SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
TRELLEBORGS FF
UNGDOM
P10
Matcher
DECEMBER 2021
 
05
10:00
sön
10:00    
Smörlyckans IP - Plan 5
Lunds FF - Trelleborgs FF Blå  -      
05
10:00
sön
10:00    
Vångavallen D-Plan konstgräs
Trelleborgs FF Röd - Uppåkra IF  -      
05
10:00
sön
10:00    
Höllvikens Idrottsplats
BK Höllviken - Trelleborgs FF Vit  -      
 
12
15:00
sön
15:00    
Hyllie IP
Hyllie IK - Trelleborgs FF Grön  -      
 
19
11:00
sön
11:00    
Lindängens IP
BK Olympic - Trelleborgs FF Vit  -      
19
11:30
sön
11:30    
Bäckagårds IP
Kvarnby IK - Trelleborgs FF Röd  -      
19
13:00
sön
13:00    
Vångavallen D-Plan konstgräs
Trelleborgs FF Blå - FC Rosengård 1917  -      
JANUARI 2022
 
15
11:30
lör
11:30    
Köpinge Konstgräsplan
Trelleborgs FF Vit -  Lilla Torg FF  -      
16
12:00
sön
12:00    
Staffansvallen
Staffanstorp United FC - Trelleborgs FF Röd  -      
 
23
10:30
sön
10:30    
Hyllie IP Bollfält
Hyllie IK - Trelleborgs FF Blå  -      
 
29
12:00
lör
12:00    
Rosengårdens Idrottsplats
Liria IF - Trelleborgs FF Vit  -      
30
11:00
sön
11:00    
Köpinge Konstgräsplan
 
Trelleborgs FF Röd - LB07 Limhamn  -      
30
12:00
sön
12:00    
Köpinge Konstgräsplan
Trelleborgs FF Blå - BK Höllviken Svart  -      
FEBRUARI 2022
 
06
15:00
sön
15:00    
Köpingeskolan
Trelleborgs FF Grön - Hyllie IK  -      
 
13
10:00
sön
10:00    
Aggarpsvallen
Svedala IF Svart - Trelleborgs FF Blå  -      
13
12:00
sön
12:00    
Köpinge Konstgräsplan
Trelleborgs FF Vit - Kulladals FF Vit  -      
13
12:00
sön
12:00    
Köpinge Konstgräsplan
Trelleborgs FF Röd - Åkarp IF  -      
MARS 2022
 
05
10:30
lör
10:30    
Hyllie IP
Hyllie IK - Trelleborgs FF Röd  -      
06
11:00
sön
11:00    
Köpinge Konstgräsplan
Trelleborgs FF Blå - FC Möjligheten   -      
06
12:00
sön
12:00    
Staffansvallen
Staffanstorp United Vit - Trelleborgs FF Vit  -      
 
12
11:30
lör
11:30    
Kulladals IP
Kulladals FF - Trelleborgs FF Blå  -      
 
20
10:00
sön
10:00    
Rosengårdens Idrottsplats
FC Rosengård - Trelleborgs FF Röd  -      
20
11:00
sön
11:00    
Konstgräsplan Veberöd
Veberöds AIF - Trelleborgs FF Vit  -      
 
27
10:30
sön
10:30    
Västervång Konstgräsplan
Skegrie BK - Trelleborgs FF  -      
27
15:00
sön
15:00    
D-plan Konstgräs
Trelleborgs FF - IFK Malmö  -      
APRIL 2022
 
09
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF röd - BK Höllviken blå  -      
10
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF vit - Gislövs IF 1  -      
10
12:00
sön
12:00    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF svart - Västra Ingelstad IS svart  -      
 
16
10:00
lör
10:00    
Anderslövs IP A-plan 7-manna 1
Anderslövs BoIK - Trelleborgs FF svart  -      
16
10:30
lör
10:30    
Granhällans IP B-Plan 7-manna 1
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - Trelleborgs FF vit  -      
17
10:30
sön
10:30    
Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
Lindeborgs FF 1948 - Trelleborgs FF röd  -      
 
23
09:30
lör
09:30    
Klagshamns IP Plan 8 7-manna 2
IFK Klagshamn gul - Trelleborgs FF vit  -      
23
13:00
lör
13:00    
Gislövs IP D-plan
Gislövs IF 2 - Trelleborgs FF röd  -      
24
10:00
sön
10:00    
Gislövs IP D-plan
Trelleborgs FF svart - Ystads IF FF blå  -      
24
13:10
sön
13:10    
Köpinge konstgräs
 
Trelleborgs FF - Champions League Turnering  -      
 
30
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF röd - Malmö City FC svartgul  -      
MAJ 2022
 
01
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF svart - FC Trelleborg  -      
01
12:00
sön
12:00    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF vit - Skanör Falsterbo IF vit  -      
 
07
10:00
lör
10:00    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L2 - Trelleborgs FF röd  -      
07
12:00
lör
12:00    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo L3 - Trelleborgs FF svart  -      
 
13
18:00
fre
18:00    
Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
Lilla Torg FF Svart - Trelleborgs FF Vit  -      
13
18:30
fre
18:30    
Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
Lilla Torg FF svart - Trelleborgs FF vit  -      
14
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF röd - Oxie SK svart  -      
15
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF svart - IFK Ystad FK röd  -      
15
10:40
sön
10:40    
Hyllie IP - Konstgräs
Champions League - Trelleborgs FF  -      
15
12:00
sön
12:00    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF vit - Limhamns FF grön  -      
 
21
09:30
lör
09:30    
Klagshamns IP Plan 8 7-manna 2
IFK Klagshamn blå - Trelleborgs FF röd  -      
21
10:00
lör
10:00    
Aggarpsvallen, A-plan, konstgräs 7-manna 1
Svedala IF vit - Trelleborgs FF svart  -      
JUNI 2022
 
05
10:30
sön
10:30    
Vångavallen, Trelleborg B-plan 7-manna 2
Trelleborgs FF svart - BK Höllviken vit  -      
05
10:30
sön
10:30    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF röd - Skanör Falsterbo IF röd  -      
05
12:00
sön
12:00    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF vit - Tygelsjö IK 1  -      
 
11
09:00
lör
09:00    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 1
Limhamns FF svart - Trelleborgs FF röd  -      
11
13:00
lör
13:00    
Vellinge IP Östranplan 7-manna 2
Vellinge IF vit - Trelleborgs FF svart  -      
12
10:00
sön
10:00    
Snarringe IP 7-manna 1
Skegrie BK - Trelleborgs FF vit  -      
 
Ungdomspartners