SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
TRELLEBORGS FF
UNGDOM
F2013

Matcher
DECEMBER 2023
 
03
11:00
sön
11:00    
Uppåkravallen
Uppåkra IF - Trelleborgs FF  -      
 
16
09:30
lör
09:30    
Aggarpsvallen
Svedala IF - Trelleborgs FF  -      
16
10:00
lör
10:00    
Höllvikens IP
BK Höllviken - Trelleborgs FF  -      
JANUARI 2024
 
14
10:30
sön
10:30    
D-planen
Trelleborgs FF - IFK Klagshamn  -      
 
20
13:00
lör
13:00    
Köpingeskolan
Trelleborgs FF - Kulladals FF  -      
 
27
10:30
lör
10:30    
Köpingeskolan
Trelleborgs FF - Malmö FF  -      
FEBRUARI 2024
 
03
10:45
lör
10:45    
Vanningen IP
Vellinge IF - Trelleborgs FF  -      
 
11
10:00
sön
10:00    
Köpingeskolan
Trelleborgs FF - Limhamns FF  -      
 
18
09:30
sön
09:30    
Köpingeskolan
Trelleborgs FF - Lindeborgs FF  -      
MARS 2024
 
02
10:00
lör
10:00    
Vångavallen D- plan
Trelleborgs FF - Skanör Falsterbo IF  -      
 
09
14:00
lör
14:00    
Bortamatch
LB07 - Trelleborgs FF  -      
 
17
10:00
sön
10:00    
Köpingeskolan
Trelleborgs FF - FC Rosengård 1917  -      
 
23
12:30
lör
12:30    
Vångavallen D-plan
Trelleborgs FF - Malmö FF  -      
23
14:00
lör
14:00    
Klågerup gamla IP
Klågerup GIF - Trelleborgs FF  -      
APRIL 2024
 
14
09:00
sön
09:00    
Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
Lilla Torg FF blå - Trelleborgs FF röd  -      
14
11:30
sön
11:30    
Örevångs IP B-plan 7-manna 1
Glumslövs FF vit - Trelleborgs FF blå  -      
 
20
12:00
lör
12:00    
Köpingeskolan 7-manna 1
Trelleborgs FF blå - GIF Nike grön  -      
21
11:00
sön
11:00    
Köpingeskolan 7-manna 1
Trelleborgs FF röd - Skanör Falsterbo IF  -      
 
27
10:00
lör
10:00    
Köpingeskolan 7-manna 1
Trelleborgs FF röd - SoGK Charlo  -      
27
11:30
lör
11:30    
Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
Kvarnby IK röd - Trelleborgs FF blå  -      
MAJ 2024
 
01
12:00
ons
12:00    
Köpinge konstgräs
Trelleborgs FF - Örgryte IS  -      
05
10:00
sön
10:00    
Kämpavallen 7-manna
Janstorps AIF - Trelleborgs FF röd  -      
 
18
12:00
lör
12:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF blå - Malmö FF   -      
19
10:00
sön
10:00    
Köpingeskolan 7-manna 2
Trelleborgs FF röd - Liga 06 IF   -      
 
26
10:00
sön
10:00    
Högalids IP C-plan 7-manna 1
Kävlinge Harrie FF blå - Trelleborgs FF blå  -      
26
13:00
sön
13:00    
Bäckavallen B-plan 7-manna 1
Spjutstorps IF - Trelleborgs FF röd  -      
JUNI 2024
 
02
09:00
sön
09:00    
Vångavallen, Trelleborg B-plan 7-manna 2
Trelleborgs FF blå - Svedala IF vit  -      
02
12:00
sön
12:00    
Vångavallen, Trelleborg B-plan 7-manna 2
Trelleborgs FF röd - Tomelilla IF   -      
 
08
09:00
lör
09:00    
Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
Vellinge IF - Trelleborgs FF blå  -      
09
10:00
sön
10:00    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 7-manna 2
Trelleborgs FF röd - Lilla Torg FF blå  -      
 
15
12:00
lör
12:00    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF blå - Eskilsminne IF blå  -      
16
12:45
sön
12:45    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF - Trelleborgs FF röd  -      
 
Ungdomspartners