Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
TRELLEBORGS FF
UNGDOM
P14
Matcher
DECEMBER 2019
 
26
09:00
tor
09:00    
Bortamatch
Skånecupen - Trelleborgs FF  -      
JANUARI 2020
 
19
14:00
sön
14:00    
Hyllie IP
Träningsmatch Hyllie IP - Trelleborgs FF  -      
FEBRUARI 2020
 
01
13:00
lör
13:00    
Svalebohallen Veberöd
RomeleCupen - Trelleborgs FF Vit   -      
01
13:30
lör
13:30    
Veberöd
RomeleCupen Svalebo Hallen - Trelleborgs FF Blå  -      
 
09
12:45
sön
12:45    
Veberöd
RomeleCupen Slutspel - Trelleborgs FF  -      
 
19
13:00
ons
13:00    
Gräshallen Berga i Eslöv, Ringsjövägen 2B
Sportlovs Cupen Elöv - Trelleborgs FF  -      
 
29
12:00
lör
12:00    
Vångavallen d plan
Trelleborgs FF - Bk höllviken  -      
MARS 2020
 
01
11:15
sön
11:15    
Sandskogens IP konstgräs 9-manna
Ystads IF FF - Trelleborgs FF4  -  1  
 
07
12:00
lör
12:00    
Rosengårds IP konstgräs 9-manna
FC Rosengård 1917 - Trelleborgs FF1  -  4  
 
14
13:30
lör
13:30    
Bortamatch
Hyllie IK - Trelleborgs FF  -      
15
14:00
sön
14:00    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF - Kulladals FF4  -  2  
 
28
12:00
lör
12:00    
Tångvalla Konstgräs
Skanör / Falsterbo - Trelleborgs FF Träningsmatch B  -      
APRIL 2020
 
11
13:00
lör
13:00    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF vit - IFK Klagshamn blå  -      
 
13
09:30
mån
09:30    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF - Vellinge IF röd  -      
19
12:00
sön
12:00    
Bara IP konstgräs
Bara GoIF - Trelleborgs FF vit  -      
19
12:00
sön
12:00    
Bara. IP
Bara. IF (träningsmatch) - Trelleborgs FF. ” serie b”   -      
19
14:00
sön
14:00    
Malmö Stadionområdet plan 7
IFK Malmö FK 1 - Trelleborgs FF  -      
 
25
12:00
lör
12:00    
Limhamns iIP Kontgräs
Limhamn Bunkeflo - Trelleborgs FF (a-nivå). (Träningsmatch)   -      
25
15:00
lör
15:00    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF - Hyllie IK  -      
26
11:00
sön
11:00    
Östervångsstadion
Trelleborgs FF VIT - IF Limhamn Bunkeflo 3 (träningsmatch 131308013)  -      
26
11:00
sön
11:00    
Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF vit - IF Limhamn Bunkeflo 3  -      
MAJ 2020
 
03
12:30
sön
12:30    
Västervångs IP konstgräs 9-manna
FC Trelleborg svart - Trelleborgs FF4  -  8  
03
14:30
sön
14:30    
Höllvikens IP plan 2 konstgräs 9-manna
BK Höllviken röd - Trelleborgs FF vit11  -  6  
 
09
09:30
lör
09:30    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF vit - Svedala IF4  -  6  
09
11:30
lör
11:30    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF - Kulladals FF4  -  0  
 
15
19:00
fre
19:00    
Granhällans IP B-Plan 9-manna
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - Trelleborgs FF vit10  -  3  
17
10:00
sön
10:00    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF - BK Höllviken vit2  -  1  
 
30
10:00
lör
10:00    
Limhamns IP, plan 1, konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 1 - Trelleborgs FF4  -  4  
JUNI 2020
 
07
11:00
sön
11:00    
stervngsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF - BK Olympic6  -  3  
07
13:00
sön
13:00    
Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF vit - Skanör Falsterbo IF4  -  6  
 
13
11:30
lör
11:30    
Sandskogens IP D-plan 9-manna
Ystads IF FF - Trelleborgs FF2  -  7  
14
12:30
sön
12:30    
Smörlyckans IP plan 5.
Lunds SK - Trelleborgs FF vit3  -  9  
AUGUSTI 2020
 
15
13:30
lör
13:30    
Vellinge IP Östranplan
Vellinge IF röd - Trelleborgs FF4  -  8  
15
14:00
lör
14:00    
Klagshamns IP plan 2
IFK Klagshamn blå - Trelleborgs FF vit8  -  6  
 
21
19:00
fre
19:00    
Köpingeskolan 9-manna
Trelleborgs FF vit - Hyllie IK svart2  -  4  
22
11:00
lör
11:00    
Köpingeskolan 9-manna
Trelleborgs FF - IFK Malmö FK 110  -  3  
 
28
18:30
fre
18:30    
Hyllie IP konstgräs 9-manna
Hyllie IK - Trelleborgs FF7  -  7  
30
15:00
sön
15:00    
Limhamns IP plan 2, konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 3 - Trelleborgs FF vit2  -  2  
SEPTEMBER 2020
 
05
13:00
lör
13:00    
Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF vit - BK Höllviken röd12  -  2  
 
13
13:30
sön
13:30    
Kulladals IP, konstgräs
Kulladals FF - Trelleborgs FF1  -  5  
 
20
11:00
sön
11:00    
Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF vit - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF9  -  6  
20
11:30
sön
11:30    
Höllvikens IP plan 2 konstgräs 9-manna
BK Höllviken vit - Trelleborgs FF2  -  2  
 
26
13:00
lör
13:00    
Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF - IF Limhamn Bunkeflo 13  -  0  
27
12:30
sön
12:30    
Sandskogens IP D-plan 9-manna
Ystads IF FF - Trelleborgs FF vit7  -  5  
OKTOBER 2020
 
02
19:00
fre
19:00    
Lindängens IP, Malmö B-plan 9-manna
BK Olympic - Trelleborgs FF7  -  5  
03
10:30
lör
10:30    
Möllevallen IP, Skanör A-plan 9-manna
Skanör Falsterbo IF - Trelleborgs FF vit6  -  2  
 
09
19:00
fre
19:00    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF vit - Limhamn FC 28  -  8  
10
13:30
lör
13:30    
Östervångsstadions IP A-plan 9-manna
Trelleborgs FF - Ystads IF FF2  -  3  
 
27
09:00
tis
09:00    
Höllviken
Halör Invitational - Trelleborgs FF  -      
28
09:00
ons
09:00    
Höllviken
Halör Invitational - Trelleborgs FF  -      
31
09:00
lör
09:00    
Nils Holgerssonshallen
GåsaCupen - Trelleborgs FF  -