Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
TRELLEBORGS FF
UNGDOM
Kommande matcher
MAJ 2019
 
24
19:00
fre
19:00    
P14 - födda 2005, Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
FC Bellevue 1 - Trelleborgs FF  -      
25
08:30
lör
08:30    
P7 - födda 2012, Höllviken
Höllvikens Miniserie - Trelleborgs FF  -      
25
10:00
lör
10:00    
P12 - födda 2007, Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
Ystads IF FF blå - Trelleborgs FF vit  -      
25
10:00
lör
10:00    
P14 - födda 2005, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF vit - Heleneholms SK  -      
25
10:00
lör
10:00    
P9 - födda 2010, Söderslättshallen, plan 1
Trelleborgs FF Röd - Anderslövs BoIK  -      
25
11:00
lör
11:00    
P10 - födda 2009, Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
Västra Ingelstad IS - Trelleborgs FF  -      
25
11:30
lör
11:30    
P9 - födda 2010, Hyllie IP konstgräs 1
Hyllie IK Svart - Trelleborgs FF Vit  -      
25
13:00
lör
13:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
Lilla Torg FF - Trelleborgs FF  -      
25
13:00
lör
13:00    
P12 - födda 2007, Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
Svedala IF svart - Trelleborgs FF röd  -      
25
13:00
lör
13:00    
U17, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U17 » 
Trelleborgs FF - Lunds BK
  -      
25
14:00
lör
14:00    
U19, Vångavallen, Trelleborg C-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - Östers IF
  -      
25
15:00
lör
15:00    
P16 Bredd - födda 2003, Vellinge IP A-plan
Vellinge FF - Trelleborgs FF  -      
26
09:00
sön
09:00    
P6 - födda 2013, Vanningen konstgräsplan
Vellinge IF - Trelleborgs FF  -      
26
10:00
sön
10:00    
F8 - födda 2011, Höllvikens IP
Höllvikens Knatteserie - Trelleborgs FF  -      
26
10:00
sön
10:00    
F9 - födda 2010, Bara IP konstgräs 1
Bara GoIF - Trelleborgs FF Blå  -      
26
11:00
sön
11:00    
F13/12/11 - födda 2006/07/08, Klagshamns IP Plan 8
IFK Klagshamn - Trelleborgs FF  -      
26
11:30
sön
11:30    
F9 - födda 2010, Vellinge IP Östranplan
Vellinge IF - Trelleborgs FF Vit  -      
26
11:30
sön
11:30    
P9 - födda 2010, Söderslättshallen, plan 1
Trelleborgs FF Blå - Kulladals FF Blå  -      
26
12:00
sön
12:00    
P15 - födda 2004, Landskrona IP C-plan
Landskrona BoIS - Trelleborgs FF blå  -      
26
15:00
sön
15:00    
F10 - födda 2009, Gislövs IP C-plan 7-manna
Gislövs IF - Trelleborgs FF  -      
26
15:00
sön
15:00    
P13 - födda 2006, Kulladals IP, konstgräs
Kulladals FF blå - Trelleborgs FF blå  -      
26
15:00
sön
15:00    
U16 , Österås IP C-plan
U16 » 
Hässleholms IF - Trelleborgs FF
  -      
26
17:30
sön
17:30    
A-lag herr, Vångavallen
Trelleborgs FF - Östers IF  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
MAJ 2019
 
23
19:00
tor
19:00    
P13 - födda 2006, Anderslövs IP konstgräs 9-manna
Anderslövs BoIK vit - Trelleborgs FF vit  -      
21
18:30
tis
18:30    
Klågerups GoIF - Trelleborgs FF  -      
20
18:30
mån
18:30    
P13 - födda 2006, Köpingeskolan 9-manna
Trelleborgs FF vit - FC Trelleborg blå7  -  1  
 
19
15:00
sön
15:00    
A-lag herr, Vångavallen
Trelleborgs FF - Örgryte IS  -      
19
14:00
sön
14:00    
P15 - födda 2004, Klagshamns IP plan 2
IFK Klagshamn - Trelleborgs FF vit6  -  2  
19
12:30
sön
12:30    
F9 - födda 2010, Söderslättshallen
Trelleborgs FF Blå - Borgeby FK röd  -      
19
12:30
sön
12:30    
P12 - födda 2007, Östervångsstadion
Trelleborgs FF vit - Tygelsjö IK  -      
19
11:00
sön
11:00    
F9 - födda 2010, Söderslättshallen
Trelleborgs FF Vit - Uppåkra IF svart  -      
19
11:00
sön
11:00    
P12 - födda 2007, Östervångsstadion
Trelleborgs FF röd - IF Limhamn Bunkeflo L3  -      
19
11:00
sön
11:00    
P13 - födda 2006, Köpingeskolan 9-manna
Trelleborgs FF blå - Malmö FF1  -  1  

  Fler spelade matcher >>