SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
TRELLEBORGS FF
UNGDOM

Kommande matcher
APRIL 2024
 
24
19:00
ons
19:00    
F14 - födda 2010, Sandskogens IP D-plan 9-manna
Ystads IF FF - Trelleborgs FF   -      
24
19:00
ons
19:00    
PA16, Västervång
PA16 » 
FC Trelleborg - Trelleborgs FF PA16
  -      
24
19:00
ons
19:00    
VEO, Västervång
VEO » 
FC Trelleborg - Trelleborgs FF
  -      
26
18:30
fre
18:30    
FA16-15, Köpingeskolan, konstgräs
FA16-15 » 
Trelleborgs FF - FC Rosengård
  -      
26
18:30
fre
18:30    
PA16, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
PA16 » 
Trelleborgs FF - FC Trelleborg
  -      
26
18:30
fre
18:30    
VEO, Vångavallen
VEO » 
Trelleborgs FF PA16 - FC Trelleborg
  -      
26
18:30
fre
18:30    
VEO, Vångavallen
 
VEO » 
Trelleborgs FF FA15/16 - FC Rosengård
  -      
26
19:00
fre
19:00    
P13 - födda 2011, Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 1
Limhamn FC vit - Trelleborgs FF blå  -      
26
19:00
fre
19:00    
P14 - födda 2010, Lindängens IP, Malmö konstgräs 2
BK Olympic - Trelleborgs FF Blå (DM 8-delsfinal)  -      
27
09:30
lör
09:30    
F13 - födda 2011, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 7-manna 1
Trelleborgs FF vit (7m7) - Vellinge IF   -      
27
10:00
lör
10:00    
F11 - Födda 2013, Köpingeskolan 7-manna 1
Trelleborgs FF röd - SoGK Charlo  -      
27
10:00
lör
10:00    
F12 - födda 2012, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF röd - Vellinge IF   -      
27
10:00
lör
10:00    
F8- födda 2016, Söderslättshallens IP Plan 5
Trelleborgs FF blå - Sorgenfri FF  -      
27
10:00
lör
10:00    
F9/10 - födda 2014/2015, Söderslättshallen
Trelleborgs FF - Limhamns FF  -      
27
10:00
lör
10:00    
P10 - födda 2014, Bortamatch
 
Höllviken - Trelleborgs FF P10 (födda 2014)  -      
27
10:00
lör
10:00    
P11 - födda 2013, Köpingeskolan 7-manna 1
Trelleborgs FF blå - Ystads IF FF vit  -      
27
10:00
lör
10:00    
P8 - födda 2016, Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
Skanör Falsterbo IF vit - Trelleborgs FF blå  -      
27
10:00
lör
10:00    
P8 - födda 2016, Söderslättshallens IP plan 4
Trelleborgs FF vit - Västra Ingelstad IS  -      
27
10:00
lör
10:00    
P9 - födda 2015, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF röd - Vellinge IF röd  -      
27
11:00
lör
11:00    
P13 - födda 2011, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF röd - IFK Klagshamn blå  -      
27
11:00
lör
11:00    
P14 - födda 2010, Sandskogens IP D-plan 9-manna
Ystads IF FF vit - Trelleborgs FF Blå  -      
27
11:00
lör
11:00    
P9 - födda 2015, Höllvikens IP K2 konstgräs 5-manna (G)
BK Höllviken orange - Trelleborgs FF blå  -      
27
11:30
lör
11:30    
F11 - Födda 2013, Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
Kvarnby IK röd - Trelleborgs FF blå  -      
27
11:30
lör
11:30    
P11 - födda 2013, Skurups IP B-plan 7-manna
Skurups AIF vit - Trelleborgs FF vit  -      
27
12:00
lör
12:00    
Skegrie BK - Trelleborgs FF  -      
27
12:00
lör
12:00    
P12 - födda 2012, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF vit - Svedala IF vit  -      
27
14:00
lör
14:00    
P12 - födda 2012, Pilbäcks IP 7-manna 1
Tygelsjö IK - Trelleborgs FF röd  -      
27
15:00
lör
15:00    
F13 - födda 2011, Åkarps IP, konstgräs 9-manna
Åkarps IF - Trelleborgs FF blå  -      
27
15:00
lör
15:00    
PA19, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
PA19 » 
Trelleborgs FF - GAIS
  -      
28
sön
00:00    
P9 - födda 2015, Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF vit - Gislövs IF vit  -      
28
09:30
sön
09:30    
P10 - födda 2014, Bortamatch
 
Skanör/Falsterbo - Trelleborgs FF P10 (födda 2014)  -      
28
10:00
sön
10:00    
F8- födda 2016, Söderslättshallens IP plan 4
Trelleborgs FF vit - Skabersjö IF  -      
28
10:00
sön
10:00    
P11 - födda 2013, Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna (E)
BK Höllviken svart - Trelleborgs FF röd  -      
28
10:00
sön
10:00    
P11 - födda 2013, Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF svart - Bunkeflo FF  -      
28
10:00
sön
10:00    
P12 - födda 2012, Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF blå - FC Rosengård 1917 vit  -      
28
10:00
sön
10:00    
P13 - födda 2011, Köpingeskolan 9-manna
Trelleborgs FF vit - FC Bellevue röd  -      
28
10:00
sön
10:00    
P14 - födda 2010, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF vit - Svedala IF vit  -      
28
10:00
sön
10:00    
P7 - Födda 2017, Söderslättshallen
Trelleborgs FF Vit - Tygelsjö  -      
28
10:00
sön
10:00    
P7 - Födda 2017, Söderslättshallen
Trelleborgs FF Blå - Tygelsjö  -      
28
10:00
sön
10:00    
P7 - Födda 2017, Söderslättshallen
Trelleborgs FF Röd - Tygelsjö  -      
28
11:00
sön
11:00    
VEO, PA 17 Vångavallen
VEO » 
Kristianstad FC - Trelleborgs FF PA17
  -      
28
11:30
sön
11:30    
F12 - födda 2012, Lilla Malmö IP 7-manna
FC Rosengård blå - Trelleborgs FF blå  -      
28
12:00
sön
12:00    
F14 - födda 2010, Köpingeskolan 9-manna
Trelleborgs FF - Borgeby FK   -      
28
12:00
sön
12:00    
FC Staffanstorp - Trelleborgs FF  -      
28
12:00
sön
12:00    
P14 - födda 2010, Lövängen A-plan 9-manna
Lövestads IF - Trelleborgs FF röd  -      
28
12:00
sön
12:00    
PA17, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
PA17 » 
Trelleborgs FF - Kristianstad FC
  -      
28
13:00
sön
13:00    
F14 - födda 2010, Aggarpsvallen, Plan 2, konstgräs
Svedala IF - Trelleborgs FF röd  -      
28
14:00
sön
14:00    
Herr Junior - Födda 2005/2006/2007, Pilbäcks IP, konstgräs
IFK Klagshamn - Trelleborgs FF   -      
28
14:00
sön
14:00    
PA15, Köpingeskolan, konstgräs
PA15 » 
Trelleborgs FF - IF Lödde
  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
APRIL 2024
 
21
15:00
sön
15:00    
FA16-15, Åhus IP A-plan
FA16-15 » 
Åhus IF - Trelleborgs FF
1  -  6  
21
15:00
sön
15:00    
P14 - födda 2010, Köpingeskolan 9-manna
Trelleborgs FF röd - Ystads IF FF 7  -  1  
21
14:00
sön
14:00    
PA17, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
PA17 » 
Trelleborgs FF - FK Karlskrona
9  -  1  
21
13:00
sön
13:00    
VEO, PA 17 Vångavallen
VEO » 
FK Karlskrona - Trelleborgs FF PA17
  -      
21
12:30
sön
12:30    
PA16, Halmstad Arena P7
PA16 » 
Halmstads BK - Trelleborgs FF
8  -  3  
21
12:15
sön
12:15    
P11 - födda 2013, Pilbäcks IP 7-manna 1
Tygelsjö IK svart - Trelleborgs FF svart  -      
21
12:00
sön
12:00    
F12 - födda 2012, Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
Oxie SK svart - Trelleborgs FF röd  -      
21
12:00
sön
12:00    
P13 - födda 2011, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF blå - IF Limhamn Bunkeflo röd1  -  1  
21
11:00
sön
11:00    
F11 - Födda 2013, Köpingeskolan 7-manna 1
Trelleborgs FF röd - Skanör Falsterbo IF  -      
21
11:00
sön
11:00    
F14 - födda 2010, Malmö Stadionområdet plan 10 konstgräs
Malmö FF - Trelleborgs FF 2  -  3  

  Fler spelade matcher >>