Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
TRELLEBORGS FF
UNGDOM
Spelade matcher
SEPTEMBER 2019
 
14
15:00
lör
15:00    
U19, Vångavallen, Trelleborg C-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - Mjällby AIF
0  -  3  
14
13:30
lör
13:30    
A-lag herr, Bortamatch
Örgryte IS - Trelleborgs FF  -      
14
13:00
lör
13:00    
F10 - födda 2009, Svalebo, konstgräs 7-manna 1
Veberöds AIF - Trelleborgs FF  -      
14
13:00
lör
13:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
Svedala IF - Trelleborgs FF  -      
14
12:00
lör
12:00    
P12 - födda 2007, Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
Trelleborgs FF vit - Lindeborgs FF 1948 röd  -      
14
11:15
lör
11:15    
P9 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF gul - Malmö City FC svart  -      
14
11:15
lör
11:15    
P9 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF röd - Staffanstorp United FC gul  -      
14
10:30
lör
10:30    
P10 - födda 2009, Lindängens IP, Malmö konstgräs
BK Olympic vit - Trelleborgs FF  -      
14
10:30
lör
10:30    
P14 - födda 2005, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF vit - Kvarnby IK vit1  -  7  
14
10:30
lör
10:30    
P15 - födda 2004, Vångavallen, Trelleborg B-plan
Trelleborgs FF blå - BK Höllviken4  -  4  
14
10:00
lör
10:00    
P12 - födda 2007, Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
Trelleborgs FF röd - Vellinge IF blå  -      
14
10:00
lör
10:00    
P9 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF blå - FC Trelleborg blå  -      
14
10:00
lör
10:00    
P9 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF vit - BK Höllviken vit  -      
14
09:00
lör
09:00    
P6 - födda 2013, Höllviken IP
 
Mini Knatteserien Höllviken P12 - Trelleborgs FF  -      
14
08:30
lör
08:30    
P7 - födda 2012, BK Höllviken IP - Konstgräs
Höllvikens Miniserie - Trelleborgs FF  -      
13
19:00
fre
19:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 2
Malmö City FC (7m) - Trelleborgs FF1  -  7  
13
19:00
fre
19:00    
P16 Bredd - födda 2003, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF - Hyllie IK9  -  2  
13
18:30
fre
18:30    
P13 - födda 2006, Hyllie IP konstgräs
Hyllie IK grön - Trelleborgs FF blå3  -  3  
10
18:30
tis
18:30    
P9 - födda 2010, Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
Västra Ingelstad IS svart - Trelleborgs FF vit  -      
 
08
16:30
sön
16:30    
U17, Behrn Arena
U17 » 
Örebro SK FK - Trelleborgs FF
5  -  0  
08
15:00
sön
15:00    
P15 - födda 2004, Tolvans IP B-plan
IF Lödde 1 - Trelleborgs FF blå2  -  5  
08
14:00
sön
14:00    
U16 , Sandskogens IP A-plan
U16 » 
Ystads IF FF - Trelleborgs FF
4  -  1  
08
13:30
sön
13:30    
P13 - födda 2006, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF vit - BK Olympic grön5  -  1  
08
13:30
sön
13:30    
P16 Bredd - födda 2003, Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK - Trelleborgs FF2  -  0  
08
13:00
sön
13:00    
P10 - födda 2009, Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
Trelleborgs FF - Limhamns FF grön  -      
08
12:30
sön
12:30    
P9 - födda 2010, Lindängens IP, Malmö konstgräs
BK Olympic vit - Trelleborgs FF blå  -      
08
12:30
sön
12:30    
Klågerups GoIF vit - Trelleborgs FF röd  -      
08
11:30
sön
11:30    
P12 - födda 2007, Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF - Trelleborgs FF vit  -      
08
11:00
sön
11:00    
P11 - födda 2008, Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
Trelleborgs FF - FC Trelleborg blå  -      
08
11:00
sön
11:00    
P13 - födda 2006, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF blå - FC Trelleborg svart7  -  1  
08
10:00
sön
10:00    
F8 - födda 2011, Söderslättshallen plan 1
Trelleborgs FF Röd - Skanör Falsterbo IF   -      
08
10:00
sön
10:00    
P12 - födda 2007, Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
BK Höllviken röd - Trelleborgs FF röd  -      
08
09:30
sön
09:30    
F9 - födda 2010, Mariedals IP konstgräs
Lilla Torg FF svart - Trelleborgs FF Vit  -      
08
09:00
sön
09:00    
P5 - födda 2014, Söderslättshallen
 
Trelleborgs FF - FC Trelleborg, Giselöv IF  -      
07
15:00
lör
15:00    
U19, Vångavallen, Trelleborg C-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - Örgryte IS FF
3  -  1  
07
13:00
lör
13:00    
P15 - födda 2004, Möllevallen IP, Skanör A-plan
Skanör Falsterbo IF - Trelleborgs FF vit3  -  0  
07
12:00
lör
12:00    
P9 - födda 2010, Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
Hyllie IK grön - Trelleborgs FF gul  -      
07
10:00
lör
10:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF - Gislövs IF1  -  0  
07
10:00
lör
10:00    
P14 - födda 2005, Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
FC Bellevue 2 - Trelleborgs FF vit2  -  3  
07
09:00
lör
09:00    
F9 - födda 2010, Lomma IP knatteplan
GIF Nike Röd - Trelleborgs FF Blå  -      
05
18:00
tor
18:00    
P11 - födda 2008, Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF röd - Trelleborgs FF  -      
04
19:00
ons
19:00    
P15 - födda 2004, Borgeby IP A-plan
Trelleborgs FF blå - Bjärreds IF  -      
03
18:30
tis
18:30    
P12 - födda 2007, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF vit - BK Höllviken vit  -      
 
01
17:30
sön
17:30    
A-lag herr, Vångavallen
Trelleborgs FF - Västerås SK  -      
01
15:00
sön
15:00    
U16 , Borgeby IP A-plan
U16 » 
Bjärreds IF - Trelleborgs FF
1  -  1  
01
14:15
sön
14:15    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
FC Rosengård 1917 (7m) - Trelleborgs FF2  -  2  
01
13:30
sön
13:30    
P14 - födda 2005, Köpingeskolan, konstgräs
Trelleborgs FF - Helsingborgs IF5  -  2  
01
11:15
sön
11:15    
P9 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF gul - Vellinge IF gul  -      
01
11:15
sön
11:15    
P9 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF blå - Malmö FF 1  -      
01
11:00
sön
11:00    
F10 - födda 2009, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF - Lunds FF  -      
01
11:00
sön
11:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
Kulladals FF - Trelleborgs FF  -      
01
11:00
sön
11:00    
P14 - födda 2005, Köpingeskolan 9-manna
Trelleborgs FF vit - Lilla Torg FF blå5  -  0  
01
11:00
sön
11:00    
P15 - födda 2004, Östervångsstadions IP A-plan
Trelleborgs FF vit - GIF Nike  -      
01
11:00
sön
11:00    
P16 Bredd - födda 2003, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF - Linero IF vit3  -  2  
01
10:30
sön
10:30    
P11 - födda 2008, Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
Vellinge IF blå - Trelleborgs FF  -      
01
10:00
sön
10:00    
P10 - födda 2009, Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
Västra Ingelstad IS - Trelleborgs FF  -      
01
10:00
sön
10:00    
P9 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF vit - FC Trelleborg vit  -      
01
09:00
sön
09:00    
F8 - födda 2011, Vellinge IP Östranplan
Vellinge IF - Trelleborgs FF Röd  -      
01
09:00
sön
09:00    
P6 - födda 2013, Vanningen konstgräsplan
Vellinge - Trelleborgs FF  -      
AUGUSTI 2019
 
31
16:00
lör
16:00    
U17, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U17 » 
Trelleborgs FF - Degerfors IF
5  -  1  
31
14:15
lör
14:15    
P13 - födda 2006, Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
Husie IF vit - Trelleborgs FF vit2  -  2  
31
11:15
lör
11:15    
F9 - födda 2010, Söderslättshallen plan 1
Trelleborgs FF Blå - Borgeby FK Vit  -      
31
10:10
lör
10:10    
P6 - födda 2013, Höllviken IP
 
Mini Knatteserien Höllviken P12 - Trelleborgs FF  -      
31
10:00
lör
10:00    
F9 - födda 2010, Söderslättshallen plan 1
Trelleborgs FF Vit - Oxie SK  -      
31
10:00
lör
10:00    
P12 - födda 2007, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF röd - Skegrie BK  -      
31
08:30
lör
08:30    
P7 - födda 2012, BK Höllviken IP
Höllvikens Miniserie - Trelleborgs FF  -      
29
18:30
tor
18:30    
F10 - födda 2009, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF - Gislövs IF  -      
28
18:00
ons
18:00    
P15 - födda 2004, Köpingeskolan
Trelleborgs FF vit - Lindeborgs FF 1948 vit3  -  5  
28
16:00
ons
16:00    
U17, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U17 » 
Trelleborgs FF - IF Elfsborg
1  -  2  
26
19:00
mån
19:00    
A-lag herr, Vångavallen
Trelleborgs FF - Varbergs BOIS  -      
 
25
15:00
sön
15:00    
P15 - födda 2004, Vångavallen, Trelleborg B-plan
Trelleborgs FF blå - Hässleholms IF3  -  1  
25
14:30
sön
14:30    
P16 Bredd - födda 2003, Smörlyckans IP Plan 2
Lunds FF - Trelleborgs FF2  -  13
25
14:00
sön
14:00    
P13 - födda 2006, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF vit - Eslövs BK svart3  -  4  
25
12:30
sön
12:30    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
Trelleborgs FF - Hyllie IK  -      
25
12:00
sön
12:00    
P13 - födda 2006, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF blå - BK Höllviken svart0  -  0  
25
11:30
sön
11:30    
P9 - födda 2010, Anderslövs IP konstgräs 5-manna 1
Anderslövs BoIK - Trelleborgs FF vit  -      
25
11:30
sön
11:30    
P9 - födda 2010, Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
Skanör Falsterbo IF vit - Trelleborgs FF röd  -      
25
10:00
sön
10:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF - Vellinge IF0  -  4  
25
10:00
sön
10:00    
F9 - födda 2010, Möllevallen B-plan
Skanör Falsterbo IF - Trelleborgs FF Vit  -      
24
15:00
lör
15:00    
U16 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U16 » 
Trelleborgs FF - Hässleholms IF
6  -  0  
24
11:00
lör
11:00    
F9 - födda 2010, Söderslättshallen plan 1
Trelleborgs FF Blå - Veberöds AIF  -      
24
10:00
lör
10:00    
F10 - födda 2009, Hyllie IP konstgräs 7-manna 2
Hyllie IK - Trelleborgs FF  -      
24
10:00
lör
10:00    
F8 - födda 2011, Höllvikens IP konstgräs
BK Höllviken röd - Trelleborgs FF Röd  -      
24
10:00
lör
10:00    
P10 - födda 2009, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF - IF Limhamn Bunkeflo L1  -      
24
10:00
lör
10:00    
P11 - födda 2008, Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
Trelleborgs FF - IFK Klagshamn blå  -      
24
10:00
lör
10:00    
P14 - födda 2005, Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 1 - Trelleborgs FF3  -  5  
24
10:00
lör
10:00    
P9 - födda 2010, Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
Svedala IF svart - Trelleborgs FF gul  -      
24
10:00
lör
10:00    
P9 - födda 2010, Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Trelleborgs FF blå  -      
24
09:30
lör
09:30    
P12 - födda 2007, Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
Vellinge IF röd - Trelleborgs FF vit  -      
24
09:00
lör
09:00    
P6 - födda 2013, Söderslättshallen IP
Trelleborgs FF - BK Höllviken, FC Trelleborg, LB 07 Limhamn  -      
22
18:30
tor
18:30    
U19, Ängelholms IP A-plan
U19 » 
Ängelholms FF - Trelleborgs FF
1  -  3  
22
17:45
tor
17:45    
P15 - födda 2004, Vångavallen
 
Trelleborgs FF - Tokushima Vortis  -      
21
18:30
ons
18:30    
P14 - födda 2005, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF vit - BK Olympic 22  -  11
21
18:00
ons
18:00    
A-lag herr, Bortamatch
Tvååker IF - Trelleborgs FF  -      
 
18
16:15
sön
16:15    
FC Rosengård röd - Trelleborgs FF8  -  2  
18
14:00
sön
14:00    
U17, Borås Arena 2 konstgräs
U17 » 
IF Elfsborg - Trelleborgs FF
1  -  1  
18
13:30
sön
13:30    
P14 - födda 2005, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF - Åhus Horna BK röd8  -  2  
18
12:30
sön
12:30    
P6 - födda 2013, Uppåkra Bilia cup
Uppåkra IF - Trelleborgs FF  -      
18
11:15
sön
11:15    
F8 - födda 2011, Söderslättshallen plan 1
Trelleborgs FF Röd - Uppåkra IF svart  -      
18
11:00
sön
11:00    
P15 - födda 2004, Vångavallen
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Trelleborgs FF vit5  -  2  
18
11:00
sön
11:00    
P16 Bredd - födda 2003, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF - Bunkeflo FF  -      
18
10:00
sön
10:00    
F9 - födda 2010, Söderslättshallen plan 2
Trelleborgs FF Vit - BK Höllviken  -      
18
10:00
sön
10:00    
F9 - födda 2010, Staffansvallen, plan 2
FC Staffanstorp - Trelleborgs FF Blå  -      
18
10:00
sön
10:00    
P10 - födda 2009, Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
BK Höllviken grön - Trelleborgs FF  -      
18
10:00
sön
10:00    
P13 - födda 2006, Klagshamns IP Plan 8
IFK Klagshamn/Bunkeflo FF/Tygelsjö IK vit - Trelleborgs FF blå0  -  1  
18
09:45
sön
09:45    
P5 - födda 2014, Vanningen IP Vellinge
Vellinge IF - Trelleborgs FF  -      
18
09:00
sön
09:00    
P6 - födda 2013, Vanningen konstgräsplan
Vellinge IF - Trelleborgs FF  -      
17
18:00
lör
18:00    
A-lag herr, Bortamatch
Degerfors IF - Trelleborgs FF  -      
17
15:00
lör
15:00    
U19, Vångavallen, Trelleborg C-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - Halmstads BK
1  -  3  
17
14:30
lör
14:30    
P15 - födda 2004, Trollevallen A-plan
Trollenäs IF - Trelleborgs FF blå5  -  2  
17
14:00
lör
14:00    
U16 , Husiegårds IP A-plan
U16 » 
Husie IF - Trelleborgs FF
1  -  1  
17
11:15
lör
11:15    
P9 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF vit - Lindeborgs FF 1948  -      
17
11:15
lör
11:15    
P9 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF gul - Staffanstorp United FC lila  -      
17
10:00
lör
10:00    
P12 - födda 2007, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF röd - FC Trelleborg vit  -      
17
10:00
lör
10:00    
P9 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF röd - BK Höllviken svart  -      
17
10:00
lör
10:00    
P9 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF blå - IFK Klagshamn gul  -      
17
09:30
lör
09:30    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
Husie IF 2 - Trelleborgs FF  -      
16
18:30
fre
18:30    
P14 - födda 2005, Gamla IP/Lindholmsvägen konstgräs 9-manna
Svedala IF blå - Trelleborgs FF vit6  -  0  
14
16:00
ons
16:00    
U19, Kopparvallen
U19 » 
Åtvidabergs FF - Trelleborgs FF
2  -  1  
 
11
15:00
sön
15:00    
A-lag herr, Vångavallen
Trelleborgs FF - Brommapojkarna IF  -      
11
09:00
sön
09:00    
F8 - födda 2011, Skanör - Möllevallen
Möllevallscupen - Trelleborgs FF  -      
11
08:00
sön
08:00    
P12 - födda 2007, Sandskogen
Ystad IF - Trelleborgs FF  -      
11
sön
00:00    
P7 - födda 2012, Skanör Falsterbo
MöllevallsCupen - Trelleborgs FF  -      
10
15:00
lör
15:00    
U16 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U16 » 
Trelleborgs FF - FK Karlskrona
3  -  0  
10
14:00
lör
14:00    
U19, Nya Träningsplanerna
U19 » 
Ängelholms FF - Trelleborgs FF
1  -  3  
10
12:45
lör
12:45    
U17, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U17 » 
Trelleborgs FF - Lunds BK
1  -  1  
10
09:00
lör
09:00    
F9 - födda 2010, Skanör - Möllevallen
Möllevallscupen - Trelleborgs FF (2 lag)  -      
10
08:00
lör
08:00    
P13 - födda 2006, Team Sportia cup Ystad
 
- Trelleborgs FF  -      
09
16:30
fre
16:30    
P14 - födda 2005, Sandskogen IP plan B
Åhus Horna BK - Trelleborgs FF8  -  7  
09
13:30
fre
13:30    
P14 - födda 2005, Ystads Sandskogen plan D
Näsby IF - Trelleborgs FF2  -  4  
09
11:30
fre
11:30    
P14 - födda 2005, Ystads Sandskogen plan B
Svedala IF - Trelleborgs FF3  -  0  
09
09:30
fre
09:30    
P14 - födda 2005, Ystads Sandskogen plan B
Gärsnäs AIS - Trelleborgs FF0  -  3  
07
17:30
ons
17:30    
Boka Boxen , Vångavallen
 
- Trelleborgs FF  -      
 
04
16:00
sön
16:00    
P14 - födda 2005, Olympiafältet 9
Bele Barkarby FF - Trelleborgs FF2  -  4  
04
15:00
sön
15:00    
A-lag herr, Bortamatch
Syrianska FC - Trelleborgs FF  -      
04
13:00
sön
13:00    
P14 - födda 2005, Heden IP 6
Ängelholms FF - Trelleborgs FF3  -  5  
04
08:50
sön
08:50    
P14 - födda 2005, Heden IP 6
IK Konghälla Vit - Trelleborgs FF2  -  3  
03
14:00
lör
14:00    
U16 , Värendsvallen Hybridgräs
U16 » 
Östers IF - Trelleborgs FF
1  -  3  
03
14:00
lör
14:00    
U19, Vångavallen, Trelleborg C-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - IFK Värnamo
4  -  2  
03
12:00
lör
12:00    
P6 - födda 2013, Eskilscupen
Eskilsminne IF, Vikens IK, Helsingborg östra if - Trelleborgs FF  -      
03
10:30
lör
10:30    
P14 - födda 2005, Olympiafältet 5
Fortuna FF - Trelleborgs FF2  -  0  
03
08:20
lör
08:20    
F9 - födda 2010, Olympia, Helsingborg
Eskilscupen - Trelleborgs FF  -      
03
08:00
lör
08:00    
P14 - födda 2005, Olympiafältet 6
IK Kongahälla - Trelleborgs FF1  -  3  
02
18:00
fre
18:00    
U17, Thordengården
U17 » 
IK Oddevold - Trelleborgs FF
1  -  4  
02
17:10
fre
17:10    
P14 - födda 2005, Västergårds IP 5
BK Ljungsbro - Trelleborgs FF0  -  5  
02
14:40
fre
14:40    
P14 - födda 2005, Olympiafältet 9
Saltsjö-boo IF - Trelleborgs FF1  -  3  
02
12:00
fre
12:00    
P15 - födda 2004, Vångavallen
Trelleborgs FF - IF Brommapojkarna  -      
JULI 2019
 
30
19:00
tis
19:00    
U16 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U16 » 
Trelleborgs FF - Mjällby AIF
7  -  1  
 
28
15:00
sön
15:00    
U17, Vångavallen, Trelleborg C-plan
U17 » 
Trelleborgs FF - Örgryte IS FF
1  -  0  
27
16:00
lör
16:00    
A-lag herr, Vångavallen
Trelleborgs FF - IK Frej  -      
26
17:00
fre
17:00    
U19, Strandvallen A-plan
U19 » 
Mjällby AIF - Trelleborgs FF
2  -  2  
 
21
17:30
sön
17:30    
A-lag herr, Bortamatch
Östers IF - Trelleborgs FF  -      
 
13
16:00
lör
16:00    
A-lag herr, Vångavallen
Trelleborgs FF - Syrianska FC  -      
10
10:30
ons
10:30    
P15 - födda 2004, Vångavallen
Trelleborgs FF - Trelleborgs FF  -      
 
07
11:00
sön
11:00    
P15 - födda 2004, Gislövs IP
Trelleborgs FF - Lindeborgs FF  -      
06
15:00
lör
15:00    
A-lag herr, Vångavallen
Trelleborgs FF - Silkeborg (DK)  -      
JUNI 2019
 
30
15:30
sön
15:30    
Näsums IF - Trelleborgs FF3  -  4  
30
14:00
sön
14:00    
Trelleborgs FF VIT - Wä if  -      
30
12:20
sön
12:20    
Trelleborgs FF BLÅ - Vma IK  -      
30
12:20
sön
12:20    
Sölvesborgs GIF - Trelleborgs FF2  -  1  
30
11:30
sön
11:30    
P12 - födda 2007, Vilans brasvärme
Båstad gif - Trelleborgs FF VIT  -      
30
09:50
sön
09:50    
P12 - födda 2007, Vilans brasvärme
Trelleborgs FF BLÅ - Vinnö if  -      
29
14:50
lör
14:50    
P14 - födda 2005, Vångavallen
Ljungby if - Trelleborgs FF0  -  2  
29
14:00
lör
14:00    
P12 - födda 2007, Bortamatch
Trelleborgs FF vit - Fc Trelleborg röd  -      
29
11:30
lör
11:30    
P12 - födda 2007, Bortamatch
Trelleborgs FF Blå - HGH  -      
29
10:40
lör
10:40    
P12 - födda 2007, Bortamatch
Kalmar FF vit - Trelleborgs FF VIT  -      
29
10:30
lör
10:30    
Bara Cupen (2 lag) - Trelleborgs FF   -      
29
09:50
lör
09:50    
P12 - födda 2007, Vilans brasvärme
Ifö bromölla vit - Trelleborgs FF BLÅ  -      
29
09:50
lör
09:50    
P14 - födda 2005, Vångavallen
Sölvesborg goif - Trelleborgs FF0  -  3  
28
16:30
fre
16:30    
P14 - födda 2005, Vångavallen
Näsums IF - Trelleborgs FF0  -  2  
28
13:30
fre
13:30    
Trelleborgs FF vit - Linero IF  -      
28
13:10
fre
13:10    
Spjutstorps IF - Trelleborgs FF0  -  6  
28
11:30
fre
11:30    
Trelleborgs FF blå - VMA IK  -      
28
09:50
fre
09:50    
Kalmar FF - Trelleborgs FF blå  -      
28
09:00
fre
09:00    
IFÖ Bromölla svart - Trelleborgs FF vit  -      
 
23
15:00
sön
15:00    
A-lag herr, Bortamatch
Jönköpings Södra IF - Trelleborgs FF  -      
23
13:00
sön
13:00    
P11 - födda 2008, Söderslättshallen 7-manna
Trelleborgs FF - Landskrona Bois  -      
23
12:00
sön
12:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Höllvikens IP plan 4 konstgräs 9-manna
BK Höllviken - Trelleborgs FF5  -  0  
23
11:00
sön
11:00    
P14 - födda 2005, Gislövs IP A-plan 9-manna
Gislövs IF röd - Trelleborgs FF vit2  -  5  
20
17:00
tor
17:00    
U16 , Gasten IP
U16 » 
Kalmar FF - Trelleborgs FF
1  -  3  
19
18:00
ons
18:00    
U19, Vångavallen, Trelleborg C-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - Helsingborgs IF
0  -  1  
 
16
14:00
sön
14:00    
U17, Stora Valla
U17 » 
Degerfors IF - Trelleborgs FF
2  -  3  
16
13:00
sön
13:00    
P12 - födda 2007, Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
Oxie SK vit - Trelleborgs FF röd  -      
16
13:00
sön
13:00    
U16 , Sandskogens IP A-plan
U16 » 
Ystads IF FF - Trelleborgs FF
2  -  1  
16
11:30
sön
11:30    
F10 - födda 2009, Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
Hyllie IK - Trelleborgs FF  -      
16
11:00
sön
11:00    
F9 - födda 2010, Söderslättshallen
Trelleborgs FF Blå - GIF Nike Blå  -      
16
11:00
sön
11:00    
P11 - födda 2008, Skurups IP B-plan 7-manna
Skurups AIF vit - Trelleborgs FF  -      
16
10:30
sön
10:30    
P12 - födda 2007, Kämpavallen 7-manna
Janstorps AIF blå - Trelleborgs FF vit  -      
16
10:00
sön
10:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF - Vellinge IF2  -  5  
16
10:00
sön
10:00    
F9 - födda 2010, Söderslättshallen
Trelleborgs FF Vit - Backarnas FF  -      
16
10:00
sön
10:00    
P10 - födda 2009, Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
Limhamns FF vit - Trelleborgs FF  -      
16
10:00
sön
10:00    
P9 - födda 2010, Hyllie IP konstgräs plan 1
Hyllie IK Grön - Trelleborgs FF Röd  -      
16
09:30
sön
09:30    
P9 - födda 2010, Kulladals IP konstgräs
Kulladals FF Svart - Trelleborgs FF Blå  -      
16
09:00
sön
09:00    
P13 - födda 2006, Sölvesborg
Sölvesborg Cupen - Trelleborgs FF  -      
16
09:00
sön
09:00    
P6 - födda 2013, Sandskogens IP
Ystads IF - Trelleborgs FF  -      
15
16:00
lör
16:00    
A-lag herr, Bortamatch
IK Brage - Trelleborgs FF  -      
15
15:30
lör
15:30    
P15 - födda 2004, Mariedals IP A-plan
Lilla Torg FF - Trelleborgs FF vit  -      
15
13:00
lör
13:00    
P15 - födda 2004, Olympiafältet Plan 6
Helsingborgs IF - Trelleborgs FF blå5  -  2  
15
12:00
lör
12:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Vanningens IP, Vellinge konstgräs 7-manna 1
Vellinge IF blå - Trelleborgs FF  -      
15
10:00
lör
10:00    
P13 - födda 2006, Sölvesborg
Sölvesborg Cupen - Trelleborgs FF  -      
15
10:00
lör
10:00    
P14 - födda 2005, Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 1 - Trelleborgs FF2  -  8  
15
10:00
lör
10:00    
P9 - födda 2010, Aggarpsvallen konstgräs 1
Svedala IF Blå - Trelleborgs FF Vit  -      
14
12:00
fre
12:00    
P13 - födda 2006, Sölvesborg
Sölvesborg Cupen - Trelleborgs FF  -      
12
19:00
ons
19:00    
U19, Vångavallen A-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - Ängelholms FF
1  -  2  
12
18:30
ons
18:30    
P13 - födda 2006, Köpingeskolan 9-manna
Trelleborgs FF vit - Vellinge IF 24  -  0  
10
19:00
mån
19:00    
P13 - födda 2006, Aggarpsvallen, konstgräs 1 9-manna
Svedala IF vit - Trelleborgs FF vit1  -  7  
 
09
16:00
sön
16:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF - FC Staffanstorp0  -  2  
09
15:00
sön
15:00    
P14 - födda 2005, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF vit - Svedala IF blå8  -  7  
09
15:00
sön
15:00    
U19, Vångavallen, Trelleborg C-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - Örgryte IS FF
2  -  5  
09
14:00
sön
14:00    
P15 - födda 2004, Östervångsstadions IP A-plan
Trelleborgs FF blå - Eskilsminne IF 12  -  4  
09
14:00
sön
14:00    
P16 Bredd - födda 2003, Vångavallen, Trelleborg B-plan
Trelleborgs FF - Hyllie IK5  -  1  
09
13:00
sön
13:00    
U17, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U17 » 
Trelleborgs FF - Helsingborgs IF
0  -  2  
09
12:45
sön
12:45    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Vångavallen B-plan
Trelleborgs FF - Skegrie BK  -      
09
12:00
sön
12:00    
P13 - födda 2006, Vångavallen
Trelleborgs FF blå - BK Höllviken svart1  -  0  
09
11:45
sön
11:45    
P5 - födda 2014, Vångavallen
TFF dagen Trelleborgs FF - FC Trelleborg  -      
09
11:30
sön
11:30    
F10 - födda 2009, Vångavallen, Trelleborg B-plan 7-manna 2
Trelleborgs FF - Veberöds AIF  -      
09
11:30
sön
11:30    
P12 - födda 2007, Vångavallen, Trelleborg B-plan 7-manna 1
Trelleborgs FF vit - Vellinge IF röd  -      
09
11:00
sön
11:00    
P9 - födda 2010, Vångavallen A-plan
Trelleborgs FF Röd - Vellinge IF Röd  -      
09
11:00
sön
11:00    
U16 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U16 » 
Trelleborgs FF - Malmö FF
4  -  1  
09
10:15
sön
10:15    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Vångavallen, Trelleborg B-plan 7-manna 2
Trelleborgs FF - BK Höllviken  -      
09
10:15
sön
10:15    
P12 - födda 2007, Vångavallen, Trelleborg B-plan 7-manna 1
Trelleborgs FF röd - Västra Ingelstad IS svart  -      
09
10:00
sön
10:00    
F8 - födda 2011, Höllvikens IP
Höllvikens Knatte (avslutning medaljutdelning) - Trelleborgs FF  -      
09
10:00
sön
10:00    
F9 - födda 2010, TFF-dag på Vångavallen. OBS
Trelleborgs FF Blå - GIF Nike Röd  -      
09
10:00
sön
10:00    
P14 - födda 2005, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF - Vellinge IF0  -  8  
09
10:00
sön
10:00    
P15 - födda 2004, Vångavallen, Trelleborg C-plan
Trelleborgs FF vit - FC Trelleborg vit0  -  2  
09
10:00
sön
10:00    
P9 - födda 2010, Vångavallen A-plan
Trelleborgs FF Blå - Malmö FF 1  -      
09
09:00
sön
09:00    
P10 - födda 2009, Vångavallen, Trelleborg B-plan 7-manna 1
Trelleborgs FF - Vellinge IF blå  -      
09
09:00
sön
09:00    
P11 - födda 2008, Vångavallen, Trelleborg B-plan 7-manna 2
Trelleborgs FF - Vellinge IF röd  -      
09
09:00
sön
09:00    
P13 - födda 2006, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF vit - BK Höllviken blå5  -  1  
09
09:00
sön
09:00    
P6 - födda 2013, Vångavallen
TFF dagen Trelleborgs FF - BK Höllviken, FCT , ÖT smyg, LB07, LB 07 Limhamn  -      
09
09:00
sön
09:00    
P9 - födda 2010, Vångavallen A-plan
Trelleborgs FF Vit - BK Höllviken Vit  -      
09
08:30
sön
08:30    
P7 - födda 2012, Vångavallen
Trelleborgs FF - TFF-Dagen  -      
08
16:00
lör
16:00    
A-lag herr, Vångavallen
Trelleborgs FF - Degerfors IF  -      
08
08:30
lör
08:30    
P7 - födda 2012, Höllviken
Höllvikens Miniserie - Trelleborgs FF  -      
06
13:15
tor
13:15    
P13 - födda 2006, Västervångs IP konstgräs 9-manna
FC Trelleborg svart - Trelleborgs FF blå4  -  2  
05
19:00
ons
19:00    
P15 - födda 2004, Granhällans IP A-Plan
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - Trelleborgs FF vit0  -  11
05
19:00
ons
19:00    
U16 , Vångavallen, Trelleborg A-plan
U16 » 
Trelleborgs FF - Kulladals FF
4  -  5  
 
02
17:30
sön
17:30    
A-lag herr, Vångavallen
IF Brommapojkarna - Trelleborgs FF  -      
02
14:00
sön
14:00    
U17, Gasten IP
U17 » 
Kalmar FF - Trelleborgs FF
0  -  1  
02
14:00
sön
14:00    
U19, Nya Träningsplanerna
U19 » 
Ängelholms FF - Trelleborgs FF
2  -  1  
02
11:00
sön
11:00    
P6 - födda 2013, Cup Halmstad
Snöstorp Nyhem FF - Trelleborgs FF  -      
02
10:00
sön
10:00    
P13 - födda 2006, Falkenberg
Minicupen - Trelleborgs FF  -      
01
14:00
lör
14:00    
BK Höllviken - Trelleborgs FF  -      
01
12:30
lör
12:30    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Staffansvallen, Plan 4B
Vellinge IF - Trelleborgs FF  -      
01
12:30
lör
12:30    
GIF Nike - Trelleborgs FF2  -  6  
01
12:00
lör
12:00    
U16 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U16 » 
Trelleborgs FF - Bjärreds IF
0  -  1  
01
11:20
lör
11:20    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Staffansvallen, Plan 5A
HIttarps IK - Trelleborgs FF  -      
01
10:00
lör
10:00    
F9 - födda 2010, Söderslättshallen
Trelleborgs FF Lag Vit - Genarps IF   -      
01
10:00
lör
10:00    
P13 - födda 2006, Falkenberg
Minicupen - Trelleborgs FF  -      
01
09:40
lör
09:40    
F8 - födda 2011, Kamratvägen, Klagshamn
Åshöjden Cup - Trelleborgs FF  -      
01
09:00
lör
09:00    
F10 - födda 2009, Höllvikens IP
 
Halör cup - Trelleborgs FF  -      
01
09:00
lör
09:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Staffansvallen, Plan 4B
Södra Sandby IF - Trelleborgs FF  -      
01
09:00
lör
09:00    
Vasalund IF - Trelleborgs FF0  -  5  
MAJ 2019
 
31
15:15
fre
15:15    
IFK Stocksund - Trelleborgs FF1  -  4  
31
15:00
fre
15:00    
P13 - födda 2006, Falkenberg
Minicupen - Trelleborgs FF  -      
31
14:20
fre
14:20    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Staffansvallen, Plan 4B
BK Höllviken - Trelleborgs FF  -      
31
13:10
fre
13:10    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Staffansvallen, Plan 3B
Ängelholms FF - Trelleborgs FF  -      
31
10:50
fre
10:50    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Staffansvallen, Plan 3B
LB07 - Trelleborgs FF  -      
31
10:15
fre
10:15    
P14 - födda 2005, Vellinge IP Ö
FC Djursholm - Trelleborgs FF0  -  0  
31
09:35
fre
09:35    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Staffansvallen, Plan 5A
GIF Nike - Trelleborgs FF  -      
30
16:30
tor
16:30    
P14 - födda 2005, Vellinge IP B
Halmstads BK - Trelleborgs FF1  -  1  
30
14:00
tor
14:00    
U17, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U17 » 
Trelleborgs FF - IF Elfsborg
4  -  2  
30
12:45
tor
12:45    
P14 - födda 2005, Vellinge IP Ö
Sandsbro AIK - Trelleborgs FF2  -  2  
30
11:20
tor
11:20    
P14 - födda 2005, Klagshamn 2
Kulladals FF - Trelleborgs FF3  -  0  
30
10:10
tor
10:10    
P14 - födda 2005, Klagshamn 2
Ystads IF FF - Trelleborgs FF2  -  1  
30
09:00
tor
09:00    
P14 - födda 2005, Klagshamn 1
Husie IF - Trelleborgs FF4  -  0  
30
09:00
tor
09:00    
P9 - födda 2010, Borgeby IP
Bjärred, BIF-cupen - Trelleborgs FF  -      
29
18:00
ons
18:00    
U19, Kopparvallen
U19 » 
Åtvidabergs FF - Trelleborgs FF
0  -  3  
27
18:00
mån
18:00    
P12 - födda 2007, Köpingeskolan
Trelleborgs FF vit - Tygelsjö IK  -      
 
26
17:30
sön
17:30    
A-lag herr, Vångavallen
Trelleborgs FF - Östers IF  -      
26
15:00
sön
15:00    
F10 - födda 2009, Gislövs IP C-plan 7-manna
Gislövs IF - Trelleborgs FF  -      
26
15:00
sön
15:00    
P13 - födda 2006, Kulladals IP, konstgräs
Kulladals FF blå - Trelleborgs FF blå1  -  6  
26
15:00
sön
15:00    
U16 , Österås IP C-plan
U16 » 
Hässleholms IF - Trelleborgs FF
3  -  0  
26
12:00
sön
12:00    
P15 - födda 2004, Landskrona IP C-plan
Landskrona BoIS - Trelleborgs FF blå4  -  3  
26
11:30
sön
11:30    
F9 - födda 2010, Vellinge IP Östranplan
Vellinge IF - Trelleborgs FF Vit  -      
26
11:30
sön
11:30    
P9 - födda 2010, Söderslättshallen, plan 1
Trelleborgs FF Blå - Kulladals FF Blå  -      
26
11:00
sön
11:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Klagshamns IP Plan 8
IFK Klagshamn - Trelleborgs FF7  -  0  
26
10:00
sön
10:00    
F8 - födda 2011, Höllvikens IP
Höllvikens Knatteserie - Trelleborgs FF  -      
26
10:00
sön
10:00    
F9 - födda 2010, Bara IP konstgräs 1
Bara GoIF - Trelleborgs FF Blå  -      
26
09:00
sön
09:00    
P6 - födda 2013, Vanningen konstgräsplan
Vellinge IF - Trelleborgs FF  -      
25
15:00
lör
15:00    
P16 Bredd - födda 2003, Vellinge IP A-plan
Vellinge FF - Trelleborgs FF4  -  2  
25
14:00
lör
14:00    
U19, Vångavallen, Trelleborg C-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - Östers IF
0  -  2  
25
13:00
lör
13:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
Lilla Torg FF - Trelleborgs FF  -      
25
13:00
lör
13:00    
P12 - födda 2007, Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
Svedala IF svart - Trelleborgs FF röd  -      
25
13:00
lör
13:00    
U17, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U17 » 
Trelleborgs FF - Lunds BK
2  -  1  
25
11:30
lör
11:30    
P9 - födda 2010, Hyllie IP konstgräs 1
Hyllie IK Svart - Trelleborgs FF Vit  -      
25
11:00
lör
11:00    
P10 - födda 2009, Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
Västra Ingelstad IS - Trelleborgs FF  -      
25
10:00
lör
10:00    
P12 - födda 2007, Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
Ystads IF FF blå - Trelleborgs FF vit  -      
25
10:00
lör
10:00    
P14 - födda 2005, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF vit - Heleneholms SK7  -  6  
25
10:00
lör
10:00    
P9 - födda 2010, Söderslättshallen, plan 1
Trelleborgs FF Röd - Anderslövs BoIK  -      
25
08:30
lör
08:30    
P7 - födda 2012, Höllviken
Höllvikens Miniserie - Trelleborgs FF  -      
24
19:00
fre
19:00    
P14 - födda 2005, Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
FC Bellevue 1 - Trelleborgs FF2  -  1  
23
19:00
tor
19:00    
P13 - födda 2006, Anderslövs IP konstgräs 9-manna
Anderslövs BoIK vit - Trelleborgs FF vit0  -  5  
21
18:30
tis
18:30    
Klågerups GoIF - Trelleborgs FF  -      
20
18:30
mån
18:30    
P13 - födda 2006, Köpingeskolan 9-manna
Trelleborgs FF vit - FC Trelleborg blå7  -  1  
 
19
15:00
sön
15:00    
A-lag herr, Vångavallen
Trelleborgs FF - Örgryte IS  -      
19
14:00
sön
14:00    
P15 - födda 2004, Klagshamns IP plan 2
IFK Klagshamn - Trelleborgs FF vit6  -  2  
19
12:30
sön
12:30    
F9 - födda 2010, Söderslättshallen
Trelleborgs FF Blå - Borgeby FK röd  -      
19
11:00
sön
11:00    
F9 - födda 2010, Söderslättshallen
Trelleborgs FF Vit - Uppåkra IF svart  -      
19
11:00
sön
11:00    
P12 - födda 2007, Östervångsstadion
Trelleborgs FF röd - IF Limhamn Bunkeflo L3  -      
19
11:00
sön
11:00    
P13 - födda 2006, Köpingeskolan 9-manna
Trelleborgs FF blå - Malmö FF1  -  1  
19
10:00
sön
10:00    
P10 - födda 2009, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF - Skegrie BK vit  -      
19
10:00
sön
10:00    
P9 - födda 2010, Söderslättshallen, plan 1
Trelleborgs FF Vit - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
18
15:00
lör
15:00    
P15 - födda 2004, Vångavallen, Trelleborg B-plan
Trelleborgs FF blå - IFK Hässleholm2  -  2  
18
15:00
lör
15:00    
U17, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U17 » 
Trelleborgs FF - BK Häcken
0  -  1  
18
14:00
lör
14:00    
U19, Ljusseveka
U19 » 
IFK Värnamo - Trelleborgs FF
0  -  0  
18
13:45
lör
13:45    
P9 - födda 2010, Oxievångs IP konstgräs plan 2
Oxie SK Vit - Trelleborgs FF Röd  -      
18
12:00
lör
12:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF - FC Rosengård1  -  4  
18
12:00
lör
12:00    
P14 - födda 2005, Södra Sandby IP gräsplan 3 9-manna
Södra Sandby IF blå - Trelleborgs FF vit2  -  3  
18
11:30
lör
11:30    
F10 - födda 2009, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF - Svedala IF blå  -      
18
11:15
lör
11:15    
P9 - födda 2010, Husarängens IP A-plan 2
Eslövs BK Röd - Trelleborgs FF Blå  -      
18
10:00
lör
10:00    
P11 - födda 2008, Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
Oxie SK svart - Trelleborgs FF  -      
17
19:00
fre
19:00    
U16 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U16 » 
Trelleborgs FF - Husie IF
1  -  4  
16
19:30
tor
19:30    
P14 - födda 2005, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF - IFK Simrishamn5  -  1  
15
19:00
ons
19:00    
A-lag herr, Bortamatch
Mjällby AIF - Trelleborgs FF  -      
14
19:00
tis
19:00    
U19, Bortamatch i DM
U19 » 
Högaborgs BK - Trelleborgs FF
0  -  2  
 
12
15:00
sön
15:00    
U19, Vångavallen, Trelleborg C-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - IF Elfsborg
1  -  1  
12
14:30
sön
14:30    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF - Borgeby FK vit  -      
12
14:00
sön
14:00    
P13 - födda 2006, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF vit - Svedala IF vit5  -  0  
12
14:00
sön
14:00    
P16 Bredd - födda 2003, Höllvikens IP plan 3
BK Höllviken 2 - Trelleborgs FF0  -  5  
12
14:00
sön
14:00    
U17, Glänninge Park A
U17 » 
Halmstads BK - Trelleborgs FF
2  -  1  
12
13:30
sön
13:30    
P12 - födda 2007, Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
Svedala IF vit - Trelleborgs FF vit  -      
12
13:00
sön
13:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF - BK Höllviken0  -  5  
12
13:00
sön
13:00    
U16 , Västra Mark IP
U16 » 
FK Karlskrona - Trelleborgs FF
1  -  2  
12
12:00
sön
12:00    
P13 - födda 2006, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF blå - IF Limhamn Bunkeflo 15  -  2  
12
12:00
sön
12:00    
P15 - födda 2004, Vångavallen, Trelleborg B-plan
Trelleborgs FF vit - KSF Prespa Birlik10  -  1  
12
10:30
sön
10:30    
P12 - födda 2007, Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
Vellinge IF blå - Trelleborgs FF röd  -      
12
10:15
sön
10:15    
P6 - födda 2013, Sandskogens ip
Ystad IF - Trelleborgs FF  -      
12
10:00
sön
10:00    
F8 - födda 2011, Höllvikens IP
Höllvikens Knatteserie - Trelleborgs FF  -      
12
10:00
sön
10:00    
F9 - födda 2010, Möllevallen B-plan
Skanör Falsterbo IF - Trelleborgs FF Vit  -      
12
10:00
sön
10:00    
P14 - födda 2005, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF vit - IF Limhamn Bunkeflo 21  -  1  
11
13:30
lör
13:30    
A-lag herr, Vångavallen
Trelleborgs FF - halmstads BK  -      
11
12:00
lör
12:00    
P10 - födda 2009, Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
BK Höllviken svart - Trelleborgs FF  -      
11
11:30
lör
11:30    
P14 - födda 2005, Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
Malmö FF - Trelleborgs FF3  -  4  
11
11:30
lör
11:30    
P9 - födda 2010, Söderslättshallen, plan 1
Trelleborgs FF Blå - GIF Nike Röd  -      
11
11:00
lör
11:00    
P11 - födda 2008, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF - BK Höllviken röd  -      
11
10:30
lör
10:30    
F10 - födda 2009, Pilängsplanen 7-manna 2
GIF Nike blå - Trelleborgs FF  -      
11
10:00
lör
10:00    
F9 - födda 2010, Höllvikens IP Plan 4 Konstgräs
BK Höllviken Vit - Trelleborgs FF Blå  -      
11
10:00
lör
10:00    
P9 - födda 2010, Söderslättshallen, plan 1
Trelleborgs FF Röd - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
11
10:00
lör
10:00    
P9 - födda 2010, Pilbäcks IP 1
Tygelsjö IK vit - Trelleborgs FF Vit  -      
11
09:00
lör
09:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Klagshamns IP Plan 8 7-manna 1
IFK Klagshamn - Trelleborgs FF  -      
11
08:30
lör
08:30    
P7 - födda 2012, Höllviken
Höllvikens Miniserie - Trelleborgs FF  -      
09
19:15
tor
19:15    
P15 - födda 2004, Höllvikens IP plan 2 konstgräs
BK Höllviken - Trelleborgs FF blå1  -  4  
06
19:00
mån
19:00    
A-lag herr, Bortamatch
IK Frej - Trelleborgs FF  -      
 
05
15:00
sön
15:00    
U17, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U17 » 
Trelleborgs FF - Örebro SK FK
6  -  3  
05
14:00
sön
14:00    
P14 - födda 2005, Köpingeskolan 9-manna
Trelleborgs FF - Lilla Torg FF blå8  -  2  
05
13:30
sön
13:30    
P9 - födda 2010, Gislöv IP D-plan
Gislövs IF - Trelleborgs FF Röd  -      
05
12:30
sön
12:30    
P12 - födda 2007, Köpingeskolan 7-manna 1
Trelleborgs FF vit - Västra Ingelstad IS gul  -      
05
12:00
sön
12:00    
P16 Bredd - födda 2003, Vångavallen D-plan
Trelleborgs FF - Kulladal 2  -      
05
11:30
sön
11:30    
F10 - födda 2009, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF - Lunds FF  -      
05
11:00
sön
11:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Köpingeskolan 7-manna 2
Trelleborgs FF - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
05
11:00
sön
11:00    
P10 - födda 2009, Bortamatch
Hyllie ik - Trelleborgs FF  -      
05
11:00
sön
11:00    
P12 - födda 2007, Köpingeskolan 7-manna 1
Trelleborgs FF röd - BK Höllviken röd  -      
05
11:00
sön
11:00    
P9 - födda 2010, Söderslättshallen, plan 1
Trelleborgs FF Vit - Västra Ingelstad IS  -      
05
10:30
sön
10:30    
P15 - födda 2004, Rosengårds IP B-plan
FC Rosengård 1917 - Trelleborgs FF vit3  -  4  
05
10:00
sön
10:00    
P11 - födda 2008, Snarringe IP 7-manna 1
Skegrie BK - Trelleborgs FF  -      
05
09:00
sön
09:00    
P6 - födda 2013, Vanningen konstgräs
Vellinge IF, Limhamns FF, FCT, LB07, Tygelsjö - Trelleborgs FF  -      
05
09:00
sön
09:00    
P9 - födda 2010, Klagshamn IP Plan 5
IFK Klagshamn Gul - Trelleborgs FF Blå  -      
04
15:00
lör
15:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Vellinge IP B-plan
Vellinge IF - Trelleborgs FF9  -  2  
04
15:00
lör
15:00    
U16 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U16 » 
Trelleborgs FF - Östers IF
6  -  2  
04
14:00
lör
14:00    
U19, Malmö Stadionområdet Hybridplanen
U19 » 
Malmö FF - Trelleborgs FF
3  -  2  
04
13:15
lör
13:15    
P14 - födda 2005, Lindängens IP, Malmö konstgräs
BK Olympic 3 - Trelleborgs FF vit3  -  4  
04
12:00
lör
12:00    
P15 - födda 2004, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF blå - Ystads IF FF vit4  -  2  
04
11:30
lör
11:30    
F9 - födda 2010, Söderslättshallen
Trelleborgs FF Vit - Oxie SK Vit  -      
04
11:00
lör
11:00    
P13 - födda 2006, Exercisfältet B-plan 9-manna
IK Wormo - Trelleborgs FF blå4  -  7  
04
10:00
lör
10:00    
F9 - födda 2010, Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Blå - Åkarps IF   -      
04
09:30
lör
09:30    
P13 - födda 2006, Vellinge IP Östranplan 9-manna
Vellinge IF 2 - Trelleborgs FF vit2  -  8  
02
19:00
tor
19:00    
U17, Österås IP B-plan
U17 » 
IFK Hässleholm (P19 div.1) - Trelleborgs FF (P19 Allsv)
2  -  2  
01
12:00
ons
12:00    
P14 - födda 2005, Husiegårds IP Konstgräs
Husie IF - Trelleborgs FF2  -  7  
APRIL 2019
 
28
15:00
sön
15:00    
A-lag herr, Vångavallen
Trelleborgs FF - Dalkurd FF  -      
28
14:00
sön
14:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Staffansvallen Plan 4, konstgräs
FC Staffanstorp - Trelleborgs FF5  -  1  
28
14:00
sön
14:00    
P15 - födda 2004, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
Ängelholms FF - Trelleborgs FF blå1  -  1  
28
11:30
sön
11:30    
U16 , Strandvallen
U16 » 
Mjällby AIF - Trelleborgs FF
4  -  2  
28
10:00
sön
10:00    
F10 - födda 2009, Borgeby IP B-plan 7-manna 1
Borgeby FK Röd - Trelleborgs FF  -      
28
10:00
sön
10:00    
P9 - födda 2010, Vellinge IP Östranplan 1
Vellinge IF Vit - Trelleborgs FF Vit  -      
28
09:30
sön
09:30    
F8 - födda 2011, Höllvikens IP
Höllvikens Knatteserie - Trelleborgs FF  -      
27
16:00
lör
16:00    
U17, Östgötaporten
U17 » 
IFK Norrköping FK - Trelleborgs FF
0  -  0  
27
15:00
lör
15:00    
U19, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U19 » 
Trelleborgs FF - IFK Göteborg
1  -  1  
27
14:30
lör
14:30    
P12 - födda 2007, Snarringe IP 7-manna 1
Skegrie BK - Trelleborgs FF röd  -      
27
14:00
lör
14:00    
P13 - födda 2006, Köpingeskolan 9-manna
Trelleborgs FF blå - Bunkeflo FF gul6  -  0  
27
13:00
lör
13:00    
P10 - födda 2009, Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L2 - Trelleborgs FF  -      
27
12:00
lör
12:00    
P14 - födda 2005, Köpingeskolan 9-manna
Trelleborgs FF vit - Skurups AIF vit2  -  5  
27
11:30
lör
11:30    
P12 - födda 2007, Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
IF Limhamn Bunkeflo L2 - Trelleborgs FF vit  -      
27
11:30
lör
11:30    
P9 - födda 2010, Söderslättshallen, plan 1
Trelleborgs FF Röd - BK Höllviken Svart  -      
27
11:00
lör
11:00    
P11 - födda 2008, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
27
10:30
lör
10:30    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 2
GIF Nike röd - Trelleborgs FF  -      
27
10:30
lör
10:30    
P15 - födda 2004, Vångavallen, Trelleborg B-plan
Trelleborgs FF vit - BK Olympic 25  -  2  
27
10:00
lör
10:00    
F9 - födda 2010, Staffansvallen Plan 3
FC Staffanstorp Blå - Trelleborgs FF Blå  -      
27
10:00
lör
10:00    
F9 - födda 2010, Gamla IP i Klågerup
Klågerups GoIF - Trelleborgs FF Vit  -      
27
10:00
lör
10:00    
P9 - födda 2010, Söderslättshallen, plan 1
Trelleborgs FF Blå - FC Trelleborg Blå  -      
27
08:30
lör
08:30    
P7 - födda 2012, BK Höllviken IP - Konstgräs
Höllvikens Miniserie - Trelleborgs FF  -      
26
19:00
fre
19:00    
P13 - födda 2006, Höllvikens IP plan 4 konstgräs 9-manna
BK Höllviken blå - Trelleborgs FF vit2  -  4  
26
18:30
fre
18:30    
IFK Klagshamn - Trelleborgs FF  -      
25
19:00
tor
19:00    
P14 - födda 2005, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF - Kristianstad FC2  -  7  
25
18:30
tor
18:30    
P12 - födda 2007, Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF - Trelleborgs FF vit  -      
25
18:00
tor
18:00    
P13 - födda 2006, Klagshamns IP plan 3 9-manna
IFK Klagshamn blå - Trelleborgs FF blå0  -  5  
24
19:00
ons
19:00    
U16 , Vångavallen, Trelleborg A-plan
U16 » 
Trelleborgs FF - Ystads IF FF
3  -  2  
23
18:00
tis
18:00    
P13 - födda 2006, Köpingeskolan 9-manna
Trelleborgs FF vit - Anderslövs BoIK vit4  -  2  
22
16:00
mån
16:00    
P15 - födda 2004, Österås IP C-plan
Hässleholms IF - Trelleborgs FF blå2  -  3  
22
15:00
mån
15:00    
A-lag herr, Bortamatch
Västerås SK FK - Trelleborgs FF  -      
22
14:00
mån
14:00    
P9 - födda 2010, Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-man 1
Skanör Falsterbo IF Röd - Trelleborgs FF Blå  -      
22
13:00
mån
13:00    
U17, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U17 » 
Trelleborgs FF - Malmö FF
0  -  1  
22
12:30
mån
12:30    
P12 - födda 2007, Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
Trelleborgs FF röd - Malmö City FC vit  -      
22
10:00
mån
10:00    
F10 - födda 2009, Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Trelleborgs FF  -      
22
10:00
mån
10:00    
F9 - födda 2010, Söderslättshallen plan 1
Trelleborgs FF Vit - Genarps IF  -      
22
10:00
mån
10:00    
P9 - födda 2010, Söderslättshallen, plan 2
Trelleborgs FF Vit - FC Trelleborg Vit  -      
22
09:00
mån
09:00    
Future Cup - Trelleborgs FF  -      
 
21
11:00
sön
11:00    
P14 - födda 2005, Vanningens IP Vellinge, konstgräs
Vellinge IF - Trelleborgs FF vit1  -  2  
21
10:00
sön
10:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF - IFK Klagshamn0  -  6  
21
10:00
sön
10:00    
P9 - födda 2010, Pilbäcks IP plan 1
Tygelsjö IK Blå - Trelleborgs FF Röd  -      
21
09:00
sön
09:00    
Future Cup - Trelleborgs FF  -      
20
10:00
lör
10:00    
P11 - födda 2008, Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
Anderslövs BoIK blå - Trelleborgs FF  -      
20
09:00
lör
09:00    
Future Cup - Trelleborgs FF  -      
19
11:00
fre
11:00    
P14 - födda 2005, Rosengårds IP B-plan
FC Rosengård 1917 - Trelleborgs FF0  -  2  
19
10:30
fre
10:30    
F9 - födda 2010, Söderslättshallen plan 1
Trelleborgs FF Blå - FC Staffanstorp vit  -      
18
17:45
tor
17:45    
Boka Boxen , Vångavallen
 
Trelleborgs FF -   -      
18
13:00
tor
13:00    
U19, Strandvallen A-plan
U19 » 
Mjällby AIF - Trelleborgs FF
0  -  1  
17
18:00
ons
18:00    
U16 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U16 » 
Trelleborgs FF - Kalmar FF
4  -  0  
15
19:00
mån
19:00    
A-lag herr, Vångavallen
Trelleborgs FF - Norrby IF  -      
 
14
14:00
sön
14:00    
P14 - födda 2005, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF vit - Hyllie IK grönsvart4  -  6  
14
14:00
sön
14:00    
U19, Östervångsstadions IP A-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - Halmstads BK
2  -  1  
14
13:00
sön
13:00    
P13 - födda 2006, Västervångs IP konstgräs 9-manna
FC Trelleborg blå - Trelleborgs FF vit1  -  6  
14
11:30
sön
11:30    
P12 - födda 2007, Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
FC Trelleborg röd - Trelleborgs FF röd  -      
14
11:30
sön
11:30    
P9 - födda 2010, Söderslättshallen plan 1
Trelleborgs FF Blå - Husie IF Grön  -      
14
11:00
sön
11:00    
F9 - födda 2010, Söderslättshallen Plan 2
Trelleborgs FF Blå - Veberöds AIF  -      
14
11:00
sön
11:00    
P15 - födda 2004, Östervångsstadions IP A-plan
Trelleborgs FF vit - Lindeborgs FF 1948 vit7  -  2  
14
10:00
sön
10:00    
F10 - födda 2009, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF - BK Höllviken röd  -      
14
10:00
sön
10:00    
P12 - födda 2007, Köpingeskolan 7-manna 1
Trelleborgs FF vit - BK Höllviken vit  -      
14
10:00
sön
10:00    
P16 Bredd - födda 2003, Vångavallen D-plan
Trelleborgs FF - Staffanstorp United  -      
14
10:00
sön
10:00    
P9 - födda 2010, Söderslättshallen, plan 1
Trelleborgs FF Röd - Svedala IF Vit  -      
14
09:30
sön
09:30    
F8 - födda 2011, Höllvikens IP
Höllvikens Knatteserie - Trelleborgs FF   -      
14
08:45
sön
08:45    
P10 - födda 2009, Bortamatch
Trelleborgs FF - Tygelsjö IK  -      
13
15:00
lör
15:00    
P15 - födda 2004, Vångavallen, Trelleborg B-plan
Trelleborgs FF blå - Högaborgs BK 114  -  1  
13
13:00
lör
13:00    
P14 - födda 2005, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF - BK Höllviken1  -  3  
13
12:30
lör
12:30    
FC Rosengård - Trelleborgs FF16  -  1  
13
12:00
lör
12:00    
U17, Thordengården
U17 » 
IK Oddevold - Trelleborgs FF
3  -  0  
13
11:00
lör
11:00    
P11 - födda 2008, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF - Ystads IF FF vit  -      
13
11:00
lör
11:00    
P13 - födda 2006, Köpingeskolan 9-manna
Trelleborgs FF blå - Hyllie IK grön10  -  2  
13
11:00
lör
11:00    
U16 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U16 » 
Trelleborgs FF - Ystads IF FF
1  -  5  
13
10:00
lör
10:00    
F9 - födda 2010, Höllvikens IP plan 4 Konstgräs
BK Höllviken - Trelleborgs FF Vit  -      
 
07
16:00
sön
16:00    
P12 - födda 2007, Klostergårdens IP
Trelleborgs FF Blå - IFK Hässleholm  -      
07
15:00
sön
15:00    
A-lag herr, Bortamatch
Varbergs BOIS - Trelleborgs FF  -      
07
15:00
sön
15:00    
U17, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U17 » 
Trelleborgs FF - Örgryte IS FF
3  -  3  
07
14:30
sön
14:30    
P12 - födda 2007, Klostergårdens IP
Asarums IF - Trelleborgs FF Blå  -      
07
14:00
sön
14:00    
P14 - födda 2005, Västervångsskolan
Trelleborgs FF - Höörs IS8  -  8  
07
13:00
sön
13:00    
P12 - födda 2007, Klostergårdens IP
Kulladals FF - Trelleborgs FF Blå  -      
07
12:30
sön
12:30    
P12 - födda 2007, Klostergårdens IP
Trelleborgs FF Vit - GIF Nike  -      
07
12:30
sön
12:30    
P14 - födda 2005, Vångavallen D-plan
Trelleborgs FF - Lunds BK3  -  1  
07
12:00
sön
12:00    
P12 - födda 2007, Klostergårdens IP
Trelleborgs FF Röd - Uppåkra IF  -      
07
11:00
sön
11:00    
P12 - födda 2007, Klostergårdens IP
Trelleborgs FF Vit - Lunds BK  -      
07
10:30
sön
10:30    
P12 - födda 2007, Kostergårdens IP
Trelleborgs FF Röd - Löberöds IF  -      
07
10:00
sön
10:00    
F9 - födda 2010, Tångvalla Falsterbo
Skanör Falsterbo - Träningsmatch - Trelleborgs FF Vit  -      
07
10:00
sön
10:00    
P15 - födda 2004, Vångavallen
Trelleborgs FF - FC Trelleborg  -      
07
10:00
sön
10:00    
P16 Bredd - födda 2003, Köpingeskolan
Trelleborgs FF - Lunds BK  -      
07
09:30
sön
09:30    
P12 - födda 2007, Klostergårdens IP
Tygelsjö IK - Trelleborgs FF Vit  -      
07
09:00
sön
09:00    
P12 - födda 2007, Klostergårdens IP
IF Lödde - Trelleborgs FF Röd  -      
06
13:00
lör
13:00    
U19, Gothia Park konstgräs
U19 » 
BK Häcken - Trelleborgs FF
2  -  1  
06
12:00
lör
12:00    
P15 - födda 2004, Bortamatch
Eskilsminne IF - Trelleborgs FF  -      
06
10:00
lör
10:00    
F9 - födda 2010, Vångavallen Plan D konstgräs
Trelleborgs FF Blå - Träningsmatch mot Bara  -      
06
10:00
lör
10:00    
P9 - födda 2010, Östran, Vellinge IP, Vellinge Sporthall
Vellinge IF - Trelleborgs FF  -      
06
10:00
lör
10:00    
U16 , Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
U16 » 
Malmö FF - Trelleborgs FF
3  -  0  
06
09:00
lör
09:00    
F10 - födda 2009, Klostergårdens IP och Smörlyckans IP
Lund - Trelleborgs FF  -      
06
08:45
lör
08:45    
Lunds BK sju-manna kick off cup - Trelleborgs FF  -      
MARS 2019
 
31
14:00
sön
14:00    
U17, Kviberg 5 konstgräs
U17 » 
IFK Göteborg - Trelleborgs FF
2  -  1  
31
13:15
sön
13:15    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Köpingeskolans Konstgräsplan
Trelleborgs FF - IFK Klagshamn  -      
31
13:00
sön
13:00    
U16 , Vångavallen D-plan Konstgräset
U16 » 
Trelleborgs FF - IFK Simrishamn
8  -  0  
31
11:00
sön
11:00    
F10 - födda 2009, Höllvikens IP (konstgräs)
BK Höllviken - Trelleborgs FF  -      
31
11:00
sön
11:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Köpingeskolans Konstgräsplan
Trelleborgs FF - Gislövs IF  -      
31
09:15
sön
09:15    
P6 - födda 2013, Söderslättshallen A hallen
Trelleborgs FF - FC Trelleborg, LB07 Limhamn, ÖT Smygehuk  -      
30
16:00
lör
16:00    
A-lag herr, Vångavallen
Trelleborgs FF - GAIS  -      
30
13:30
lör
13:30    
P15 - födda 2004, Köpingeskolan
Trelleborgs FF - IF Limhamn Bunkeflo  -      
30
11:30
lör
11:30    
P15 - födda 2004, Köpingeskolan
Trelleborgs FF - IF Limhamn Bunkeflo  -      
30
10:30
lör
10:30    
P14 - födda 2005, Spelas i Smygehamn
Gislövs IF - Trelleborgs FF7  -  4  
30
10:00
lör
10:00    
P11 - födda 2008, Anderslöv konstgräsplan
Trelleborgs FF - Bjärreds IF  -      
30
10:00
lör
10:00    
P13 - födda 2006, Staffansvallen
Staffanstorp United - Trelleborgs FF  -      
30
10:00
lör
10:00    
P14 - födda 2005, Ivöstrand idrottsområde, Bromölla MultiCopy Arena
Ifö Bromölla IF - Trelleborgs FF2  -  5  
29
18:00
fre
18:00    
U19, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U19 » 
Trelleborgs FF - Kalmar FF
2  -  3  
27
18:00
ons
18:00    
P15 - födda 2004, Bortamatch
FC Rosengård - Trelleborgs FF  -      
 
24
16:00
sön
16:00    
P13 - födda 2006, Limhamns ip
LB07 - Trelleborgs FF  -      
24
12:30
sön
12:30    
U19, Spelas i Skillinge
U19 » 
Österlens FF - Trelleborgs FF
2  -  0  
24
11:00
sön
11:00    
P15 - födda 2004, Vångavallen
Trelleborgs FF - Staffanstorp United  -      
24
11:00
sön
11:00    
P16 Bredd - födda 2003, Lindängens IP
BK Olympic - Trelleborgs FF  -      
24
10:00
sön
10:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Klostergårdens IP
Lunds BK - Trelleborgs FF  -      
23
16:00
lör
16:00    
U16 , Halmstad
U16 » 
Halmstad BK - Trelleborgs FF
3  -  2  
23
15:00
lör
15:00    
P15 - födda 2004, Landskrona
Landskrona BoIS - Trelleborgs FF  -      
23
14:45
lör
14:45    
P12 - födda 2007, Staffansvallen plan C
Staffanstorp United A - Trelleborgs FF  -      
23
14:15
lör
14:15    
GIF Nike - Trelleborgs FF4  -  1  
23
14:00
lör
14:00    
P12 - födda 2007, Staffansvallen plan A
Trelleborgs FF - Oxie  -      
23
14:00
lör
14:00    
P12 - födda 2007, Staffansvallen plan B
Trelleborgs FF - Oxie  -      
23
13:00
lör
13:00    
A-lag herr, Vångavallen
Trelleborgs FF - Torns IF  -      
23
12:30
lör
12:30    
GIF Nike - Trelleborgs FF2  -  3  
23
12:15
lör
12:15    
P12 - födda 2007, Staffansvallen plan A
Staffanstorp United B - Trelleborgs FF  -      
23
12:15
lör
12:15    
P12 - födda 2007, Staffansvallen plan B
Kristianstad - Trelleborgs FF  -      
23
12:15
lör
12:15    
P12 - födda 2007, Staffansvallen plan C
Kristianstad - Trelleborgs FF  -      
23
11:00
lör
11:00    
F10 - födda 2009, Köpingeskolan
 
Trelleborgs FF -   -      
23
10:45
lör
10:45    
Lilla Torg FF - Trelleborgs FF  -      
23
10:25
lör
10:25    
P12 - födda 2007, Staffansvallen plan B
Staffanstorp United C - Trelleborgs FF C  -      
23
09:40
lör
09:40    
P12 - födda 2007, Staffansvallen plan A
Kristianstad - Trelleborgs FF B  -      
23
09:40
lör
09:40    
P12 - födda 2007, Staffansvallen plan C
Trelleborgs FF A - Oxie  -      
23
09:30
lör
09:30    
P11 - födda 2008, Konstgräsplan Östra
Vellinge IF - Trelleborgs FF  -      
 
17
14:00
sön
14:00    
P14 - födda 2005, Anderslövs konstgräs
Trelleborgs FF - IFK Simrishamn4  -  1  
17
14:00
sön
14:00    
U16 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U16 » 
Trelleborgs FF (U16) - Kristianstad FC (U16)
9  -  1  
17
13:15
sön
13:15    
P15 - födda 2004, Sandskogens IP
Ystad IF FF - Trelleborgs FF  -      
17
12:00
sön
12:00    
P12 - födda 2007, Klostergårdens IP
Lunds BK - Trelleborgs FF  -      
17
11:00
sön
11:00    
Kulladals FF - Trelleborgs FF  -      
17
10:00
sön
10:00    
P10 - födda 2009, Vångavallen D-plan
Trelleborgs FF - BK Höllviken  -      
17
10:00
sön
10:00    
P12 - födda 2007, Vångavallen plan D2
Trelleborgs FF - Skanör-Falsterbo   -      
17
09:30
sön
09:30    
Kulladals FF - Trelleborgs FF  -      
16
13:30
lör
13:30    
Kulladals FF 2 - Trelleborgs FF  -      
16
13:00
lör
13:00    
P14 - födda 2005, Sandskogens IP
Ystads IF FF - Trelleborgs FF0  -  1  
16
13:00
lör
13:00    
U19, Ligacupen
U19 » 
Mjällby AIF - Trelleborgs FF
0  -  3  
16
10:15
lör
10:15    
P13 - födda 2006, Höllvikens IP
 
- Trelleborgs FF  -      
16
10:00
lör
10:00    
P11 - födda 2008, Köpingeskolans IP
Trelleborgs FF - Husie IF  -      
16
10:00
lör
10:00    
P15 - födda 2004, Vångavallen
Trelleborgs FF - Skanör Falsterbo  -      
16
10:00
lör
10:00    
P9 - födda 2010, Köpingeskolan
Trelleborgs FF - Fc Rosengård  -      
13
19:15
ons
19:15    
P15 - födda 2004, Bortamatch
BK Höllviken - Trelleborgs FF  -      
13
18:00
ons
18:00    
A-lag herr, Vångavallen
Trelleborgs FF - Lunds BK  -      
 
10
15:00
sön
15:00    
U17, Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
U17 » 
Malmö FF (U17) - Trelleborgs FF (U17)
4  -  2  
10
11:30
sön
11:30    
P12 - födda 2007, Vångavallen
Trelleborgs FF - Vellinge IF Blå  -      
10
10:30
sön
10:30    
P14 - födda 2005, Skurups IP, konstgräs
Skurups AIF - Trelleborgs FF1  -  8  
10
10:00
sön
10:00    
P10 - födda 2009, Vångavallen D plan
Trelleborgs FF - Skegrie BK   -      
10
10:00
sön
10:00    
P11 - födda 2008, Köpingeskolan
Trelleborgs FF - Arlövs BI  -      
10
10:00
sön
10:00    
P12 - födda 2007, Vångavallen
Trelleborgs FF - FC Rosengård 1917 röd  -      
10
10:00
sön
10:00    
P7 - födda 2012, Västra Ingelstads IS idrottsplats
Västra Ingelstads IS - Trelleborgs FF  -      
09
15:00
lör
15:00    
U16 , Strandvallen
U16 » 
Mjällby AIF (U16) - Trelleborgs FF (U16)
1  -  4  
09
14:00
lör
14:00    
U19, Ligacupen, D-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - Kristianstad FC
1  -  0  
09
13:00
lör
13:00    
P15 - födda 2004, Köpingeskolan
Trelleborgs FF - Hörby FF  -      
09
10:00
lör
10:00    
P13 - födda 2006, Vångavallen D-planen
Trelleborgs FF - Fc Rosengård 1917 Grön  -      
09
10:00
lör
10:00    
P13 - födda 2006, Anderslöv ip
Trelleborg p05 - Trelleborgs FF  -      
09
10:00
lör
10:00    
P14 - födda 2005, Anderslövs IP
Trelleborgs FF P14 - Trelleborgs FF P135  -  10
08
16:30
fre
16:30    
A-lag herr, Bortamatch
IF Elfsborg - Trelleborgs FF  -      
 
03
16:00
sön
16:00    
P14 - födda 2005, Skillinge IP konstgräs
Gärsnäs AIS - Trelleborgs FF3  -  6  
03
14:00
sön
14:00    
A-lag herr, Bortamatch
Kalmar FF - Trelleborgs FF  -      
03
13:00
sön
13:00    
U17, Köpingeskolan
U17 » 
Trelleborgs FF (U17) - Kalmar FF (U17)
1  -  2  
03
12:00
sön
12:00    
U19, Ligacupen, D-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - Bjärreds IF
8  -  0  
03
11:00
sön
11:00    
P11 - födda 2008, Köpingeskolan
Trelleborgs FF - Gislövs IF  -      
03
10:00
sön
10:00    
U16 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U16 » 
Trelleborgs FF (U16) - Ystads IF FF (U16)
3  -  3  
02
15:30
lör
15:30    
P15 - födda 2004, Vångavallen
Trelleborgs FF - Södra Sandby  -      
02
15:00
lör
15:00    
P16 Bredd - födda 2003, Köpingeskolan
Trelleborgs FF - BK Höllviken  -      
02
14:00
lör
14:00    
P13 - födda 2006, Vångavallen D planen
Trelleborgs FF - Mjällby AIF : MAIF  -      
02
10:00
lör
10:00    
P10 - födda 2009, Vångavallen D-Plan
Trelleborgs FF - FC möjligheten   -      
FEBRUARI 2019
 
24
14:00
sön
14:00    
P14 - födda 2005, Ängelholm
Ängelholm FF - Trelleborgs FF7  -  0  
24
14:00
sön
14:00    
U16 , Fagrabäck Konstgräs
U16 » 
Östers IF (U16) - Trelleborgs FF (U16)
4  -  2  
24
13:15
sön
13:15    
U17, Åvallen
U17 » 
FK Karlskrona (U17) - Trelleborgs FF (U17)
1  -  3  
24
12:00
sön
12:00    
U19, Ligacupen
U19 » 
BK Olympic - Trelleborgs FF
1  -  6  
24
11:30
sön
11:30    
P15 - födda 2004, Hässleholm
Hässleholms IF - Trelleborgs FF  -      
24
11:00
sön
11:00    
F9 - födda 2010, Bortamatch
Sportlovscupen Eslöv - Trelleborgs FF  -      
24
10:00
sön
10:00    
P12 - födda 2007, Vångavallen
Trelleborgs FF - FC Bellevue   -      
23
12:00
lör
12:00    
P9 - födda 2010, Landskrona Idrottshall, Karlslundsvägen
 
Malmö FF, Helsingborg IF. IK Wormo, LB07 och Husie - IK Wormo Cup  -      
23
11:00
lör
11:00    
U17, Bortamatch
 
U17 » 
Bröndby IF - Trelleborgs FF
2  -  0  
23
07:00
lör
07:00    
P9 - födda 2010, Landskrona Idrottshall, Karlslundsvägen
 
Malmö FF, Helsingborg IF, IK Wormo, LB07 och Husie - Ik Wormo Cup  -      
22
14:00
fre
14:00    
A-lag herr, Bortamatch
Silkeborg IF - Trelleborgs FF  -      
 
17
14:00
sön
14:00    
U16 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U16 » 
Trelleborgs FF (U16) - Kalmar FF (U16)
2  -  1  
17
12:00
sön
12:00    
U19, Ligacupen, D-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - IFK Osby
7  -  0  
17
10:00
sön
10:00    
U17, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U17 » 
Trelleborgs FF (U17) - IF Limhamn Bunkeflo (U17)
0  -  0  
16
13:00
lör
13:00    
A-lag herr, Vångavallen
Helsingborgs IF - Trelleborgs FF  -      
13
18:30
ons
18:30    
U17, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
U17 » 
Helsingborgs IF (U17) - Trelleborgs FF (U17)
1  -  2  
13
17:00
ons
17:00    
U19, Träningsmatch D-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - Bröndby IF
0  -  3  
13
16:45
ons
16:45    
U16 , Köpingeskolan i Trelleborg
 
U16 » 
Trelleborgs FF - Bröndby IF (Danmark)
1  -  3  
 
10
12:00
sön
12:00    
U16 , Höllviken IP
U16 » 
BK Höllviken - Trelleborgs FF
1  -  5  
10
11:00
sön
11:00    
P12 - födda 2007, Bortamatch
Åhus HBK vit - Trelleborgs FF  -      
10
10:00
sön
10:00    
P12 - födda 2007, Vångavallen
Trelleborgs FF - Staffanstorp United Blå  -      
09
13:00
lör
13:00    
A-lag herr, Vångavallen
Trelleborgs FF - Nyköbing FC   -      
09
13:00
lör
13:00    
P16 Bredd - födda 2003, Charlottenlunds IP
Ystads IF FF 2 - Trelleborgs FF  -      
09
11:00
lör
11:00    
U19, Träningsmatch
U19 » 
Eskilsminne IF - Trelleborgs FF
1  -  3  
09
09:00
lör
09:00    
F10 - födda 2009, Nilshålgersson hallen i Skurup
YG Cupen - Trelleborgs FF  -      
09
09:00
lör
09:00    
F9 - födda 2010, Nils Holgersson hallen (Skurup)
 
YG Cup - Trelleborgs FF  -      
08
18:30
fre
18:30    
Trelleborgs FF - Kvarnby IK Blå  -      
08
18:30
fre
18:30    
P14 - födda 2005, Västravångskolan
Trelleborgs FF - FC Bellevue4  -  1  
05
19:00
tis
19:00    
U17, Bortamatch
U17 » 
FC Nordsjælland - Trelleborgs FF
12  -  0  
 
03
13:00
sön
13:00    
P14 - födda 2005, Vångavallen
Trelleborgs FF - IF Lödde0  -  1  
03
13:00
sön
13:00    
U16 , Lindängens IP, Malmö
U16 » 
BK Olympic - Trelleborgs FF
2  -  0  
03
11:30
sön
11:30    
P13 - födda 2006, Vångavallen D planen
Trelleborgs FF - Skanör/Falsterbo IF  -      
03
10:00
sön
10:00    
P10 - födda 2009, Vångavallen D-plan
Trelleborgs FF - Lilla Beddinge   -      
03
09:00
sön
09:00    
P6 - födda 2013, Söderslättshallen
Trelleborgs FF - Skegrie BK, LB 07  -      
03
08:30
sön
08:30    
F9 - födda 2010, Södervångshallen Vellinge
VIFFE-cupen Vellinge - Trelleborgs FF  -      
02
15:00
lör
15:00    
F10 - födda 2009, Södervångshallen i Vellinge
Viffe cupen - Trelleborgs FF  -      
02
10:30
lör
10:30    
P13 - födda 2006, Bortamatch Plan 9
Malmö FF - Trelleborgs FF  -      
02
10:00
lör
10:00    
P12 - födda 2007, Köpingeskolan
Trelleborgs FF - BK Höllviken  -      
02
08:45
lör
08:45    
F8 - födda 2011, Södervångshallen, Vellinge
VIFFE-cupen Vellinge - Trelleborgs FF  -      
JANUARI 2019
 
27
15:15
sön
15:15    
P12 - födda 2007, Söndervångshallen
Staffanstorp united - Trelleborgs FF  -      
27
11:30
sön
11:30    
P12 - födda 2007, Västervångskolan/Konstgräsplan/Planhalva 2
Trelleborgs FF - BK Höllviken Vit  -      
27
10:00
sön
10:00    
P12 - födda 2007, Västervångskolan/Konstgräsplan/Planhalva 2
Trelleborgs FF - Skanör/Falsterbo IF Röd  -      
27
10:00
sön
10:00    
U16 , Vångavallen D-plan
U16 » 
Trelleborgs FF - IF Brommapojkarna U16
2  -  4  
26
13:00
lör
13:00    
A-lag herr, Bortamatch
IFK Värnamo - Trelleborgs FF  -      
26
09:00
lör
09:00    
P6 - födda 2013, Södervångshallen i Vellinge
Vellinge IF, Dalby, Skanör Falsterbo, TFF - Trelleborgs FF  -      
26
08:30
lör
08:30    
P7 - födda 2012, Södervångshallen i Vellinge
ViffeCupen - Trelleborgs FF  -      
 
20
10:00
sön
10:00    
P13 - födda 2006, Vångavallen D planen
Trelleborgs FF - IF Limhamn Bunkeflo :2   -      
19
11:00
lör
11:00    
P12 - födda 2007, Köpingeskolan
Trelleborgs FF - Kulladal  -      
 
13
11:30
sön
11:30    
P12 - födda 2007, Vångavallen
Trelleborgs FF - TRELLEBORG FF  -      
13
11:30
sön
11:30    
P12 - födda 2007, Brovallen i Bunkeflo
LB07 - Trelleborgs FF  -      
12
10:00
lör
10:00    
P10 - födda 2009, Vångavallen D-Plan
Trelleborgs FF - LB07  -      
10
18:00
tor
18:00    
P13 - födda 2006, Vångavallen D Planen
Trelleborgs FF - Fc Trelleborg P07  -      
 
05
12:10
lör
12:10    
Skogås-Trångsunds FF - Trelleborgs FF1  -  0  
05
09:40
lör
09:40    
ÖSK Elitfotboll AB - Trelleborgs FF3  -  1  
04
15:30
fre
15:30    
 
A27 - Trelleborgs FF2  -  0  
04
13:00
fre
13:00    
Kalmar FF - Trelleborgs FF2  -  0  
03
08:50
tor
08:50    
P13 - födda 2006, Baltiska Hallen Malmö
Skåne Cupen Malmö - Trelleborgs FF BLÅ   -      
03
07:50
tor
07:50    
P13 - födda 2006, Baltiska Hallen Malmö
Skåne Cupen - Trelleborgs FF. VIT  -      
02
14:45
ons
14:45    
P12 - födda 2007, Baltiska hallen
BK Höllviken - Trelleborgs FF 1  -      
02
13:45
ons
13:45    
P12 - födda 2007, Träningshall BH
Trelleborgs FF 1 - Svedala IF  -      
02
12:30
ons
12:30    
P12 - födda 2007, Träningshall BH
Trelleborgs FF 1 - Malmö City FC lila  -      
02
10:30
ons
10:30    
P12 - födda 2007, BH Baltiska hallen
Trelleborgs FF 2 - Kulladals FF röd  -      
02
09:15
ons
09:15    
P12 - födda 2007, Träningshall BH
Dösjöbro IF röd - Trelleborgs FF 2  -      
02
08:15
ons
08:15    
P12 - födda 2007, BH Baltiska Hallen
FC Rosengård 1917 röd - Trelleborgs FF2  -      
DECEMBER 2018
 
29
08:45
lör
08:45    
F9 - födda 2010, Malmö - Baltiska Hallen
Skånecupen - Trelleborgs FF  -      
27
15:40
tor
15:40    
P15 - födda 2004, Kombihallen
Trelleborgs FF Blå - Ystad IF FF 1 Vit  -      
27
13:20
tor
13:20    
P15 - födda 2004, Kombihallen
Trelleborgs FF Röd - Ystad IF FF 2 Blå  -      
27
13:00
tor
13:00    
P15 - födda 2004, Kombihallen
Tomelilla IF - Trelleborgs FF Blå  -      
27
11:00
tor
11:00    
P15 - födda 2004, Kombihallen
Trelleborgs FF Röd - BK Olympic Vit  -      
27
10:20
tor
10:20    
P15 - födda 2004, Kombihallen
Trelleborgs FF Blå - BK Olympic Grön  -      
27
08:00
tor
08:00    
P15 - födda 2004, Kombihallen
Skanör Falsterbo IF - Trelleborgs FF Röd  -      
26
14:20
ons
14:20    
P15 - födda 2004, Kombihallen
Trelleborgs FF Vit - IFK Klagshamn  -      
26
12:00
ons
12:00    
P15 - födda 2004, Kombihallen
BK Höllviken Vit - Trelleborgs FF Vit  -      
26
10:00
ons
10:00    
P15 - födda 2004, Kombihallen
Trelleborgs FF Vit - Kvarnby IK Vit  -      
 
15
14:30
lör
14:30    
P10 - födda 2009, Höllvikens IP
BK Höllviken - Trelleborgs FF  -      
15
11:45
lör
11:45    
P13 - födda 2006, Rosengårds IP (konstgräs)
Fc Rosengård 1917:Grön - Trelleborgs FF  -      
14
18:00
fre
18:00    
U16 , Vångavallen
U16 » 
Trelleborgs FF - Bjärred IF
3  -  0  
 
09
11:00
sön
11:00    
P12 - födda 2007, Söderslättsgymnasiet
Skegrie - Trelleborgs FF  -      
08
11:30
lör
11:30    
P13 - födda 2006, Strandvallen
Mjällby AIF:MAIF - Trelleborgs FF  -      
08
11:00
lör
11:00    
P10 - födda 2009, Smygehamns konstgräsplan
Lilla Beddinge bk - Trelleborgs FF  -      
08
10:30
lör
10:30    
P12 - födda 2007, Bortamatch
FC Rosengård 1917 - Trelleborgs FF  -      
08
10:00
lör
10:00    
P12 - födda 2007, Bortamatch
Vellinge IF - Trelleborgs FF  -      
07
17:30
fre
17:30    
P11 - födda 2008, Vannhögs IP
FC Trelleborg - Trelleborgs FF  -      
 
02
13:00
sön
13:00    
U16 , Sandskogens IP Konstgräs
U16 » 
Ystads IF FF (U16) - Trelleborgs FF (U16)
1  -  2  
02
12:00
sön
12:00    
U17, Vångavallen
U17 » 
Trelleborgs FF (U17) - BK Höllviken (U17)
1  -  0  
02
11:00
sön
11:00    
P11 - födda 2008, Söderslättsgymnasiet, hall 2
Skegrie BK - Trelleborgs FF  -