SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
TRELLEBORGS FF
UNGDOM
P11
Matcher
APRIL 2022
 
10
10:00
sön
10:00    
Bortamatch
Bara GoIF svart - Trelleborgs FF blå  -      
10
11:00
sön
11:00    
Rosengård Norra IP A-plan 7-manna 1
FC Möjligheten 1 - Trelleborgs FF vit  -      
10
13:30
sön
13:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
BK Olympic vit - Trelleborgs FF röd  -      
 
14
18:30
tor
18:30    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF röd - FC Trelleborg vit  -      
16
12:00
lör
12:00    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF blå - BK Höllviken vit  -      
 
23
11:00
lör
11:00    
Snarringe IP 7-manna 1
Skegrie BK - Trelleborgs FF blå  -      
24
12:30
sön
12:30    
Hyllie IP konstgräs 2 7-manna 1
Hyllie IK - Trelleborgs FF vit  -      
24
13:00
sön
13:00    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L2 - Trelleborgs FF röd  -      
 
30
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF blå - Gislövs IF  -      
MAJ 2022
 
01
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF vit - IF Limhamn Bunkeflo L1  -      
01
12:00
sön
12:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF röd - Klågerups GoIF  -      
 
08
14:30
sön
14:30    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B2 gul - Trelleborgs FF blå  -      
 
10
18:30
tis
18:30    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF blå - FC Trelleborg blå  -      
14
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF blå - IFK Ystad FK röd  -      
15
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF röd - Oxie SK svart  -      
15
12:00
sön
12:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF vit - Malmö IKF  -      
 
21
10:00
lör
10:00    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF vit - Trelleborgs FF röd  -      
21
11:00
lör
11:00    
Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - Trelleborgs FF vit  -      
22
12:30
sön
12:30    
Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
Lilla Torg FF svart - Trelleborgs FF blå  -      
JUNI 2022
 
05
12:00
sön
12:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF vit - Oxie SK vit  -      
05
12:00
sön
12:00    
Vångavallen, Trelleborg B-plan 7-manna 2
Trelleborgs FF röd - Skurups AIF gul  -      
 
11
10:00
lör
10:00    
Skurups IP B-plan 7-manna
Skurups AIF vit - Trelleborgs FF vit  -      
11
10:00
lör
10:00    
Aggarpsvallen, A-plan, konstgräs 7-manna 1
Svedala IF vit - Trelleborgs FF röd  -      
12
14:00
sön
14:00    
Sandskogens IP C-plan 7-manna 2
Ystads IF FF vit - Trelleborgs FF blå  -      
 
14
18:30
tis
18:30    
Östervångsstadion
Trelleborgs FF - LB07  -      
19
10:30
sön
10:30    
Vångavallen D-plan
Trelleborgs FF - Hyllie   -      
JULI 2022
 
19
18:30
tis
18:30    
Vångavallen D-plan
Trelleborgs FF - FC Bellevue  -      
AUGUSTI 2022
 
21
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF gul - BK Olympic vit  -      
21
11:00
sön
11:00    
Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
Västra Ingelstad IS - Trelleborgs FF grön  -      
21
16:00
sön
16:00    
Söderslättshallen, plan 1
Trelleborgs FF - Staffanstorp United  -      
 
27
10:00
lör
10:00    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 7-manna 1
Trelleborgs FF grön - Ystads IF FF blå  -      
28
11:30
sön
11:30    
Vångavallens D-plan
Trelleborgs FF - BK Höllviken  -      
28
12:00
sön
12:00    
Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
FC Möjligheten - Trelleborgs FF gul  -      
SEPTEMBER 2022
 
03
11:15
lör
11:15    
Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
FC Rosengård 1917 röd - Trelleborgs FF gul  -      
04
sön
00:00    
Lund
Lunds BK - Trelleborgs FF  -      
04
12:00
sön
12:00    
Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna 1
BK Höllviken svart - Trelleborgs FF grön  -      
 
10
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF grön - FC Trelleborg vit  -      
11
sön
00:00    
Kvarnby
Kvarnby IK - Trelleborgs FF  -      
11
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF gul - Ariana FC  -      
 
17
11:30
lör
11:30    
Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
Kulladals FF grön - Trelleborgs FF gul  -      
18
15:00
sön
15:00    
Vångavallens D-plan
Trelleborgs FF - FC Trelleborg  -      
 
23
18:30
fre
18:30    
Vellinge IP B-plan 7-manna 1
Vellinge IF blå - Trelleborgs FF grön  -      
24
lör
00:00    
Staffanstorp
Staffanstorp United - Trelleborgs FF  -      
24
10:00
lör
10:00    
Bäckavallen B-plan 7-manna 1
Spjutstorps IF röd - Trelleborgs FF grön  -      
25
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF gul - Hyllie IK grön  -      
OKTOBER 2022
 
01
10:00
lör
10:00    
Vångavallens D-plan
Trelleborgs FF - BK Höllviken  -      
01
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF grön - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
02
10:00
sön
10:00    
Kronetorpsvallen B-plan 7-manna
Arlövs BI - Trelleborgs FF gul  -      
 
08
10:00
lör
10:00    
Vångavallens D-plan
Trelleborgs FF - Lunds BK  -      
09
11:30
sön
11:30    
Aggarpsvallen, A-plan, konstgräs 7-manna 1
Svedala IF vit - Trelleborgs FF grön  -      
09
14:00
sön
14:00    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 7-manna 2
Trelleborgs FF gul - Husie IF vit  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF grön - Skanör Falsterbo IF röd  -      
16
10:00
sön
10:00    
Vångavallens D-plan
Trelleborgs FF - GIF Nike  -      
16
12:00
sön
12:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF gul - Uppåkra IF grön  -      
 
22
10:00
lör
10:00    
Köpinges konstgräs
FC Trelleborg - Trelleborgs FF  -      
 
Ungdomspartners