Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
TRELLEBORGS FF
UNGDOM
Kommande matcher
SEPTEMBER 2019
 
21
09:30
lör
09:30    
P12 - födda 2007, Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
Kulladals FF blå - Trelleborgs FF röd  -      
21
10:00
lör
10:00    
F10 - födda 2009, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF - Vellinge IF  -      
21
10:00
lör
10:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF - FC Rosengård röd  -      
21
10:00
lör
10:00    
F8 - födda 2011, Söderslättshallen plan 1
Trelleborgs FF Röd - Oxie SK Röd  -      
21
10:00
lör
10:00    
P10 - födda 2009, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF - Skanör Falsterbo IF röd  -      
21
11:00
lör
11:00    
P16 Bredd - födda 2003, Klagshamns IP plan 2
IFK Klagshamn - Trelleborgs FF  -      
21
12:00
lör
12:00    
P11 - födda 2008, Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
Trelleborgs FF - Husie IF svart  -      
21
12:30
lör
12:30    
P15 - födda 2004, Råå IP A-plan
Råå IF - Trelleborgs FF blå  -      
21
13:00
lör
13:00    
U16 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U16 » 
Trelleborgs FF - Mjällby AIF
  -      
21
14:00
lör
14:00    
U19, Finnvedsvallen
U19 » 
IFK Värnamo - Trelleborgs FF
  -      
22
09:00
sön
09:00    
F9 - födda 2010, Vellinge IP Östranplan
Vellinge IF - Trelleborgs FF Vit  -      
22
09:00
sön
09:00    
P5 - födda 2014, Björkvallen, Öja FF:s idrottsplats
 
Trelleborgs FF - Öja FF: Vit, Skurup AIF, Öja FF och Öja FF:Blå  -      
22
09:00
sön
09:00    
P6 - födda 2013, Björkvallen
Öja Kamratdagen - Trelleborgs FF  -      
22
10:00
sön
10:00    
P15 - födda 2004, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF/GOF IF - Trelleborgs FF vit  -      
22
10:00
sön
10:00    
P9 - födda 2010, Klagshamns IP Plan 5 7-manna
IFK Klagshamn gul - Trelleborgs FF blå  -      
22
10:30
sön
10:30    
F10 - födda 2009, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF - TFK Nova Eslöv  -      
22
11:00
sön
11:00    
F9 - födda 2010, Borgeby IP D-plan
Borgeby FK Röd - Trelleborgs FF Blå  -      
22
11:00
sön
11:00    
P9 - födda 2010, Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
BK Höllviken grå - Trelleborgs FF gul  -      
22
11:00
sön
11:00    
P9 - födda 2010, Borgeby IP D-plan 5-manna 1, Tennisvägen 1, 23723 
Bjärreds IF blå - Trelleborgs FF vit  -      
22
11:30
sön
11:30    
P9 - födda 2010, Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
Bunkeflo FF svart - Trelleborgs FF röd  -      
22
13:30
sön
13:30    
P12 - födda 2007, Kämpavallen 7-manna
Janstorps AIF röd - Trelleborgs FF vit  -      
22
14:30
sön
14:30    
P14 - födda 2005, Svalebo, konstgräs 9-manna
Veberöds AIF vit - Trelleborgs FF vit  -      
22
15:00
sön
15:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
FC Champions guld - Trelleborgs FF  -      
22
15:00
sön
15:00    
U17, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U17 » 
Trelleborgs FF - IK Oddevold
  -      
22
17:30
sön
17:30    
A-lag herr, Bortamatch
Halmstads BK - Trelleborgs FF  -      
 
24
18:00
tis
18:00    
P14 - födda 2005, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF - Malmö FF  -      
25
19:00
ons
19:00    
A-lag herr, Vångavallen
Trelleborgs FF - Mjällby AIF  -      
27
19:00
fre
19:00    
P16 Bredd - födda 2003, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF - BK Höllviken 2  -      
27
19:00
fre
19:00    
U17, Klostergårdens IP
U17 » 
Lunds BK - Trelleborgs FF
  -      
28
08:30
lör
08:30    
P7 - födda 2012, BK Höllviken IP - Konstgräs
Höllvikens Miniserie - Trelleborgs FF  -      
28
08:45
lör
08:45    
P11 - födda 2008, Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
FC Bellevue 1 - Trelleborgs FF  -      
28
09:00
lör
09:00    
P6 - födda 2013, Höllviken IP
 
Mini Knatteserien Höllviken P12 - Trelleborgs FF  -      
28
10:00
lör
10:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
Trelleborgs FF - Vellinge IF röd  -      
28
10:00
lör
10:00    
P9 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF blå - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
28
10:00
lör
10:00    
P9 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF vit - Vellinge IF vit  -      
28
10:15
lör
10:15    
F9 - födda 2010, Söderslättshallen plan 2
Trelleborgs FF Blå - FC Rosengård  -      
28
10:30
lör
10:30    
P13 - födda 2006, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF blå - BK Olympic vit  -      
28
11:00
lör
11:00    
P14 - födda 2005, Landskrona IP I-plan 9-manna
BK Landora röd - Trelleborgs FF  -      
28
11:15
lör
11:15    
P9 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF röd - Västra Ingelstad IS gul  -      
28
11:30
lör
11:30    
F8 - födda 2011, Linero IP B-plan (Lund)
Linero IF Vit - Trelleborgs FF Röd  -      
28
15:00
lör
15:00    
P15 - födda 2004, Vångavallen, Trelleborg B-plan
Trelleborgs FF blå - Nosaby IF  -      
28
15:00
lör
15:00    
U19, Vångavallen, Trelleborg C-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - Ängelholms FF
  -      
28
16:00
lör
16:00    
U16 , Borgeby IP A-plan
U16 » 
Bjärreds IF - Trelleborgs FF
  -      
29
10:00
sön
10:00    
F10 - födda 2009, Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
BK Höllviken röd - Trelleborgs FF  -      
29
10:00
sön
10:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Vellinge IP Östranplan 9-manna
Vellinge IF - Trelleborgs FF  -      
29
10:00
sön
10:00    
F8 - födda 2011, Höllvikens IP
Knatteserien Höllviken - Trelleborgs FF F2011  -      
29
10:00
sön
10:00    
P10 - födda 2009, Pilbäcks IP 7-manna 2
Tygelsjö IK - Trelleborgs FF  -      
29
11:00
sön
11:00    
P12 - födda 2007, Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
Trelleborgs FF röd - Svedala IF svart  -      
29
12:00
sön
12:00    
P13 - födda 2006, Vellinge IP Östranplan 9-manna
Vellinge IF 1 - Trelleborgs FF vit  -      
29
13:00
sön
13:00    
P12 - födda 2007, Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
Trelleborgs FF vit - Köpingebro IF vit  -      
29
15:00
sön
15:00    
A-lag herr, Bortamatch
Dalkurd FF - Trelleborgs FF  -      
29
15:00
sön
15:00    
P15 - födda 2004, Vångavallen, Trelleborg B-plan
Trelleborgs FF vit - Staffanstorp United FC 2  -      
OKTOBER 2019
 
02
19:00
ons
19:00    
P14 - födda 2005, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF vit - Kulladals FF  -      
04
17:00
fre
17:00    
U19, Halmstad Arena P6
U19 » 
Halmstads BK - Trelleborgs FF
  -      
05
09:50
lör
09:50    
P9 - födda 2010, Kombihallen
Malmö FF 1 - Trelleborgs FF blå  -      
05
10:00
lör
10:00    
F8 - födda 2011, Söderslättshallen plan 1
Trelleborgs FF Röd - Lilla Torg FF Svart  -      
05
10:00
lör
10:00    
P12 - födda 2007, Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 2
Västra Ingelstad IS svart - Trelleborgs FF röd  -      
05
10:00
lör
10:00    
P9 - födda 2010, Bara IP konstgräs 5-manna 1
Bara GoIF röd - Trelleborgs FF gul  -      
05
10:00
lör
10:00    
P9 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF röd - Tygelsjö IK blå  -      
05
10:30
lör
10:30    
P13 - födda 2006, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF vit - Ystads IF FF vit  -      
05
11:00
lör
11:00    
F10 - födda 2009, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF - Borgeby FK Röd  -      
05
11:15
lör
11:15    
P9 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF vit - Tygelsjö IK vit  -      
05
13:00
lör
13:00    
P15 - födda 2004, Västergårds IP 7, konstgräs
Eskilsminne IF 1 - Trelleborgs FF blå  -      
05
14:00
lör
14:00    
U16 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U16 » 
Trelleborgs FF - FK Karlskrona
  -      
05
14:30
lör
14:30    
Klågerups GoIF - Trelleborgs FF  -      
05
15:00
lör
15:00    
P14 - födda 2005, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF - IFK Hässleholm  -      
06
10:00
sön
10:00    
F9 - födda 2010, Åkarps IP B-plan
Åkarps IF - Trelleborgs FF Blå  -      
06
10:00
sön
10:00    
F9 - födda 2010, Linero IP B-plan (Lund)
Linero IF Vit - Trelleborgs FF Vit  -      
06
10:00
sön
10:00    
P10 - födda 2009, Snarringe IP 7-manna 1
Skegrie BK vit - Trelleborgs FF  -      
06
10:30
sön
10:30    
P13 - födda 2006, Möllevallen IP, Skanör A-plan 9-manna
Skanör Falsterbo IF - Trelleborgs FF blå  -      
06
11:00
sön
11:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF - FC Rosengård 1917 (7m)  -      
06
12:00
sön
12:00    
P11 - födda 2008, Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
Kvarnby IK blå - Trelleborgs FF  -      
06
12:30
sön
12:30    
P12 - födda 2007, Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
Svedala IF vit - Trelleborgs FF vit  -      
06
13:00
sön
13:00    
P14 - födda 2005, Ölyckevallen A-plan
Löberöds IF/GOF IF - Trelleborgs FF vit  -      
06
13:00
sön
13:00    
P15 - födda 2004, Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK vit - Trelleborgs FF vit  -      
06
13:30
sön
13:30    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
Trelleborgs FF - Oxie SK  -      
06
17:30
sön
17:30    
A-lag herr, Vångavallen
Trelleborgs FF - IK Brage  -      
 
09
18:00
ons
18:00    
P14 - födda 2005, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF - IFK Simrishamn  -      
12
08:30
lör
08:30    
P7 - födda 2012, BK Höllviken IP - Konstgräs
Höllvikens Miniserie - Trelleborgs FF  -      
12
09:00
lör
09:00    
F10 - födda 2009, Pilängsplanen 7-manna 1
GIF Nike blå - Trelleborgs FF  -      
12
09:00
lör
09:00    
P6 - födda 2013, Höllviken IP
 
Mini Knatteserien Höllviken P12 - Trelleborgs FF  -      
12
10:00
lör
10:00    
F9 - födda 2010, Söderslättshallen plan 1
Trelleborgs FF Blå - BK Höllviken vit  -      
12
10:00
lör
10:00    
P10 - födda 2009, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF - Vellinge IF blå  -      
12
10:00
lör
10:00    
P12 - födda 2007, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF vit - Lindeborgs FF 1948 röd  -      
12
10:00
lör
10:00    
P9 - födda 2010, Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
Svedala IF blå - Trelleborgs FF vit  -      
12
11:00
lör
11:00    
P13 - födda 2006, Granhällans IP B-Plan 9-manna
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - Trelleborgs FF vit  -      
12
11:00
lör
11:00    
P14 - födda 2005, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF vit - IFK Klagshamn gul  -      
12
11:00
lör
11:00    
P15 - födda 2004, Vångavallen, Trelleborg B-plan
Trelleborgs FF vit - Lilla Torg FF  -      
12
12:00
lör
12:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
Trelleborgs FF - GIF Nike blå  -      
12
14:00
lör
14:00    
P11 - födda 2008, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF - Kulladals FF blå  -      
12
14:00
lör
14:00    
U16 , Värendsvallen
U16 » 
Östers IF - Trelleborgs FF
  -      
12
15:00
lör
15:00    
P13 - födda 2006, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF blå - IF Limhamn Bunkeflo 1  -      
12
16:00
lör
16:00    
P16 Bredd - födda 2003, Lomma IP A-plan, konstgräs
GIF Nike - Trelleborgs FF  -      
12
16:00
lör
16:00    
U19, Vångavallen, Trelleborg C-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - Åtvidabergs FF
  -      
13
09:30
sön
09:30    
P12 - födda 2007, Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
Trelleborgs FF vit - Västra Ingelstad IS gul  -      
13
10:00
sön
10:00    
F8 - födda 2011, Höllvikens IP
Knatteserien (medaljutdelning) - Trelleborgs FF F2011  -      
13
10:00
sön
10:00    
P9 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF blå - BK Olympic vit  -      
13
10:30
sön
10:30    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Gislövs IP B-plan 9-manna
Gislövs IF - Trelleborgs FF  -      
13
11:00
sön
11:00    
P12 - födda 2007, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF röd - Oxie SK vit  -      
13
11:00
sön
11:00    
P14 - födda 2005, Ivar Perssons Arena, Vankiva A-plan
Vankiva IF - Trelleborgs FF  -      
13
11:15
sön
11:15    
P9 - födda 2010, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF gul - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
13
14:00
sön
14:00    
P15 - födda 2004, Vångavallen, Trelleborg B-plan
Trelleborgs FF blå - Helsingborgs IF  -      
13
14:30
sön
14:30    
P9 - födda 2010, Gislövs IP D-plan 5-manna
Gislövs IF - Trelleborgs FF röd  -      
 
19
10:00
lör
10:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
Trelleborgs FF - Malmö City FC (7m)  -      
19
11:00
lör
11:00    
P13 - födda 2006, Aggarpsvallen, konstgräs 1 9-manna
Svedala IF blå - Trelleborgs FF blå  -      
19
11:30
lör
11:30    
P12 - födda 2007, Kirsebergs IP, konstgräs
Malmö City FC vit - Trelleborgs FF röd  -      
19
13:00
lör
13:00    
P16 Bredd - födda 2003, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF - Kulladals FF 2  -      
19
14:00
lör
14:00    
U17, Stora Valla
U17 » 
Degerfors IF - Trelleborgs FF
  -      
20
10:00
sön
10:00    
P13 - födda 2006, Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
FC Bellevue 2 - Trelleborgs FF vit  -      
20
15:00
sön
15:00    
U16 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U16 » 
Trelleborgs FF - Kalmar FF
  -      
20
17:30
sön
17:30    
A-lag herr, Bortamatch
Norrby IF - Trelleborgs FF  -      
 
25
18:30
fre
18:30    
P16 Bredd - födda 2003, Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
Staffanstorp United FC 2 - Trelleborgs FF  -      
26
10:30
lör
10:30    
P13 - födda 2006, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF blå - Kulladals FF blå  -      
26
13:00
lör
13:00    
P13 - födda 2006, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF vit - Spjutstorps IF  -      
26
13:30
lör
13:30    
A-lag herr, Vångavallen
Trelleborgs FF - Jönköpings Södra  -      
26
14:00
lör
14:00    
U19, Hammarviken Arena
U19 » 
Örgryte IS FF - Trelleborgs FF
  -      
27
11:00
sön
11:00    
P13 - födda 2006, Höllvikens IP plan 2 konstgräs 9-manna
BK Höllviken röd - Trelleborgs FF vit  -      
27
14:00
sön
14:00    
U17, Vångavallen, Trelleborg C-plan
U17 » 
Trelleborgs FF - Örebro SK FK
  -      
NOVEMBER 2019
 
03
15:00
sön
15:00    
A-lag herr, Bortamatch
GAIS - Trelleborgs FF  -      
 
23
13:00
lör
13:00    
P14 - födda 2005, Vångavallen
Trelleborgs FF - IF Lödde  -      
DECEMBER 2019
 
01
10:00
sön
10:00    
P14 - födda 2005, Vellinge IP
Vellinge IF - Trelleborgs FF  -      
01
12:15
sön
12:15    
P14 - födda 2005, Vellinge IP
Vellinge IF - Trelleborgs FF  -