SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
TRELLEBORGS FF
UNGDOM
P9
Matcher
MAJ 2021
 
22
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 4
Trelleborgs FF blå - Svedala IF svart  -      
22
11:00
lör
11:00    
Söderslättshallens IP plan 4
Trelleborgs FF röd - Skanör Falsterbo IF  -      
23
12:30
sön
12:30    
Västra Ingelstads IP
- Trelleborgs FF  -      
23
15:00
sön
15:00    
Limhamns IP, plan 2, konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L3 - Trelleborgs FF vit  -      
 
29
09:20
lör
09:20    
Kombihallen
Malmö FF 1 - Trelleborgs FF blå  -      
29
10:00
lör
10:00    
Pilbäcks IP 7-manna 1
Tygelsjö IK 1 - Trelleborgs FF röd  -      
29
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 4
Trelleborgs FF vit - Västra Ingelstad IS  -      
30
15:00
sön
15:00    
Västervång
FC Trelleborg - Trelleborgs FF  -      
JUNI 2021
 
05
09:00
lör
09:00    
Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
Vellinge IF blå - Trelleborgs FF vit  -      
05
14:00
lör
14:00    
Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
FC Trelleborg svart - Trelleborgs FF röd  -      
06
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF blå - IFK Malmö FK  -      
 
12
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 4
Trelleborgs FF vit - IF Limhamn Bunkeflo röd  -      
12
11:00
lör
11:00    
Husiegårds IP konstgräs 5-manna
Husie IF grön - Trelleborgs FF blå  -      
13
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallens IP plan 4
Trelleborgs FF röd - Vellinge IF vit  -      
13
14:00
sön
14:00    
Söderslättshallen
Trelleborgs FF - FC Trelleborg  -      
 
19
10:00
lör
10:00    
Aggarpsvallen i Svedala
Svedala IF - Trelleborgs FF  -      
19
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF vit - FC Trelleborg blå  -      
20
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF röd - BK Höllviken vit  -      
AUGUSTI 2021
 
14
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF blå - Husie IF grön  -      
14
10:00
lör
10:00    
Pilbäcks IP 7-manna 2
Tygelsjö IK 1 - Trelleborgs FF röd  -      
15
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF vit - GIF Nike blå  -      
 
19
18:00
tor
18:00    
Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF - FC Trelleborg  -      
21
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF röd - Vellinge IF vit  -      
21
10:00
lör
10:00    
Hyllie IP Bollfält
Hyllie IK 1 - Trelleborgs FF vit  -      
22
10:00
sön
10:00    
Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Trelleborgs FF blå  -      
 
28
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF blå - IFK Malmö FK  -      
29
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF vit - Klågerups GoIF röd  -      
29
12:00
sön
12:00    
Skurups IP B-plan 5-manna
Skurups AIF vit - Trelleborgs FF röd  -      
SEPTEMBER 2021
 
02
18:00
tor
18:00    
Gislöv IF Idrottsplats
Gislöv IF - Trelleborgs FF  -      
04
09:20
lör
09:20    
Kombihallen
Malmö FF 2 - Trelleborgs FF vit  -      
04
09:20
lör
09:20    
Kombihallen
Malmö FF 1 - Trelleborgs FF blå  -      
04
14:30
lör
14:30    
Hyllie IP Bollfält
Hyllie IK - Trelleborgs FF  -      
05
14:00
sön
14:00    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 5-manna 1
Trelleborgs FF röd - BK Olympic  -      
 
11
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF blå - Svedala IF svart  -      
12
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF vit - Värpinge IF vit  -      
12
15:00
sön
15:00    
Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
FC Trelleborg svart - Trelleborgs FF röd  -      
 
18
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF röd - Gislövs IF vit  -      
18
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF 1 - Trelleborgs FF vit  -      
18
11:30
lör
11:30    
Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF blå - Lilla Torg FF vit  -      
19
11:00
sön
11:00    
Söderslättshallens IP
Trelleborgs FF - Trelleborg FF  -      
 
25
11:00
lör
11:00    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
Skanör Falsterbo IF - Trelleborgs FF röd  -      
26
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF vit - Lilla Torg FF  -      
26
10:00
sön
10:00    
Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 2
BK Höllviken svart - Trelleborgs FF blå  -      
26
11:30
sön
11:30    
Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF Grön - Hyllie IK  -      
OKTOBER 2021
 
02
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF blå - BK Höllviken svart  -      
02
11:30
lör
11:30    
Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF röd - Skegrie BK  -      
03
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF vit - FC Möjligheten 2  -      
 
07
18:00
tor
18:00    
Gislöv IF Idrottsplats
Gislövs IF - Trelleborgs FF Grön  -      
09
10:00
lör
10:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 1
BK Olympic 1 - Trelleborgs FF blå  -      
10
10:00
sön
10:00    
Köpingeskolan 7-manna 1
FC Rosengård 1917 vit - Trelleborgs FF vit  -      
10
11:30
sön
11:30    
Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
Västra Ingelstad IS - Trelleborgs FF röd  -      
 
16
13:00
lör
13:00    
Hyllie IP Bollfält
Hyllie IK - Trelleborgs FF  -      
17
13:45
sön
13:45    
Söderslättshallen
 
TFF Cupen - Trelleborgs FF  -      
 
Ungdomspartners