - Trelleborgs FF blå  -      
04
10:00
sön
10:00    
F9 - födda 2011, Staffansvallen plan 3
FC Staffanstorp 1 - Trelleborgs FF blå  -      
04
10:00
sön
10:00    
F9 - födda 2011, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF vit - Furulunds IK gul  -      
03
15:30
lör
15:30    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
Trelleborgs FF - Tomelilla IF5  -  0  
03
14:30
lör
14:30    
P10 - födda 2010, Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
BK Höllviken - Trelleborgs FF vit  -      
03
14:00
lör
14:00    
Dam A, Vångavallen, Trelleborg A-plan
Dam A » 
Trelleborgs FF - Asarums IF FK
  -      
03
14:00
lör
14:00    
P12 - födda 2008, Klagshamns IP Plan 5 7-manna
IFK Klagshamn gul - Trelleborgs FF  -      
03
14:00
lör
14:00    
U16 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U16 » 
Trelleborgs FF - Ystads IF FF
11  -  0  
03
14:00
lör
14:00    
U19, Östervångsstadions IP A-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - Jönköpings Södra IF
2  -  1  
03
13:00
lör
13:00    
P8 - födda 2012, Söderslättshallen IP plan 3
Trelleborgs FF blå - Sjöbo IF vit  -      
03
13:00
lör
13:00    
P8 - födda 2012, Uppåkravallen
Uppåkra IF vit - Trelleborgs FF svart  -      
03
12:30
lör
12:30    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Vellinge IP B-plan
Vellinge IF - Trelleborgs FF2  -  4  
03
12:30
lör
12:30    
P15 - födda 2005, Lindngens IP - B-plan (Gräs)
BK Olympic - Trelleborgs FF 4  -  1  
03
12:00
lör
12:00    
P10 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF blå - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
03
11:30
lör
11:30    
P9 - födda 2011, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF svart - Bara GoIF  -      
03
11:00
lör
11:00    
F10 - födda 2010, Oxievångs IP konstgräs
Oxie SK Vit - Trelleborgs FF Vit  -      
03
11:00
lör
11:00    
F7/8 - födda 2012-13, Dalby IP 7-manna
Dalby GIF - Trelleborgs FF  -      
03
11:00
lör
11:00    
P17 Bredd - födda 2003, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF 2 - BK Höllviken 24  -  2  
03
10:30
lör
10:30    
P14 - födda 2006, Möllevallen IP, Skanör A-plan 9-manna
Skanör Falsterbo IF - Trelleborgs FF vit6  -  2  
03
10:00
lör
10:00    
F11 - födda 2009, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF - Vellinge IF röd  -      
03
10:00
lör
10:00    
P8 - födda 2012, Snarringe IP 5-manna
Skegrie BK - Trelleborgs FF vit  -      
03
10:00
lör
10:00    
P9 - födda 2011, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF vit - Vellinge IF röd  -      
02
19:00
fre
19:00    
P13 - födda 2007, Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Trelleborgs FF blå1  -  2  
02
19:00
fre
19:00    
P14 - födda 2006, Lindängens IP, Malmö B-plan 9-manna
BK Olympic - Trelleborgs FF7  -  5  
02
18:00
fre
18:00    
F10 - födda 2010, Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Röd - Kulladals FF  -      
SEPTEMBER 2020
 
30
18:30
ons
18:30    
A-lag herr, Bortamatch
Torns IF - Trelleborgs FF  -      
29
18:00
tis
18:00    
P12 - födda 2008, Köpingeskolan 7-manna 1
Trelleborgs FF - BK Höllviken vit  -      
 
27
14:30
sön
14:30    
A-lag herr, NP3 Arena
GIF Sundsvall - Trelleborgs FF2  -  1  
27
14:00
sön
14:00    
P11 - födda 2009, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF vit - Vellinge IF vit  -      
27
12:30
sön
12:30    
P14 - födda 2006, Sandskogens IP D-plan 9-manna
Ystads IF FF - Trelleborgs FF vit7  -  5  
27
12:00
sön
12:00    
P10 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF röd - Svedala IF vit  -      
27
12:00
sön
12:00    
P15 - födda 2005, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF blå - Lunds BK vit0  -  1  
27
10:50
sön
10:50    
P7 - födda 2013, Söderslättshallen IP 5-manna
Trelleborgs FF - Husie IF, Kulladals FF, Svedala IF  -      
27
10:10
sön
10:10    
P6 - födda 2014, Söderslättshallen IP
Trelleborgs FF - Giselöv IF  -      
27
10:00
sön
10:00    
P10 - födda 2010, Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
Limhamns FF vit - Trelleborgs FF blå  -      
27
10:00
sön
10:00    
P10 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF vit - Västra Ingelstad IS gul  -      
27
10:00
sön
10:00    
P7 - födda 2013, Söderslättshallen IP 5- manna
Trelleborgs FF - Lindeborgs FF, Svedala If, Husie IF  -      
27
09:40
sön
09:40    
P6 - födda 2014, Söderslättshallen IP
Trelleborgs FF - Giselöv IF  -      
27
09:30
sön
09:30    
P8 - födda 2012, Köpingeskolan
Trelleborgs FF Dragon - Trelleborgs FF Tiger  -      
26
15:00
lör
15:00    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF - Kvarnby IK blå3  -  1  
26
14:00
lör
14:00    
Dam A, Tallhöjdens IP
Dam A » 
Färjestadens GOIF - Trelleborgs FF
0  -  4  
26
14:00
lör
14:00    
F11 - födda 2009, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF - BK Höllviken röd  -      
26
14:00
lör
14:00    
P13 - födda 2007, Vngavallen, Trelleborg D-plan konstgrs 9-manna
Trelleborgs FF vit - Janstorps AIF blå2  -  3  
26
14:00
lör
14:00    
P17 Bredd - födda 2003, Limhamns IP plan 2, konstgräs
Limhamns FF - Trelleborgs FF 21  -  3  
26
14:00
lör
14:00    
U19, Ljusseveka
U19 » 
IFK Värnamo - Trelleborgs FF
0  -  4  
26
13:15
lör
13:15    
U17, Östgötaporten
U17 » 
IFK Norrköping FK - Trelleborgs FF
1  -  0  
26
13:00
lör
13:00    
P14 - födda 2006, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF - IF Limhamn Bunkeflo 13  -  0  
26
13:00
lör
13:00    
P9 - födda 2011, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF blå - FF Atletiko Malmö gul  -      
26
13:00
lör
13:00    
U16 , Klostergårdens IP
U16 » 
Lunds BK - Trelleborgs FF
1  -  1  
26
12:00
lör
12:00    
F10 - födda 2010, Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Vit - Malmö City FC  -      
26
11:30
lör
11:30    
F17, Skäldervikens IP A-plan 9-manna
F17 » 
Skäldervikens IF (9m) - Trelleborgs FF
1  -  14
26
11:30
lör
11:30    
F7/8 - födda 2012-13, Söderslättshallens IP plan 4
Trelleborgs FF - IF Limhamn Bunkeflo svart  -      
26
11:30
lör
11:30    
P8 - födda 2012, Söderslättshallens IP Plan 3
Trelleborgs FF vit - FC Trelleborg röd  -      
26
11:30
lör
11:30    
P8 - födda 2012, Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
Vellinge IF gul - Trelleborgs FF blå  -      
26
11:00
lör
11:00    
P10 - födda 2010, Söderslättshallen gräsplaner
Trelleborgs FF Blå - Vellinge IF  -      
26
10:30
lör
10:30    
F9 - födda 2011, Lomma IP Knatteplan 2
GIF Nike bl - Trelleborgs FF vit  -      
26
10:30
lör
10:30    
P15 - födda 2005, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF - Vellinge IF1  -  3  
26
10:00
lör
10:00    
F10 - födda 2010, Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Röd - Oxie SK svart  -      
26
10:00
lör
10:00    
F9 - födda 2011, Söderslttshallens IP plan 4
Trelleborgs FF blå - Vellinge IF röd  -      
26
10:00
lör
10:00    
P9 - födda 2011, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF vit - Skegrie BK svart  -      
26
09:00
lör
09:00    
F10 - födda 2010, Lomma IP B-plan konstgräs
GIF Nike Röd - Trelleborgs FF Blå  -      
26
09:00
lör
09:00    
P7 - födda 2013, Miniknatte serien Höllviken 3-manna
Bk Höllviken - Trelleborgs FF  -      
25
18:30
fre
18:30    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Hamondavallen B-plan
Gärsnäs AIS/Borrby IF/Hammenhögs IF/Liga06 IF blå - Trelleborgs FF4  -  2  
22
18:30
tis
18:30    
P11 - födda 2009, Pilbäcks IP 7-manna 1
Tygelsjö IK 2 - Trelleborgs FF vit  -      
 
20
13:00
sön
13:00    
P15 - födda 2005, Lomma IP A-plan, konstgräs
GIF Nike - Trelleborgs FF 2  -  1  
20
12:30
sön
12:30    
F10 - födda 2010, Dalhems IP A-plan
Backarnas FF - Trelleborgs FF Vit  -      
20
12:00
sön
12:00    
P9 - födda 2011, Söderslättshallen
Trelleborgs FF - lunds ff  -      
20
11:30
sön
11:30    
F11 - födda 2009, Uppåkravallen, konstgräs 7-manna 1
Uppåkra IF grön - Trelleborgs FF  -      
20
11:30
sön
11:30    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
Åkarps IF röd (7m) - Trelleborgs FF6  -  5  
20
11:30
sön
11:30    
P14 - födda 2006, Höllvikens IP plan 2 konstgräs 9-manna
BK Höllviken vit - Trelleborgs FF2  -  2  
20
11:00
sön
11:00    
P14 - födda 2006, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF vit - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF9  -  6  
20
11:00
sön
11:00    
P17 Bredd - födda 2003, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF 2 - Hyllie IK4  -  3  
20
11:00
sön
11:00    
P9 - födda 2011, Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Bjärreds IF gul - Trelleborgs FF vit  -      
20
10:00
sön
10:00    
F9 - födda 2011, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF vit - IFK Klagshamn gul  -      
20
10:00
sön
10:00    
P10 - födda 2010, Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF blå - Trelleborgs FF vit  -      
20
08:50
sön
08:50    
P6 - födda 2014, Vanningen Kostgräsplan
Vellinge IF - Trelleborgs FF  -      
20
08:50
sön
08:50    
P6 - födda 2014, Vanningen konstgräsplan
Vellinge IF - Trelleborgs FF  -      
19
17:30
lör
17:30    
A-lag herr, Vångavallen, Trelleborg A-plan
Trelleborgs FF - Örgryte IS1  -  1  
19
16:30
lör
16:30    
U17, Bravida Arena
U17 » 
BK Häcken - Trelleborgs FF
2  -  1  
19
15:00
lör
15:00    
P13 - födda 2007, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF blå - FC Trelleborg blå1  -  2  
19
14:00
lör
14:00    
U16 , Bäckagårds IP plan 1
U16 » 
Kvarnby IK - Trelleborgs FF
1  -  5  
19
14:00
lör
14:00    
U19, Bravida Arena
U19 » 
BK Häcken - Trelleborgs FF
6  -  1  
19
13:30
lör
13:30    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
Trelleborgs FF - Höörs IS vit (7m)4  -  6  
19
13:00
lör
13:00    
P8 - födda 2012, Söderslättshallen, plan 3
Trelleborgs FF Dragon - Trelleborgs FF Tiger  -      
19
12:00
lör
12:00    
F17, Tornavallen A-plan
F17 » 
Torna Hällestads IF - Trelleborgs FF
0  -  1  
19
12:00
lör
12:00    
P12 - födda 2008, Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
FC Bellevue 1 - Trelleborgs FF  -      
19
11:30
lör
11:30    
P8 - födda 2012, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF blå - Skanör Falsterbo IF svart  -      
19
11:00
lör
11:00    
F10 - födda 2010, Dalby IP 7-manna öst
Dalby GIF - Trelleborgs FF Röd  -      
19
11:00
lör
11:00    
F9 - födda 2011, Klagshamns IP plan 7 7-manna
IFK Klagshamn blå - Trelleborgs FF blå  -      
19
10:00
lör
10:00    
F10 - födda 2010, Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Blå - FC Staffanstorp Blå  -      
19
10:00
lör
10:00    
P11 - födda 2009, Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
19
10:00
lör
10:00    
P13 - födda 2007, Vellinge IP B-plan
Vellinge IF blå - Trelleborgs FF vit3  -  5  
19
10:00
lör
10:00    
P5 - födda 2015, Söderslättshallen
Trelleborgs FF - FC Trelleborg  -      
19
10:00
lör
10:00    
P8 - födda 2012, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF svart - Malmö City FC svart  -      
19
09:20
lör
09:20    
P9 - födda 2011, Kombihallen
Malmö FF 1 - Trelleborgs FF blå  -      
19
09:00
lör
09:00    
F7/8 - födda 2012-13, Lomma IP Knatteplan 2
GIF Nike röd - Trelleborgs FF  -      
19
09:00
lör
09:00    
P10 - födda 2010, Sorgenfri IP Konstgrs 7-manna 1
Malmö City FC vit - Trelleborgs FF röd  -      
17
19:30
tor
19:30    
Dam A, Vångavallen, Trelleborg A-plan
Dam A » 
Trelleborgs FF - Hittarps IK
5  -  0  
17
19:00
tor
19:00    
P15 - födda 2005, Dalby IP konstgräs
Dalby GIF - Trelleborgs FF blå1  -  7  
15
19:30
tis
19:30    
F17, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
F17 » 
Trelleborgs FF - Janstorps AIF (9m)
2  -  5  
15
19:00
tis
19:00    
A-lag herr, Visma Arena
Östers IF - Trelleborgs FF1  -  0  
 
13
15:00
sön
15:00    
U17, Östervångsstadions IP A-plan
U17 » 
Trelleborgs FF - Örebro SK FK
1  -  2  
13
14:00
sön
14:00    
Dam A, Strandängens IP A-plan
Dam A » 
Ifö Bromölla IF - Trelleborgs FF
1  -  1  
13
14:00
sön
14:00    
F10 - födda 2010, Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Vit - Lilla Torg FF   -      
13
14:00
sön
14:00    
P13 - födda 2007, Västra Ingelstads IP konstgräs
Västra Ingelstad IS - Trelleborgs FF vit  -      
13
13:30
sön
13:30    
F7/8 - födda 2012-13, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF - Uppåkra IF vit  -      
13
13:30
sön
13:30    
F9 - födda 2011, Söderslättshallens IP plan 4
Trelleborgs FF vit - Borgeby FK lejon  -      
13
13:30
sön
13:30    
P14 - födda 2006, Kulladals IP, konstgräs
Kulladals FF - Trelleborgs FF1  -  5  
13
13:00
sön
13:00    
P15 - födda 2005, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF - FC Bellevue 4  -  2  
13
13:00
sön
13:00    
P17 Bredd - födda 2003, Heleneholms ip
KSF Prespa Birlik - Trelleborgs FF  -      
13
12:00
sön
12:00    
F10 - födda 2010, Södra Sandby IP
Södra Sandby - Trelleborgs FF Blå  -      
13
12:00
sön
12:00    
F11 - födda 2009, Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Trelleborgs FF  -      
13
12:00
sön
12:00    
P10 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF vit - Kulladals FF vit  -      
13
11:00
sön
11:00    
U16 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U16 » 
Trelleborgs FF - Malmö FF
0  -  2  
13
10:50
sön
10:50    
P7 - födda 2013, Söderslättshallen IP 5- manna
Trelleborgs FF vit - Öja FF, Husie if svart  -      
13
10:00
sön
10:00    
P10 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF röd - IFK Malmö FK  -      
13
10:00
sön
10:00    
P11 - födda 2009, Sderslttshallens IP plan 1
Trelleborgs FF vit - Kvarnby IK lila  -      
13
10:00
sön
10:00    
P7 - födda 2013, Söderslättshallen IP 5- manna
Trelleborgs FF Blå - Öja FF, Kulladals FF  -      
13
10:00
sön
10:00    
P8 - födda 2012, Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 2
BK Höllviken vit - Trelleborgs FF blå  -      
13
09:10
sön
09:10    
P6 - födda 2014, Vanningen IP, Vellinge
Vellinge IF - Trelleborgs FF  -      
13
09:10
sön
09:10    
P6 - födda 2014, Vanningen IP, Vellinge
Vellinge IF -   -      
12
15:00
lör
15:00    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF - Blentarps BK4  -  3  
12
15:00
lör
15:00    
U19, Gylle Stadion A-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - Östers IF
1  -  3  
12
14:00
lör
14:00    
P10 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF blå - Hyllie IK svart  -      
12
13:00
lör
13:00    
P9 - födda 2011, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF vit - BK Höllviken vit  -      
12
12:30
lör
12:30    
P11 - födda 2009, Höllvikens IP plan 3 7-manna
BK Höllviken svart - Trelleborgs FF  -      
12
12:10
lör
12:10    
P7 - födda 2013, Miniknatte serien i Höllviken 3-manna
BK Höllviken, Skanör/Falsterbo - Trelleborgs FF  -      
12
12:00
lör
12:00    
P8 - födda 2012, Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
FC Trelleborg blå - Trelleborgs FF svart  -      
12
11:30
lör
11:30    
P9 - födda 2011, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF svart - Vellinge IF vit  -      
12
11:00
lör
11:00    
F17, Vångavallen, Trelleborg B-plan
F17 » 
Trelleborgs FF - Svalövs BK/Kågeröds BoIF/Röstånga IS
6  -  2  
12
11:00
lör
11:00    
P15 - födda 2005, Vångavallen
Trelleborgs FF - Vellinge IF 3  -  1  
12
11:00
lör
11:00    
P8 - födda 2012, Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 2
Skanör Falsterbo IF vit - Trelleborgs FF vit  -      
12
10:45
lör
10:45    
P7 - födda 2013, Miniknatte serien Höllviken 3-manna
BK Höllviken , Skanör/ Falsterbo, Anderslöv - Trelleborgs FF  -      
12
10:00
lör
10:00    
F9 - födda 2011, Söderslttshallens IP plan 4
Trelleborgs FF blå - Skanör Falsterbo IF  -      
12
10:00
lör
10:00    
P12 - födda 2008, Brovallen, Bunkeflostrand konstgrs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Trelleborgs FF  -      
12
10:00
lör
10:00    
P9 - födda 2011, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF blå - Hyllie IK svart  -      
11
19:00
fre
19:00    
A-lag herr, Vångavallen, Trelleborg A-plan
Trelleborgs FF - IK Brage0  -  1  
11
18:45
fre
18:45    
P13 - födda 2007, Rosengrds IP konstgrs 9-manna
FC Rosengård 1917 vit - Trelleborgs FF blå1  -  2  
08
18:00
tis
18:00    
F17, Charlottenlunds IP A-plan
F17 » 
SoGK Charlo (9m) - Trelleborgs FF
2  -  2  
 
06
14:00
sön
14:00    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Kpingeskolan 9-manna
Trelleborgs FF - Borgeby FK1  -  2  
06
14:00
sön
14:00    
U16 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U16 » 
Trelleborgs FF - Östers IF
6  -  1  
06
14:00
sön
14:00    
U17, Strandvallen
U17 » 
Mjällby AIF - Trelleborgs FF
1  -  2  
06
12:00
sön
12:00    
P11 - födda 2009, Sderslttshallens IP plan 1
Trelleborgs FF - Staffanstorp United FC blå  -      
06
12:00
sön
12:00    
P15 - födda 2005, Lomma IP A-plan, konstgräs
GIF Nike - Trelleborgs FF4  -  4  
06
11:10
sön
11:10    
P6 - födda 2014, Vanningen konstgräsplan
Vellinge IF - Trelleborgs FF  -      
06
11:10
sön
11:10    
P6 - födda 2014, Vanningen konstgräsplan
Vellinge IF - Trelleborgs FF  -      
06
11:00
sön
11:00    
P12 - födda 2008, Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
Trelleborgs FF - Österlen FF  -      
06
11:00
sön
11:00    
P17 Bredd - födda 2003, Köpingeskolan, konstgräs
Trelleborgs FF 2 - Lunnarps BK2  -  2  
06
10:45
sön
10:45    
F10 - födda 2010, Bara IP A-plan
Bara GoIF Vit - Trelleborgs FF Vit  -      
06
10:30
sön
10:30    
P10 - födda 2010, Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
Svedala IF svart - Trelleborgs FF blå  -      
06
10:00
sön
10:00    
F10 - födda 2010, Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Blå - Eskilsminne Blå  -      
06
10:00
sön
10:00    
P13 - födda 2007, Vngavallen, Trelleborg D-plan konstgrs 9-manna
Trelleborgs FF blå - IF Limhamn Bunkeflo L12  -  1  
06
10:00
sön
10:00    
P9 - födda 2011, Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
BK Höllviken grön - Trelleborgs FF svart  -      
06
09:30
sön
09:30    
F10 - födda 2010, Bara IP A-plan
Bara GoIF röd - Trelleborgs FF Röd  -      
06
09:00
sön
09:00    
F9 - födda 2011, Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike grön - Trelleborgs FF blå  -      
06
09:00
sön
09:00    
P10 - födda 2010, Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
Vellinge IF blå - Trelleborgs FF vit  -      
05
14:00
lör
14:00    
Dam A, Vångavallen, Trelleborg A-plan
Dam A » 
Trelleborgs FF - Åhus IF
11  -  0  
05
13:00
lör
13:00    
P14 - födda 2006, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF vit - BK Höllviken röd12  -  2  
05
13:00
lör
13:00    
P8 - födda 2012, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF vit - BK Höllviken röd  -      
05
13:00
lör
13:00    
U19, Borås Arena
U19 » 
IF Elfsborg - Trelleborgs FF
6  -  1  
05
12:15
lör
12:15    
P10 - födda 2010, Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
BK Olympic 4 - Trelleborgs FF röd  -      
05
12:00
lör
12:00    
P9 - födda 2011, Limhamns IP plan 2, konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Trelleborgs FF blå  -      
05
11:30
lör
11:30    
P13 - födda 2007, Kpingeskolan, konstgrs
Trelleborgs FF vit - Ystads IF FF vit0  -  1  
05
11:30
lör
11:30    
P8 - födda 2012, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF svart - BK Höllviken svart  -      
05
11:00
lör
11:00    
P15 - födda 2005, Korsavads IP A-plan (Gräs)
IFK Simrishamn - Trelleborgs FF 5  -  4  
05
11:00
lör
11:00    
P7 - födda 2013, Skurups Idrottsplats
Skurups AIF - Trelleborgs FF  -      
05
10:30
lör
10:30    
P9 - födda 2011, Gislövs IP D-plan 5-manna 1
Gislövs IF röd - Trelleborgs FF vit  -      
05
10:15
lör
10:15    
P7 - födda 2013, Skurups Idrottsplats
Skurups AIF - Trelleborgs FF  -      
05
10:00
lör
10:00    
F11 - födda 2009, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF - Dösjöbro IF  -      
05
10:00
lör
10:00    
F7/8 - födda 2012-13, Nya IP, Blentarp A-plan 5-manna 1
Blentarps BK - Trelleborgs FF  -      
05
10:00
lör
10:00    
F9 - födda 2011, Staffansvallen plan 2
FC Staffanstorp 2 - Trelleborgs FF vit  -      
05
10:00
lör
10:00    
P11 - födda 2009, Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
Svedala IF vit - Trelleborgs FF vit  -      
05
10:00
lör
10:00    
P8 - födda 2012, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF blå - IFK Ystad FK röd  -      
04
19:00
fre
19:00    
A-lag herr, Gamla Ullevi
GAIS - Trelleborgs FF2  -  1  
04
19:00
fre
19:00    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Bäckavallen B-plan 9-manna
Spjutstorps IF - Trelleborgs FF8  -  2  
04
19:00
fre
19:00    
F17, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
F17 » 
Trelleborgs FF - Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF (9m)
1  -  3  
02
19:30
ons
19:30    
F17, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
F17 » 
IFK Trelleborg FK (9m) - Trelleborgs FF
5  -  1  
02
18:30
ons
18:30    
P10 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF blå - BK Höllviken blå  -      
AUGUSTI 2020
 
30
15:00
sön
15:00    
P14 - födda 2006, Limhamns IP plan 2, konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 3 - Trelleborgs FF vit2  -  2  
30
14:00
sön
14:00    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Tomelilla IP B-plan 9-manna
Tomelilla IF - Trelleborgs FF2  -  4  
30
14:00
sön
14:00    
P10 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF röd - FC Trelleborg röd  -      
30
14:00
sön
14:00    
P11 - födda 2009, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF vit - Västra Ingelstad IS  -      
30
13:30
sön
13:30    
U19, Vångavallen, Trelleborg C-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - Norrby IF
2  -  2  
30
13:00
sön
13:00    
U17, Östervångsstadion
U17 » 
Trelleborgs FF - Lunds BK
2  -  2  
30
12:00
sön
12:00    
F10 - födda 2010, Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Röd - Lunds FF  -      
30
11:00
sön
11:00    
F10 - födda 2010, Borgeby IP B-plan
Borgeby - Trelleborgs FF Blå  -      
30
11:00
sön
11:00    
P12 - födda 2008, Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
Ystads IF FF blå - Trelleborgs FF  -      
30
11:00
sön
11:00    
U16 , Malm Stadionomrdet plan 7
U16 » 
Malmö FF - Trelleborgs FF
3  -  1  
30
10:50
sön
10:50    
P7 - födda 2013, Söderslättshallen IP 5-manna
Trelleborgs FF blå - Kulladals FF , Oxie SK, Husie If  -      
30
10:00
sön
10:00    
F10 - födda 2010, Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Vit - FC Bellevue  -      
30
10:00
sön
10:00    
F9 - födda 2011, Vikenplanen
Furulunds IK gul - Trelleborgs FF vit  -      
30
10:00
sön
10:00    
P13 - födda 2007, Västervångs IP konstgräs 9-manna
FC Trelleborg röd - Trelleborgs FF vit4  -  3  
30
10:00
sön
10:00    
P7 - födda 2013, Söderslättshallen IP 5-manna
Trelleborgs FF vit - Oxie SK, Svedala IF, Husie If  -      
30
10:00
sön
10:00    
P9 - födda 2011, Klagshamns IP plan 7 7-manna
IFK Klagshamn gul - Trelleborgs FF blå  -      
30
08:30
sön
08:30    
P6 - födda 2014, Bortamatch
Vellinge IF - Trelleborgs FF  -      
29
17:30
lör
17:30    
A-lag herr, Vångavallen, Trelleborg A-plan
Trelleborgs FF - Jönköpings Södra IF0  -  2  
29
15:00
lör
15:00    
P15 - födda 2005, Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
Staffanstorp United FC röd - Trelleborgs FF vit0  -  2  
29
14:00
lör
14:00    
Dam A, Hästö IP 1
Dam A » 
Nättraby GoIF - Trelleborgs FF
2  -  4  
29
14:00
lör
14:00    
P13 - födda 2007, Mellanhedens IP A-plan
FC Bellevue 1 - Trelleborgs FF blå2  -  2  
29
13:30
lör
13:30    
F17, Östervångsstadions IP A-plan
F17 » 
Trelleborgs FF - Höörs IS
0  -  4  
29
13:00
lör
13:00    
F7/8 - födda 2012-13, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF - Uppåkra IF svart  -      
29
12:00
lör
12:00    
P10 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF vit - Gislövs IF röd  -      
29
11:30
lör
11:30    
F11 - födda 2009, Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
Åkarps IF 1 - Trelleborgs FF  -      
29
11:30
lör
11:30    
F9 - födda 2011, Söderslttshallens IP plan 4
Trelleborgs FF blå - Borgeby FK björn  -      
29
11:30
lör
11:30    
P8 - födda 2012, Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
Vellinge IF röd - Trelleborgs FF svart  -      
29
11:30
lör
11:30    
P8 - födda 2012, Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
Vellinge IF vit - Trelleborgs FF vit  -      
29
10:30
lör
10:30    
P7 - födda 2013, Höllviken Miniknatte serien 3-manna. Höllviken IP
BK Höllviken - Trelleborgs FF  -      
29
10:00
lör
10:00    
P8 - födda 2012, Limhamns IP konstgrs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L2 - Trelleborgs FF blå  -      
29
09:30
lör
09:30    
P5 - födda 2015, Söderslättshallen
Trelleborgs FF - FC Trelleborg  -      
29
09:15
lör
09:15    
P7 - födda 2013, Miniknatte serien Höllviken 3-manna
BK Höllviken - Trelleborgs FF  -      
29
09:00
lör
09:00    
P11 - födda 2009, Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
Lilla Torg FF vit - Trelleborgs FF  -      
28
18:30
fre
18:30    
P14 - födda 2006, Hyllie IP konstgräs 9-manna
Hyllie IK - Trelleborgs FF7  -  7  
28
18:30
fre
18:30    
P15 - födda 2005, Bäckagårds IP plan 2
Kvarnby IK röd - Trelleborgs FF blå2  -  4  
 
23
17:30
sön
17:30    
A-lag herr, Vångavallen, Trelleborg A-plan
Trelleborgs FF - Athletic Eskilstuna1  -  1  
23
13:00
sön
13:00    
F9 - födda 2011, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF vit - GIF Nike blå  -      
23
13:00
sön
13:00    
P15 - födda 2005, Östervångsstadions IP A-plan
Trelleborgs FF blå - Furulunds IK svart3  -  2  
23
13:00
sön
13:00    
U16 , Kpingeskolan, konstgrs
U16 » 
Trelleborgs FF - Kvarnby IK
4  -  2  
23
12:00
sön
12:00    
F10 - födda 2010, Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Röd - Linero IF Röd  -      
23
11:30
sön
11:30    
F9 - födda 2011, Sderslttshallens IP plan 4
Trelleborgs FF bl - FC Rosengrd  -      
23
11:30
sön
11:30    
P9 - födda 2011, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF blå - FC Rosengård 1917 vit  -      
23
10:45
sön
10:45    
P6 - födda 2014, Vanningen konstgräsplan
Knattecup Vellinge - Trelleborgs FF  -      
23
10:00
sön
10:00    
F10 - födda 2010, Söderslättshallen
Trelleborgs FF Blå - Klågerup GoIF  -      
23
10:00
sön
10:00    
F10 - födda 2010, Höllvikens IP Konstgräs 2
BK Höllviken Röd - Trelleborgs FF Vit  -      
23
10:00
sön
10:00    
P10 - födda 2010, Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
FC Bellevue 3 - Trelleborgs FF röd  -      
23
10:00
sön
10:00    
P8 - födda 2012, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF vit - Gislövs IF 1  -      
23
10:00
sön
10:00    
P9 - födda 2011, Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 3
Västra Ingelstad IS - Trelleborgs FF svart  -      
23
09:00
sön
09:00    
P7 - födda 2013, KNATTECUPEN Vellinge 3-manna Vanningen IP
 
Knattecupen - Trelleborgs FF  -      
23
08:45
sön
08:45    
P6 - födda 2014, Vanningen konstgräsplan
Knattecup Vellinge - Trelleborgs FF: Blå  -      
22
15:00
lör
15:00    
P15 - födda 2005, Vngavallen, Trelleborg D-plan konstgrs
Trelleborgs FF - IF Lödde 2  -  1  
22
14:30
lör
14:30    
P12 - födda 2008, Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
Trelleborgs FF - FF Atletiko Malmö gul  -      
22
14:00
lör
14:00    
Dam A, Vångavallen, Trelleborg A-plan
Dam A » 
Trelleborgs FF - Borgeby FK
1  -  1  
22
12:30
lör
12:30    
P9 - födda 2011, Anderslövs IP konstgräs 5-manna 2
Anderslövs BoIK vit - Trelleborgs FF vit  -      
22
12:00
lör
12:00    
F11 - födda 2009, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF - Svedala IF blå  -      
22
12:00
lör
12:00    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF - Gärsnäs AIS/Borrby IF/Hammenhögs IF/Liga06 IF blå3  -  4  
22
11:30
lör
11:30    
P11 - födda 2009, Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
BK Höllviken - Trelleborgs FF vit  -      
22
11:30
lör
11:30    
P8 - födda 2012, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF blå - Västra Ingelstad IS gul  -      
22
11:00
lör
11:00    
P14 - födda 2006, Köpingeskolan 9-manna
Trelleborgs FF - IFK Malmö FK 110  -  3  
22
10:50
lör
10:50    
P10 - födda 2010, Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
Malmö FF 2 - Trelleborgs FF blå  -      
22
10:30
lör
10:30    
Husie IF - Trelleborgs FF  -      
22
10:00
lör
10:00    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF - Malmö City FC5  -  0  
22
10:00
lör
10:00    
P10 - födda 2010, Skurups IP B-plan 7-manna
Skurups AIF grön - Trelleborgs FF vit  -      
22
10:00
lör
10:00    
P8 - födda 2012, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF svart - IF Limhamn Bunkeflo L1  -      
21
19:00
fre
19:00    
P14 - födda 2006, Köpingeskolan 9-manna
Trelleborgs FF vit - Hyllie IK svart2  -  4  
21
19:00
fre
19:00    
P17 Bredd - födda 2003, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF 2 - Janstorps AIF0  -  0  
21
18:30
fre
18:30    
F17, Ybbarps Idrottsplats, Perstorp A-plan
F17 » 
Perstorp Bälinge IK/Röke IF - Trelleborgs FF
1  -  5  
21
17:30
fre
17:30    
U19, Halmstad Arena P2
U19 » 
Halmstads BK - Trelleborgs FF
1  -  2  
20
19:00
tor
19:00    
P13 - födda 2007, Kpingeskolan 9-manna
Trelleborgs FF vit - Skegrie BK  -      
20
17:30
tor
17:30    
U17, Halmstad Arena P2
U17 » 
Halmstads BK - Trelleborgs FF
3  -  1  
 
16
17:30
sön
17:30    
A-lag herr, Bortamatch
Norrby IF - Trelleborgs FF  -      
16
16:00
sön
16:00    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 7-manna
Höörs IS vit (7m) - Trelleborgs FF7  -  2  
16
16:00
sön
16:00    
P13 - födda 2007, Svalebo, konstgrs 9-manna
Veberöds AIF vit - Trelleborgs FF blå7  -  1  
16
15:00
sön
15:00    
U17, Östervångsstadion
U17 » 
Trelleborgs FF - IFK Göteborg
4  -  2  
16
15:00
sön
15:00    
U19, Vångavallen, Trelleborg C-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - IFK Göteborg
2  -  2  
16
13:00
sön
13:00    
P15 - födda 2005, Höllvikens IP plan 3 (Gräs)
BK Höllviken - Trelleborgs FF vit1  -  6  
16
12:00
sön
12:00    
F17, Vångavallen, Trelleborg B-plan
F17 » 
Trelleborgs FF - IF Lödde
5  -  7  
16
12:00
sön
12:00    
P10 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF röd - FC Möjligheten röd  -      
16
11:15
sön
11:15    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
FC Rosengård 1917 (7m) - Trelleborgs FF3  -  6  
16
10:00
sön
10:00    
F11 - födda 2009, Vellinge IP stranplan 7-manna 1
Vellinge IF röd - Trelleborgs FF  -      
16
10:00
sön
10:00    
P10 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF blå - Skanör Falsterbo IF röd  -      
16
10:00
sön
10:00    
P11 - födda 2009, Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF vit - FC Trelleborg vit  -      
16
10:00
sön
10:00    
P9 - födda 2011, Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
FC Trelleborg blå - Trelleborgs FF blå  -      
15
14:00
lör
14:00    
Dam A, Vångavallen, Trelleborg A-plan
Dam A » 
Trelleborgs FF - Hammenhögs IF
4  -  1  
15
14:00
lör
14:00    
F10 - födda 2010, Askeröds IP B-plan
Askeröds IF - Trelleborgs FF Röd  -      
15
14:00
lör
14:00    
P10 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF vit - Bara GoIF svart  -      
15
14:00
lör
14:00    
P14 - födda 2006, Klagshamns IP plan 2
IFK Klagshamn blå - Trelleborgs FF vit8  -  6  
15
13:30
lör
13:30    
P14 - födda 2006, Vellinge IP Östranplan
Vellinge IF röd - Trelleborgs FF4  -  8  
15
13:00
lör
13:00    
P9 - födda 2011, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF svart - FC Trelleborg gul  -      
15
11:30
lör
11:30    
P12 - födda 2008, Kulladals IP, konstgrs 7-manna 1
Kulladals FF blå - Trelleborgs FF  -      
15
11:30
lör
11:30    
P9 - födda 2011, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF vit - Lilla Torg FF blå  -      
15
11:00
lör
11:00    
P11 - födda 2009, Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 2
IFK Malmö FK 1 - Trelleborgs FF  -      
15
10:00
lör
10:00    
F10 - födda 2010, Staffansvallen Konstgräs
FC Staffanstorp vit - Trelleborgs FF Blå  -      
15
10:00
lör
10:00    
F9 - födda 2011, Hllvikens IP plan 4 konstgrs 5-manna 2
BK Höllviken vit - Trelleborgs FF blå  -      
15
09:30
lör
09:30    
F9 - födda 2011, Klagshamns IP plan 7 7-manna
IFK Klagshamn gul - Trelleborgs FF vit  -      
14
19:00
fre
19:00    
U16 , Sandskogens IP A-plan
U16 » 
Ystads IF FF - Trelleborgs FF
4  -  4  
12
19:00
ons
19:00    
A-lag herr, Vångavallen
Trelleborgs FF - Västerås SK  -      
11
17:00
tis
17:00    
U19, Malm Stadionomrdet Hybridplanen
U19 » 
Malmö FF - Trelleborgs FF
0  -  1  
 
09
14:30
sön
14:30    
A-lag herr, Bortamatch
Örgryte IS - Trelleborgs FF  -      
09
11:00
sön
11:00    
U17, Vångavallen, Trelleborg C-plan
U17 » 
Trelleborgs FF - Helsingborgs IF
3  -  2  
09
10:00
sön
10:00    
P10 - födda 2010, Stångby IP konstgräs, Vallkärravägen 16 B
Torns IF - Trelleborgs FF Blå  -      
09
10:00
sön
10:00    
P10 - födda 2010, Stångby IP konstgräs, Vallkärravägen 16 B
Torns IF - Trelleborgs FF Vit  -      
09
10:00
sön
10:00    
P13 - födda 2007, Staffanstorps vallen
Staffanstorp - Trelleborgs FF  -      
09
09:20
sön
09:20    
P11 - födda 2009, Bortamatch
Ystad - Trelleborgs FF  -      
08
15:00
lör
15:00    
U16 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U16 » 
Trelleborgs FF - Kalmar FF
7  -  0  
08
14:00
lör
14:00    
Dam A, Glänninge Park A
Dam A » 
Laholms FK - Trelleborgs FF
0  -  3  
08
13:00
lör
13:00    
P15 - födda 2005, Landskrona IP - Konstgräsplan
Landskrona IS - Trelleborgs FF  -      
08
11:00
lör
11:00    
F10 - födda 2010, Söderslättshallen
Trelleborgs FF - LB07  -      
08
11:00
lör
11:00    
P13 - födda 2007, Vngavallen, Trelleborg D-plan konstgrs 9-manna
Trelleborgs FF blå - Malmö FF0  -  4  
08
11:00
lör
11:00    
U19, Vångavallen, Trelleborg C-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - Helsingborgs IF
2  -  0  
08
10:00
lör
10:00    
F11 - födda 2009, Klagshamns IP
IFK Klagshamn - Trelleborgs FF  -      
08
09:30
lör
09:30    
F10 - födda 2010, Söderslättshallen
Trelleborgs FF - Uppåkra IF  -      
05
19:00
ons
19:00    
F17, Höllvikens IP A-plan
F17 » 
BK Höllviken Dam - Trelleborgs FF
4  -  3  
03
19:00
mån
19:00    
A-lag herr, Bortamatch
IK Brage - Trelleborgs FF  -      
 
02
10:30
sön
10:30    
P9 - födda 2011, Aggarpsvallen
svedala - Trelleborgs FF  -      
01
18:00
lör
18:00    
U17, Malm Stadionomrdet Hybridplanen
U17 » 
Malmö FF - Trelleborgs FF
3  -  2  
01
13:00
lör
13:00    
U16 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U16 » 
Trelleborgs FF - Mjällby AIF
4  -  3  
01
12:00
lör
12:00    
P15 - födda 2005, Tolvans IP
if Lödde - Trelleborgs FF  -      
01
12:00
lör
12:00    
U19, Vångavallen C-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - Österlens FF
0  -  3  
JULI 2020
 
30
19:00
tor
19:00    
A-lag herr, Vångavallen
Trelleborgs FF - Umeå FC  -      
30
18:00
tor
18:00    
P9 - födda 2011, Höllvikens IP
Höllviken - Trelleborgs FF Blå  -      
29
19:00
ons
19:00    
Dam A, Malmö Stadion
Dam A » 
Trelleborgs FF - Malmö FF Dam
  -      
29
11:00
ons
11:00    
P13 - födda 2007, Vångavallen
Trelleborgs FF - Österlen FF  -      
 
26
14:00
sön
14:00    
U19, Ymorvallen
U19 » 
FC Trelleborg A - Trelleborgs FF
2  -  0  
26
13:00
sön
13:00    
U17, Kulladals IP /Malmö
U17 » 
Kulladals FF U17 - Trelleborgs FF
1  -  6  
26
12:00
sön
12:00    
U16 , Vångavallen
U16 » 
Trelleborgs FF - LB07
5  -  0  
26
11:00
sön
11:00    
FC Rosengård Cup - Trelleborgs FF  -      
25
17:30
lör
17:30    
A-lag herr, Vångavallen
Trelleborgs FF - Dalkurd FF  -      
24
19:00
fre
19:00    
Dam A, Vångavallen
Dam A » 
Trelleborgs FF - Fc Rosengård
  -      
 
18
17:30
lör
17:30    
A-lag herr, Vångavallen
Degerfors IF - Trelleborgs FF  -      
18
11:30
lör
11:30    
U17, Östervångsstadion
U17 » 
Trelleborgs FF - IK Tord U17
7  -  0  
13
19:00
mån
19:00    
A-lag herr, Vångavallen
Trelleborgs FF - GAIS  -      
 
12
13:10
sön
13:10    
F10 - födda 2010, Rosengårds Norra IP Konstgräs
FC Möjligheten Cup - Trelleborgs FF  -      
07
19:00
tis
19:00    
A-lag herr, Vångavallen
Akropolis IF - Trelleborgs FF  -      
 
05
12:00
sön
12:00    
F17, Åhus IP
F17 » 
Åhus IF - Trelleborgs FF
4  -  3  
05
10:00
sön
10:00    
P6 - födda 2014, Vångavallen D-plan
Trelleborgs FF - Gislövs If  -      
03
19:00
fre
19:00    
A-lag herr, Vångavallen
Trelleborgs FF - Gif Sundsvall  -      
JUNI 2020
 
28
19:00
sön
19:00    
A-lag herr, Vångavallen
Ljungskile - Trelleborgs FF  -      
28
11:00
sön
11:00    
F10 - födda 2010, Veberöd konstgräs
Veberöd - Trelleborgs FF  -      
28
11:00
sön
11:00    
P9 - födda 2011, Östervångsstadion
Trelleborgs FF - svedala  -      
27
14:00
lör
14:00    
U16 , Vstra Mark IP
U16 » 
FK Karlskrona - Trelleborgs FF
2  -  4  
27
12:00
lör
12:00    
P15 - födda 2005, Vångavallen
Trelleborgs FF - Landskrona IS  -      
26
19:00
fre
19:00    
Dam A, Västergårds IP 5
Dam A » 
Eskilsminne IF - Trelleborgs FF
4  -  1  
26
19:00
fre
19:00    
Dam A, Bortamatch
Dam A » 
Eskilsminne IF - Trelleborgs FF
  -      
24
17:00
ons
17:00    
U19, Vångavallen, Trelleborg C-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - Örgryte IS Fotboll
  -      
24
15:00
ons
15:00    
U17, Östervångsstadion
U17 » 
Trelleborgs FF - Kalmar FF
4  -  1  
24
15:00
ons
15:00    
U19, Vångavallen, Trelleborg C-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - Kalmar FF
2  -  3  
23
19:00
tis
19:00    
A-lag herr, Vångavallen
Trelleborgs FF - Östers IF  -      
 
21
15:00
sön
15:00    
F17, Vångavallen B-plan
F17 » 
Trelleborgs FF - Hyllie IK
1  -  5  
21
13:00
sön
13:00    
P13 - födda 2007, Vångavallen
Trelleborgs FFvit - Eslöv  -      
21
11:00
sön
11:00    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF - Dalby GIF2  -  5  
21
11:00
sön
11:00    
P13 - födda 2007, Vångavallen
Trelleborgs FFblå - Eslöv  -      
21
10:00
sön
10:00    
P6 - födda 2014, Söderslättshallen IP
Trelleborgs FF -   -      
18
19:00
tor
19:00    
Dam A, Vångavallen
Dam A » 
Trelleborgs FF - Malmö FF
  -      
18
18:00
tor
18:00    
U16 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U16 » 
Trelleborgs FF - BK Olympic
4  -  1  
18
18:00
tor
18:00    
U19, Vångavallen, Trelleborg C-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - Mjällby AIF
  -      
17
18:45
ons
18:45    
F17, Gislövs IP
F17 » 
Gislövs IF Dam - Trelleborgs FF
2  -  2  
17
18:30
ons
18:30    
Öja FF - Trelleborgs FF  -      
17
17:00
ons
17:00    
U19, Strandvallen
U19 » 
Mjällby AIF - Trelleborgs FF
1  -  2  
17
14:00
ons
14:00    
U17, Sjbo Arena B konstgrs
U17 » 
IF Elfsborg - Trelleborgs FF
0  -  1  
16
19:00
tis
19:00    
A-lag herr, Vångavallen
Halmstad BK - Trelleborgs FF  -      
15
19:00
mån
19:00    
P15 - födda 2005, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF - Trelleborgs FF blå3  -  4  
 
14
16:00
sön
16:00    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Trelleborgs FF4  -  2  
14
14:15
sön
14:15    
P7 - födda 2013, Söderslättshallen 5-manna
Trelleborgs FF blå - Kulladals FF, Husie IF   -      
14
13:00
sön
13:00    
Dam A, Vångavallen
Dam A » 
Trelleborgs FF - Dösjöbro IF
  -      
14
13:00
sön
13:00    
Dam A, Vångavallen, Trelleborg A-plan
Dam A » 
Trelleborgs FF - Dösjöbro IF
5  -  0  
14
13:00
sön
13:00    
P15 - födda 2005, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
Ängelholms FF - Trelleborgs FF 5  -  1  
14
13:00
sön
13:00    
U19, Hammarviken Arena
U19 » 
Örgryte IS Fotboll - Trelleborgs FF
4  -  2  
14
12:45
sön
12:45    
U17, Kviberg 5 konstgräs
U17 » 
Örgryte IS Fotboll - Trelleborgs FF
2  -  3  
14
12:30
sön
12:30    
P14 - födda 2006, Smörlyckans IP plan 5.
Lunds SK - Trelleborgs FF vit3  -  9  
14
12:00
sön
12:00    
P10 - födda 2010, Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
Västra Ingelstad IS gul - Trelleborgs FF vit  -      
14
12:00
sön
12:00    
P12 - födda 2008, Vellinge IP
Vellinge IF - Trelleborgs FF  -      
14
12:00
sön
12:00    
P13 - födda 2007, Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Trelleborgs FF blå10  -  0  
14
12:00
sön
12:00    
U16 , Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
U16 » 
Kristianstad FC - Trelleborgs FF
0  -  7  
14
11:30
sön
11:30    
P7 - födda 2013, Söderslättshallen 5-manna
Trelleborgs FF vit - LB07 Limhamn, Lindeborg FF, Hyllie IK, Husie IF   -      
14
11:00
sön
11:00    
Boxen , Vångavallen
Boxen » 
Trelleborgs FF - Dösjöbro
  -      
14
10:00
sön
10:00    
F11 - födda 2009, Vellinge IP stranplan 7-manna 1
Vellinge IF röd - Trelleborgs FF  -      
14
10:00
sön
10:00    
F9 - födda 2011, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF vit - Skegrie BK  -      
14
10:00
sön
10:00    
P11 - födda 2009, Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
FC Trelleborg röd - Trelleborgs FF  -      
14
10:00
sön
10:00    
P13 - födda 2007, Granhällans IP B-Plan 9-manna
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - Trelleborgs FF vit  -      
14
10:00
sön
10:00    
P9 - födda 2011, Västra Ingelstads IP
Västra Ingelstad IF - Trelleborgs FF (vit)  -      
14
09:15
sön
09:15    
P10 - födda 2010, Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
FC Möllan - Trelleborgs FF röd  -      
13
16:15
lör
16:15    
F10 - födda 2010, Malmö IP 7-manna
FC Rosengård - Trelleborgs FF  -      
13
14:15
lör
14:15    
P9 - födda 2011, Lindängens IP, Malmö
BK Olympic - Trelleborgs FF (svart)  -      
13
12:00
lör
12:00    
F9 - födda 2011, Söderslättshallen IP
Trelleborgs FF - SKEGRIE BK  -      
13
12:00
lör
12:00    
P10 - födda 2010, Söderslättshallens IP
Trelleborgs FF Blå - Torns IF  -      
13
12:00
lör
12:00    
P12 - födda 2008, Vanningens IP, Vellinge konstgräs 7-manna 1
Vellinge IF röd - Trelleborgs FF  -      
13
11:30
lör
11:30    
F10 - födda 2010, Sandskogens IP C-plan 7-manna 2
Ystad IF FF - Trelleborgs FF  -      
13
11:30
lör
11:30    
P14 - födda 2006, Sandskogens IP D-plan 9-manna
Ystads IF FF - Trelleborgs FF2  -  7  
13
10:30
lör
10:30    
P9 - födda 2011, Svedala, Aggarpsvallen
Svedala IF - Trelleborgs FF (blå)  -      
13
09:00
lör
09:00    
F9 - födda 2011, Vellinge IP stranplan 5-manna 1
Vellinge IF rd - Trelleborgs FF bl F09  -      
 
07
16:00
sön
16:00    
P7 - födda 2013, Husiegårds IP konstgräs
Husie IF - Trelleborgs FF  -      
07
15:00
sön
15:00    
P7 - födda 2013, Husiegårds IP
Husie IF C/D - Trelleborgs FF  -      
07
13:30
sön
13:30    
F10 - födda 2010, Söderslättshallen
Trelleborgs FF - Oxie SK Vit  -      
07
13:00
sön
13:00    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF - Vellinge IF4  -  0  
07
13:00
sön
13:00    
P14 - födda 2006, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF vit - Skanör Falsterbo IF4  -  6  
07
13:00
sön
13:00    
U16 , Vångavallen
U16 » 
Trelleborgs FF - Landskrona BoIS
8  -  2  
07
13:00
sön
13:00    
U17, Vångavallen C-plan
U17 » 
Trelleborgs FF - Landskrona Bois
11  -  0  
07
12:30
sön
12:30    
U19, Vångavallen, Trelleborg C-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - IFK Värnamo
  -      
07
11:00
sön
11:00    
F17, Vångavallen B-plan
F17 » 
Trelleborgs FF - Höörs IS
4  -  2  
07
11:00
sön
11:00    
P13 - födda 2007, Vngavallen, Trelleborg D-plan konstgrs 9-manna
Trelleborgs FF blå - Janstorps AIF röd2  -  1  
07
11:00
sön
11:00    
P14 - födda 2006, stervngsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF - BK Olympic6  -  3  
07
11:00
sön
11:00    
P9 - födda 2011, Söderslättshallens IP, plan 5
Trelleborgs FF (vit) - Svedala IF  -      
07
10:30
sön
10:30    
F10 - födda 2010, Söderslättshallen
Trelleborgs FF - Södra Sandby IF  -      
07
10:30
sön
10:30    
F11 - födda 2009, Sderslttshallens IP plan 2
Trelleborgs FF - Borgeby FK vit  -      
07
10:00
sön
10:00    
F9 - födda 2011, Sderslttshallens IP Paln 5
Trelleborgs FF vit - Spjutstorps IF  -      
07
10:00
sön
10:00    
P6 - födda 2014, Söderslättshallen
Trelleborgs FF - FC Trelleborg  -      
07
10:00
sön
10:00    
P9 - födda 2011, Söderslättshallens IP, plan 3
Trelleborgs FF (blå) - Limhamns FF  -      
07
09:00
sön
09:00    
F9 - födda 2011, Sderslttshallens IP plan 4
Trelleborgs FF bl - Hyllie IK  -      
07
09:00
sön
09:00    
P10 - födda 2010, Sderslttshallens IP plan 2
Trelleborgs FF vit - FC Trelleborg röd  -      
07
09:00
sön
09:00    
P10 - födda 2010, Vngavallen, Trelleborg D-plan konstgrs 7-manna 1
Trelleborgs FF blå - Hyllie IK svart  -      
07
09:00
sön
09:00    
P11 - födda 2009, Sderslttshallens IP plan 1
Trelleborgs FF - Vellinge IF blå  -      
07
09:00
sön
09:00    
P12 - födda 2008, Vångavallen, Trelleborg C-plan 7-manna 2
Trelleborgs FF - IFK Klagshamn gul  -      
07
09:00
sön
09:00    
P13 - födda 2007, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF vit - Svedala IF vit9  -  2  
07
09:00
sön
09:00    
P9 - födda 2011, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF (svart) - Hyllie IK  -      
06
12:00
lör
12:00    
P15 - födda 2005, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF vit - BK Olympic2  -  2  
06
12:00
lör
12:00    
P9 - födda 2011, Bortamatch
hyllie - Trelleborgs FF  -      
06
10:00
lör
10:00    
P15 - födda 2005, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF blå - Lunds BOIS (P16) (9m)3  -  4  
06
10:00
lör
10:00    
P7 - födda 2013, Hyllie IP
Hyllie IK - Trelleborgs FF  -      
06
10:00
lör
10:00    
P7 - födda 2013, Hyllie IP
Hyllie IK - Trelleborgs FF  -      
06
08:45
lör
08:45    
P17 Bredd - födda 2003, Vångavallen B plan
Trelleborgs FF - Kulladals FF   -      
05
18:15
fre
18:15    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF - Gärsnäs AIS/Borrby IF/Hammenhögs IF/Liga06 IF blå2  -  4  
03
18:00
ons
18:00    
P10 - födda 2010, Söderslättshallen IP
Trelleborgs FF Vit - Trelleborgs FF P11  -      
03
18:00
ons
18:00    
P11 - födda 2009, Söderslättshallen
Trelleborgs FF - Trelleborgs FF   -      
MAJ 2020
 
31
16:00
sön
16:00    
P15 - födda 2005, Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK vit - Trelleborgs FF blå2  -  1  
31
14:00
sön
14:00    
F10 - födda 2010, Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 2
Malmö City FC - Trelleborgs FF  -      
31
12:30
sön
12:30    
P12 - födda 2008, Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
BK Höllviken vit - Trelleborgs FF  -      
31
12:15
sön
12:15    
F11 - födda 2009, Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
Svedala IF blå - Trelleborgs FF  -      
31
11:00
sön
11:00    
Trelleborgs FF 2 - Kulladals FF  -      
31
10:00
sön
10:00    
F10 - födda 2010, Borgeby IP B-plan
Borgeby FK - Trelleborgs FF  -      
31
10:00
sön
10:00    
F9 - födda 2011, Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
Skanör Falsterbo IF - Trelleborgs FF blå  -      
31
10:00
sön
10:00    
P10 - födda 2010, Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
Limhamns FF vit - Trelleborgs FF blå  -      
31
10:00
sön
10:00    
Trelleborgs FF 1 - Kulladal ff  -      
31
09:15
sön
09:15    
F7/8 - födda 2012-13, Söderslättshallen Gräsplaner
 
Trelleborgs FF - LB 07  -      
30
13:00
lör
13:00    
U19, Junebäckens IP - konstgräs
U19 » 
Jönköpings Södra IF - Trelleborgs FF
  -      
30
11:30
lör
11:30    
P11 - födda 2009, Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
Ystads IF FF vit - Trelleborgs FF  -      
30
11:30
lör
11:30    
P9 - födda 2011, Brovallen, Bunkeflostrand, C-plan
IF Limhamn Bunkeflo - Trelleborgs FF (vit)  -      
30
11:00
lör
11:00    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Tomelilla IP B-plan 9-manna
Tomelilla IF - Trelleborgs FF2  -  2  
30
11:00
lör
11:00    
F17, Tornavallen A-plan
F17 » 
Torna Hällestad - Trelleborgs FF
0  -  9  
30
11:00
lör
11:00    
P12 - födda 2008, Köpingeskolan
Trelleborgs FF - Lindeborgs FF  -      
30
11:00
lör
11:00    
P13 - födda 2007, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF blå - IF Limhamn Bunkeflo B21  -  5  
30
11:00
lör
11:00    
P9 - födda 2011, Möllevallen IP, Skanör
Skanör Falsterbo IF - Trelleborgs FF (svart)  -      
30
10:00
lör
10:00    
P10 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF röd - Kulladals FF svart  -      
30
10:00
lör
10:00    
P14 - födda 2006, Limhamns IP, plan 1, konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 1 - Trelleborgs FF4  -  4  
30
10:00
lör
10:00    
P9 - födda 2011, Limhamns IP, plan 2
IF Limhamn Bunkeflo - Trelleborgs FF (blå)  -      
29
18:30
fre
18:30    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Bäckagårds IP plan 1
Kvarnby IK - Trelleborgs FF2  -  0  
29
18:30
fre
18:30    
P15 - födda 2005, Vellinge IP Östranplan
Vellinge IF - Trelleborgs FF2  -  4  
29
18:30
fre
18:30    
U17, Lomma IP konstgräs
U17 » 
GIF Nike - Trelleborgs FF
1  -  5  
29
18:00
fre
18:00    
U16 , Vångavallen
U16 » 
Trelleborgs FF - Malmö FF
5  -  3  
29
18:00
fre
18:00    
U16 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U16 » 
Trelleborgs FF - Malmö FF
  -      
27
19:30
ons
19:30    
F17, Snarringe IP
F17 » 
Trelleborgs FF - BK Höllviken
4  -  4  
 
24
15:00
sön
15:00    
F17, Vångavallen B-plan
F17 » 
Trelleborgs FF - Uppåkra IF
4  -  7  
24
13:00
sön
13:00    
P13 - födda 2007, Vångavallen D
Trelleborgs FF Blå - Kulladal FF  -      
24
12:30
sön
12:30    
U19, Vångavallen, Trelleborg C-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - BK Häcken
  -      
24
11:00
sön
11:00    
U17, Höllvikens IP
U17 » 
Bk Höllviken - Trelleborgs FF
1  -  4  
24
10:00
sön
10:00    
F10 - födda 2010, Söderslättshallen
Trelleborgs FF Blå - LB 07  -      
24
10:00
sön
10:00    
P10 - födda 2010, Söderslättshallen IP plan 2
Trelleborgs FF Vit - Skurups AIF  -      
24
10:00
sön
10:00    
P6 - födda 2014, Söderslättshallen IP
Trelleborgs FF - LB07  -      
23
14:00
lör
14:00    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Östervångsstadion
Trelleborgs FF - Kulladals FF  -      
23
14:00
lör
14:00    
U16 , Bäckagårds IP plan 1
U16 » 
Kvarnby IK - Trelleborgs FF
  -      
23
14:00
lör
14:00    
U16 , Vångavallen
U16 » 
Trelleborgs FF - Eskilsminne IF
6  -  2  
23
13:30
lör
13:30    
P15 - födda 2005, Västervångs IP
Trelleborgs FF - IFK Hässleholm  -      
23
12:00
lör
12:00    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Vångavallen D-plan
Trelleborgs FF - Kulladals FF  -      
23
12:00
lör
12:00    
P10 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF Blå - FC Bellevue  -      
23
11:00
lör
11:00    
P9 - födda 2011, Bortamatch, Åkarps IP
åkarp - Trelleborgs FF, Blå  -      
23
10:00
lör
10:00    
F10 - födda 2010, Söderslättshallen
Trelleborgs FF Rosa - BK Höllviken   -      
23
10:00
lör
10:00    
F9 - födda 2011, Skegrie återkommer med exakt plats och tid
SKEGRIE - Trelleborgs FF F09  -      
23
10:00
lör
10:00    
P9 - födda 2011, Bortamatch, Åkarps IP
Åkarp - Trelleborgs FF (Svart)  -      
22
18:00
fre
18:00    
P15 - födda 2005, Vellinge IP Östranplan
Vellinge IF - Trelleborgs FF blå4  -  1  
22
11:00
fre
11:00    
P13 - födda 2007, Kämpavallen A-plan 9-manna
Janstorps AIF blå - Trelleborgs FF vit3  -  2  
21
13:30
tor
13:30    
F11 - födda 2009, Norra Rosengård IP
FC Möjligheten - Trelleborgs FF  -      
21
10:00
tor
10:00    
Veberöd AIF - Trelleborgs FF  -      
21
08:00
tor
08:00    
P8 - födda 2012, Vångavallen
Åshöjdens Cup - Trelleborgs FF  -      
19
18:00
tis
18:00    
U17, Brovallen ip (gräs), Bunkeflostrand
U17 » 
LB07 U17 - Trelleborgs FF
0  -  5  
18
19:15
mån
19:15    
P17 Bredd - födda 2003, Höllviken ip
Bk Höllviken - Trelleborgs FF  -      
 
17
15:00
sön
15:00    
P13 - födda 2007, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF vit - Oxie SK svart4  -  0  
17
13:00
sön
13:00    
U16 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U16 » 
Trelleborgs FF - Ystads IF FF
  -      
17
12:00
sön
12:00    
F10 - födda 2010, Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Vit - Backarnas FF  -      
17
11:30
sön
11:30    
P10 - födda 2010, Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
Bunkeflo FF svart - Trelleborgs FF röd  -      
17
10:00
sön
10:00    
F10 - födda 2010, Söderslättshallen plan 1
Trelleborgs FF Blå - GIF Nike Blå  -      
17
10:00
sön
10:00    
P12 - födda 2008, Staffansvallen
Staffanstorp United FC - Trelleborgs FF  -      
17
10:00
sön
10:00    
P14 - födda 2006, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF - BK Höllviken vit2  -  1  
17
10:00
sön
10:00    
P7 - födda 2013, Söderslättshallen IP 5-manna
Trelleborgs FF - Helsingborgs IF, FC Trelleborg  -      
17
10:00
sön
10:00    
P7 - födda 2013, Söderslättshallen 5-manna
Trelleborgs FF - Helsingborgs IF, FC Trelleborg,  -      
16
14:00
lör
14:00    
U19, Myresjöhus Arena 1
U19 » 
Östers IF - Trelleborgs FF
  -      
16
13:30
lör
13:30    
F11 - födda 2009, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF - Uppåkra IF grön  -      
16
13:00
lör
13:00    
P15 - födda 2005, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF blå - Löberöds IF/GOF IF3  -  2  
16
13:00
lör
13:00    
Janstorps if - Trelleborgs FF  -      
16
13:00
lör
13:00    
P9 - födda 2011, Söderslättshallens IP, plan 4
Trelleborgs FF (blå) - Hyllie  -      
16
12:30
lör
12:30    
P13 - födda 2007, Västervångs IP konstgräs 9-manna
FC Trelleborg blå - Trelleborgs FF blå9  -  1  
16
12:00
lör
12:00    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF - Blentarps BK11  -  2  
16
12:00
lör
12:00    
P10 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF blå - Skanör Falsterbo IF röd  -      
16
12:00
lör
12:00    
P12 - födda 2008, Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF - FC Bellevue 1  -      
16
12:00
lör
12:00    
U16 , Köpingeskolan
U16 » 
Trelleborgs FF - LundsBK
4  -  2  
16
11:30
lör
11:30    
F9 - födda 2011, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF vit F09 - Svedala IF vit  -      
16
11:30
lör
11:30    
P9 - födda 2011, Söderslättshallens IP, plan 4
Trelleborgs FF (svart) - Oxie FF  -      
16
11:00
lör
11:00    
P15 - födda 2005, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF - GIF Nike1  -  0  
16
10:00
lör
10:00    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF - Åkarps IF3  -  2  
16
10:00
lör
10:00    
F9 - födda 2011, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF blå F09 - IFK Klagshamn blå  -      
16
10:00
lör
10:00    
P10 - födda 2010, Söderslättshallen IP plan 1
Trelleborgs FF Vit - Lilla Beddinge BK  -      
16
10:00
lör
10:00    
P11 - födda 2009, Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF - Skegrie BK vit  -      
16
10:00
lör
10:00    
P9 - födda 2011, Söderslättshallens IP, plan 4
Trelleborgs FF (vit) - Vellinge IF  -      
15
19:00
fre
19:00    
P14 - födda 2006, Granhällans IP B-Plan 9-manna
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - Trelleborgs FF vit10  -  3  
15
18:30
fre
18:30    
F17, Vångavallen B-plan
F17 » 
Trelleborgs FF - IF Lödde
2  -  2  
13
17:00
ons
17:00    
U19, Gasten IP
U19 » 
Kalmar FF - Trelleborgs FF
  -      
12
18:00
tis
18:00    
U17, Brovallen IP Bunkeflostrand
U17 » 
LB07 - Trelleborgs FF
2  -  1  
12
18:00
tis
18:00    
U19, Vångavallen
U19 » 
LB07 - Trelleborgs FF
2  -  1  
 
10
16:00
sön
16:00    
F17, Bunkeflo IP Konstgräs
F17 » 
LB07 - Trelleborgs FF
5  -  1  
10
14:20
sön
14:20    
F7/8 - födda 2012-13, Höllvikens IP
Höllviken - Trelleborgs FF F7/8  -      
10
14:00
sön
14:00    
F10 - födda 2010, Mariedals IP konstgräs
Lilla Torg - Trelleborgs FF Vit  -      
10
14:00
sön
14:00    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Dalby IP A-plan 9-manna
Dalby GIF - Trelleborgs FF2  -  3  
10
12:30
sön
12:30    
Vellinge ff - Trelleborgs FF  -      
10
12:00
sön
12:00    
F11 - födda 2009, Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Trelleborgs FF  -      
10
11:00
sön
11:00    
Trelleborgs FF - Husie IF  -      
10
10:00
sön
10:00    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Klagshamns IP Plan 6
IFK Klagshamn - Trelleborgs FF  -      
10
10:00
sön
10:00    
P12 - födda 2008, Östervångsstadion
Trelleborgs FF - Staffanstorp United FC  -      
10
10:00
sön
10:00    
P13 - födda 2007, Köpingeskolan 9-manna
Trelleborgs FF blå - Lilla Torg FF blå4  -  1  
10
10:00
sön
10:00    
P6 - födda 2014, Söderslättshallen
Trelleborgs FF - FC Trelleborg  -      
10
10:00
sön
10:00    
Trelleborgs FF - Husie IF  -      
10
09:30
sön
09:30    
P10 - födda 2010, Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
Kulladals FF vit - Trelleborgs FF vit  -      
10
09:00
sön
09:00    
F9 - födda 2011, Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike grön - Trelleborgs FF blå  -      
09
15:00
lör
15:00    
U19, Vångavallen, Trelleborg C-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - IF Elfsborg
  -      
09
14:00
lör
14:00    
U16 , Gasten IP
U16 » 
Kalmar FF - Trelleborgs FF
  -      
09
13:30
lör
13:30    
U16 , Vångavallen
U16 » 
Trelleborgs FF - Kvarnby IK
3  -  5  
09
12:00
lör
12:00    
P10 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF blå - Svedala IF svart  -      
09
12:00
lör
12:00    
P11 - födda 2009, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF - Svedala IF vit  -      
09
12:00
lör
12:00    
P9 - födda 2011, Mariedals IP
Lilla Torg FF - Trelleborgs FF (vit)  -      
09
12:00
lör
12:00    
U17, Klostergården IP
U17 » 
Lunds BK - Trelleborgs FF
3  -  1  
09
11:30
lör
11:30    
P14 - födda 2006, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF - Kulladals FF4  -  0  
09
11:30
lör
11:30    
P9 - födda 2011, Västervångs IP
FC Trelleborg - Trelleborgs FF (svart)  -      
09
11:00
lör
11:00    
F9 - födda 2011, Bortamatch Klagshamn
Klagshamn - Trelleborgs FF  -      
09
11:00
lör
11:00    
F9 - födda 2011, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF vit - Veberöds AIF  -      
09
10:00
lör
10:00    
F10 - födda 2010, Staffansvallen Plan 3
FC Staffanstorp - Trelleborgs FF Blå  -      
09
10:00
lör
10:00    
P10 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF röd - Svedala IF B  -      
09
10:00
lör
10:00    
P12 - födda 2008, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
09
10:00
lör
10:00    
P9 - födda 2011, Hyllie IP
Hyllie IK - Trelleborgs FF (blå)  -      
09
09:30
lör
09:30    
P14 - födda 2006, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF vit - Svedala IF4  -  6  
08
19:00
fre
19:00    
P15 - födda 2005, Mellanhedens IP A-plan
FC Bellevue 1 - Trelleborgs FF vit4  -  0  
04
17:30
mån
17:30    
Trelleborgs FF - FC Trelleborg  -      
 
03
17:00
sön
17:00    
F17, Tolvans IP
F17 » 
IF Lödde - Trelleborgs FF
2  -  3  
03
14:30
sön
14:30    
P14 - födda 2006, Höllvikens IP plan 2 konstgräs 9-manna
BK Höllviken röd - Trelleborgs FF vit11  -  6  
03
14:00
sön
14:00    
P13 - födda 2007, Limhamns IP, plan 2, konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Trelleborgs FF blå6  -  1  
03
14:00
sön
14:00    
U16 , Bortamatch
U16 » 
Ystad IF FF - Trelleborgs FF
3  -  2  
03
14:00
sön
14:00    
U17, Lindängen IP
U17 » 
Bk Olympic - Trelleborgs FF
3  -  1  
03
13:00
sön
13:00    
U16 , Strandvallen
U16 » 
Mjällby AIF - Trelleborgs FF
  -      
03
12:30
sön
12:30    
P14 - födda 2006, Västervångs IP konstgräs 9-manna
FC Trelleborg svart - Trelleborgs FF4  -  8  
03
11:00
sön
11:00    
P11 - födda 2009, Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
Västra Ingelstad IS - Trelleborgs FF  -      
03
10:30
sön
10:30    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF - Oxie SK1  -  3  
03
10:30
sön
10:30    
P12 - födda 2008, Branteviks IP A-plan 7-manna
Österlen FF - Trelleborgs FF  -      
03
09:30
sön
09:30    
P9 - födda 2011, Söderslättshallens IP, plan 3
Trelleborgs FF (vit) - Skegrie BK  -      
02
12:30
lör
12:30    
P9 - födda 2011, Söderslättshallens IP, plan 3
Trelleborgs FF (svart) - BK Höllviken  -      
02
12:00
lör
12:00    
F10 - födda 2010, Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Blå - GIF Nike Röd  -      
02
12:00
lör
12:00    
F11 - födda 2009, Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF - Dösjöbro IF  -      
02
12:00
lör
12:00    
F9 - födda 2011, Söderslättshallen IP plan 4
Trelleborgs FF - GIF Nike  -      
02
11:00
lör
11:00    
F9 - födda 2011, Söderslättshallens IP plan 4
Trelleborgs FF blå - GIF Nike grön  -      
02
10:00
lör
10:00    
F10 - födda 2010, Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Vit - Bara Goif Vit  -      
02
10:00
lör
10:00    
P12 - födda 2008, Östervångsstadion
Trelleborgs FF - Gislövs IF  -      
02
10:00
lör
10:00    
P13 - födda 2007, Skurups IP A-plan 9-manna
Skurups AIF - Trelleborgs FF vit1  -  18
02
09:20
lör
09:20    
P10 - födda 2010, Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
Malmö FF 2 - Trelleborgs FF blå  -      
02
lör
00:00    
F9 - födda 2011, Snarringe IP 5-manna
Skegrie BK - Trelleborgs FF vit  -      
01
14:00
fre
14:00    
F17, Charlottenlunds IP A-plan
F17 » 
SoGK Charlo - Trelleborgs FF
0  -  3  
01
14:00
fre
14:00    
U19, Ramnavallen konstgräs
U19 » 
Norrby IF - Trelleborgs FF
  -      
01
13:00
fre
13:00    
P15 - födda 2005, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF - IFK Simrishamn7  -  0  
01
11:00
fre
11:00    
P15 - födda 2005, Vångavallen, Trelleborg B-plan (Gräs)
Trelleborgs FF blå - GIF Nike4  -  8  
APRIL 2020
 
26
15:00
sön
15:00    
U16 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U16 » 
Trelleborgs FF - FK Karlskrona
  -      
26
13:00
sön
13:00    
F10 - födda 2010, Internmatch - mixade lag
Trelleborgs FF - TFF F09  -      
26
13:00
sön
13:00    
F11 - födda 2009, Söderslättshallen
Trelleborgs FF - Trelleborgs FF  -      
26
12:00
sön
12:00    
P10 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF röd - IFK Malmö FK  -      
26
12:00
sön
12:00    
P13 - födda 2007, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF blå - Hyllie IK svart  -      
26
12:00
sön
12:00    
P13 - födda 2007, Vångavallen
Trelleborgs FF - Hyllie IK  -      
26
11:00
sön
11:00    
Blentarps BK - Trelleborgs FF  -      
26
11:00
sön
11:00    
P14 - födda 2006, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF vit - IF Limhamn Bunkeflo 3  -      
26
11:00
sön
11:00    
P14 - födda 2006, Östervångsstadion
Trelleborgs FF VIT - IF Limhamn Bunkeflo 3 (träningsmatch 131308013)  -      
26
11:00
sön
11:00    
U19, Vångavallen, Trelleborg C-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - Halmstads BK
  -      
26
10:00
sön
10:00    
F10 - födda 2010, Mellanhedens IP A-plan, Malmö
FC Bellevue - Trelleborgs FF Vit  -      
26
10:00
sön
10:00    
F11 - födda 2009, Klagshamns IP
IFK Klagshamn - Trelleborgs FF  -      
26
10:00
sön
10:00    
F9 - födda 2011, Borgeby IP D-plan
Borgeby FK björn - Trelleborgs FF blå  -      
26
10:00
sön
10:00    
P10 - födda 2010, Skurups IP
Skurups AIF grön - Trelleborgs FF Vit  -      
26
10:00
sön
10:00    
P13 - födda 2007, Vångavallen
Trelleborgs FF vit - FC trelleborg röd  -      
26
10:00
sön
10:00    
P13 - födda 2007, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF vit - FC Trelleborg röd  -      
26
10:00
sön
10:00    
P7 - födda 2013, Söderslättshallen 5-manna
Trelleborgs FF - LB 07 , FC Trelleborg  -      
26
10:00
sön
10:00    
P7 - födda 2013, Söderslättshallen 5-manna
Trelleborgs FF - Hyllie,FC Trelleborg  -      
25
15:00
lör
15:00    
P14 - födda 2006, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF - Hyllie IK  -      
25
13:30
lör
13:30    
P11 - födda 2009, Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF - Tygelsjö IK 1  -      
25
13:00
lör
13:00    
U16 , Brovallen gräs
U16 » 
LB07 - Trelleborgs FF
2  -  6  
25
13:00
lör
13:00    
U17, Vångavallen/Östervångstadion
U17 » 
Trelleborgs FF - Kulladal U17
1  -  3  
25
12:30
lör
12:30    
P15 - födda 2005, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF vit - Staffanstorp United FC röd  -      
25
12:30
lör
12:30    
P15 - födda 2005, Vångavallen
Trelleborgs FF - Staffanstorp United FC (TM)  -      
25
12:00
lör
12:00    
P12 - födda 2008, Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF - Ystads IF FF blå  -      
25
12:00
lör
12:00    
P14 - födda 2006, Limhamns iIP Kontgräs
Limhamn Bunkeflo - Trelleborgs FF (a-nivå). (Träningsmatch)   -      
25
12:00
lör
12:00    
Hyllie ik - Trelleborgs FF  -      
25
11:45
lör
11:45    
F9 - födda 2011, Bäckavallen A-plan 5-manna 1
Spjutstorps IF - Trelleborgs FF vit  -      
25
11:00
lör
11:00    
F10 - födda 2010, Höllvikens IP
BK Höllviken - Trelleborgs FF  -      
25
11:00
lör
11:00    
P12 - födda 2008, Östervångsvångsstadion
Trelleborgs FF - Ystad IF FF Blå  -      
25
10:30
lör
10:30    
P15 - födda 2005, Vångavallen D-plan
Trelleborgs FF - Arlöv BI (TM)  -      
25
10:30
lör
10:30    
P15 - födda 2005, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF blå - Arlövs BI  -      
25
10:30
lör
10:30    
P6 - födda 2014, Söderslättshallen IP
Trelleborgs FF - FCT  -      
25
10:00
lör
10:00    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
FC Möjligheten (7m) - Trelleborgs FF  -      
25
10:00
lör
10:00    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Rosengård Norra IP
FC Möjligheten - Trelleborgs FF  -      
25
10:00
lör
10:00    
P10 - födda 2010, Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF svart - Trelleborgs FF vit  -      
25
10:00
lör
10:00    
P10 - födda 2010, Söderslättshallen
Trelleborgs FF Blå - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
25
10:00
lör
10:00    
P10 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF blå - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
25
09:30
lör
09:30    
P9 - födda 2011, Söderslättshallens IP, plan 3
Trelleborgs FF (blå) - IFK Klagshamn  -      
25
09:15
lör
09:15    
P9 - födda 2011, Anderslövs IP
Anderslövs BoIK - Trelleborgs FF (vit)  -      
24
18:30
fre
18:30    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Gärsvalla IP B-plan
Gärsnäs AIS/Borrby IF/Hammenhögs IF/Liga06 IF blå - Trelleborgs FF  -      
20
17:30
mån
17:30    
P7 - födda 2013, Söderslättshallen 3-manna
Trelleborgs FF - FC Trelleborg  -      
 
19
15:00
sön
15:00    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF - Tomelilla IF  -      
19
14:00
sön
14:00    
P14 - födda 2006, Malmö Stadionområdet plan 7
IFK Malmö FK 1 - Trelleborgs FF  -      
19
14:00
sön
14:00    
U16 , Ellenborgs IP
U16 » 
Kvarnby IK - Trelleborgs FF
5  -  3  
19
14:00
sön
14:00    
U19, Kamratgården 2 hybrid
U19 » 
IFK Göteborg - Trelleborgs FF
  -      
19
13:00
sön
13:00    
P13 - födda 2007, Möllevallen IP, Skanör B-plan 9-manna
Skanör Falsterbo IF vit - Trelleborgs FF blå  -      
19
13:00
sön
13:00    
P15 - födda 2005, Vångavallen D-plan
Trelleborgs FF - FC Trelleborg (TM)  -      
19
13:00
sön
13:00    
U16 , Lindängens IP, Malmö B-plan
U16 » 
BK Olympic - Trelleborgs FF
  -      
19
12:00
sön
12:00    
P10 - födda 2010, Söderslättshallen
Trelleborgs FF Vit - Skurups AIF grön  -      
19
12:00
sön
12:00    
P10 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF vit - Skurups AIF grön  -      
19
12:00
sön
12:00    
P14 - födda 2006, Bara IP konstgräs
Bara GoIF - Trelleborgs FF vit  -      
19
12:00
sön
12:00    
Bara. IF (träningsmatch) - Trelleborgs FF. ” serie b”   -      
19
11:15
sön
11:15    
P11 - födda 2009, Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF röd - Trelleborgs FF  -      
19
11:00
sön
11:00    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Östervångsstadion
Trelleborgs FF - Kulladals FF  -      
19
11:00
sön
11:00    
P13 - födda 2007, Snarringe ip
Skegrie - Trelleborgs FF  -      
19
11:00
sön
11:00    
P15 - födda 2005, Skurups IP A-plan 9-manna
Skurups AIF - Trelleborgs FF blå  -      
19
11:00
sön
11:00    
Trelleborgs FF - Janstorps if  -      
19
10:00
sön
10:00    
F10 - födda 2010, Svalebo konstgräs 7-manna
Veberöd - Trelleborgs FF  -      
19
10:00
sön
10:00    
P13 - födda 2007, Snarringe IP 9-manna
Skegrie BK - Trelleborgs FF vit  -      
18
14:15
lör
14:15    
P10 - födda 2010, Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
BK Olympic 3 - Trelleborgs FF röd  -      
18
14:00
lör
14:00    
P15 - födda 2005, Skurups IP
Skurups AIF (TM) - Trelleborgs FF  -      
18
12:20
lör
12:20    
P12 - födda 2008, Malmö Stadion Plan 10
Malmö FF - Trelleborgs FF  -      
18
12:15
lör
12:15    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Sorgenfri IP Konstgräs 9-manna
Malmö City FC - Trelleborgs FF  -      
18
11:30
lör
11:30    
F9 - födda 2011, Söderslättshallens IP plan 4
Trelleborgs FF vit - Ystads IF FF  -      
18
11:00
lör
11:00    
LB07 - Trelleborgs FF  -      
18
10:50
lör
10:50    
P10 - födda 2010, Malm Stadionomrdet Plan 10 konstgrs 7-manna 1
Malm FF 2 - Trelleborgs FF blå  -      
18
10:50
lör
10:50    
P10 - födda 2010, Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
Malmö FF 2 - Trelleborgs FF Blå  -      
18
10:00
lör
10:00    
F10 - födda 2010, Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Vit - Trelleborgs FF Rosa  -      
18
10:00
lör
10:00    
F11 - födda 2009, Söderslättshallen
Trelleborgs FF - LB07  -      
18
10:00
lör
10:00    
F9 - födda 2011, Söderslättshallens IP plan 4
Trelleborgs FF blå - FC Staffanstorp 1  -      
17
19:00
fre
19:00    
P12 - födda 2008, Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
FC Trelleborg svart - Trelleborgs FF  -      
17
19:00
fre
19:00    
P12 - födda 2008, Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
FC Trelleborg svart - Trelleborgs FF  -      
17
18:30
fre
18:30    
P15 - födda 2005, Tolvans IP B-plan
IF Lödde 1 - Trelleborgs FF vit  -      
15
19:30
ons
19:30    
F17, Romelevallen gräs
F17 » 
Veberöd - Trelleborgs FF
1  -  3  
13
13:00
mån
13:00    
P15 - födda 2005, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF blå - Eslövs BK svart (9m)  -      
13
12:00
mån
12:00    
F17, Västervång
F17 » 
Trelleborgs FF - Sövestad
3  -  1  
13
12:00
mån
12:00    
P11 - födda 2009, Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
13
11:00
mån
11:00    
P15 - födda 2005, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF vit - BK Höllviken  -      
13
11:00
mån
11:00    
P15 - födda 2005, Vångavallen D-plan
Trelleborgs FF - BK Höllviken (TM)  -      
13
10:00
mån
10:00    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Nya IP, Blentarp A-plan 9-manna
Blentarps BK - Trelleborgs FF  -      
13
10:00
mån
10:00    
P12 - födda 2008, Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF - Kulladals FF blå  -      
13
09:30
mån
09:30    
P14 - födda 2006, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF - Vellinge IF röd  -      
 
12
15:00
sön
15:00    
P13 - födda 2007, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF vit - BK Höllviken svart  -      
12
13:00
sön
13:00    
P13 - födda 2007, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF blå - Kulladals FF blå  -      
12
11:30
sön
11:30    
F9 - födda 2011, Vellinge IP stranplan 5-manna 1
Vellinge IF rd - Trelleborgs FF bl  -      
12
11:00
sön
11:00    
F14/13/12 - födda 2006/07/08, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF - FC Rosengård 1917 (7m)  -      
12
10:00
sön
10:00    
P10 - födda 2010, Gislövs IP B-plan 7-manna 1
Gislövs IF röd - Trelleborgs FF vit  -      
11
13:00
lör
13:00    
P14 - födda 2006, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF vit - IFK Klagshamn blå  -      
11
09:30
lör
09:30    
F9 - födda 2011, Aggarpsvallen, konstgräs 2 5-manna 1
Svedala IF vit - Trelleborgs FF vit  -      
10
13:00
fre
13:00    
U16 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U16 » 
Trelleborgs FF - Kristianstad FC
  -      
10
12:00
fre
12:00    
P10 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 1