Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
TRELLEBORGS FF
UNGDOM
F10
Matcher
MARS 2020
 
01
10:00
sön
10:00    
Vångavallen D-plan
Trelleborgs FF - Veberöd  -      
01
11:00
sön
11:00    
Vångavallen D-plan
Trelleborgs FF - BK Höllviken  -      
APRIL 2020
 
10
10:00
fre
10:00    
Söderslättshallen
Trelleborgs FF - Bara Träningsmatch   -      
 
18
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Vit - Trelleborgs FF Rosa  -      
19
10:00
sön
10:00    
Svalebo konstgräs 7-manna
Veberöd - Trelleborgs FF  -      
 
25
11:00
lör
11:00    
Höllvikens IP
BK Höllviken - Trelleborgs FF  -      
26
10:00
sön
10:00    
Mellanhedens IP A-plan, Malmö
FC Bellevue - Trelleborgs FF Vit  -      
26
13:00
sön
13:00    
Internmatch - mixade lag
Trelleborgs FF - TFF F09  -      
MAJ 2020
 
02
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Vit - Bara Goif Vit  -      
02
12:00
lör
12:00    
Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Blå - GIF Nike Röd  -      
 
09
10:00
lör
10:00    
Staffansvallen Plan 3
FC Staffanstorp - Trelleborgs FF Blå  -      
10
14:00
sön
14:00    
Mariedals IP konstgräs
Lilla Torg - Trelleborgs FF Vit  -      
 
17
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallen plan 1
Trelleborgs FF Blå - GIF Nike Blå  -      
17
12:00
sön
12:00    
Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Vit - Backarnas FF  -      
 
23
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallen
Trelleborgs FF Rosa - BK Höllviken   -      
24
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallen
Trelleborgs FF Blå - LB 07  -      
 
31
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP B-plan
Borgeby FK - Trelleborgs FF  -      
31
14:00
sön
14:00    
Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 2
Malmö City FC - Trelleborgs FF  -      
JUNI 2020
 
07
10:30
sön
10:30    
Söderslättshallen
Trelleborgs FF - Södra Sandby IF  -      
07
13:30
sön
13:30    
Söderslättshallen
Trelleborgs FF - Oxie SK Vit  -      
 
13
11:30
lör
11:30    
Sandskogens IP C-plan 7-manna 2
Ystad IF FF - Trelleborgs FF  -      
13
16:15
lör
16:15    
Malmö IP 7-manna
FC Rosengård - Trelleborgs FF  -      
 
28
11:00
sön
11:00    
Veberöd konstgräs
Veberöd - Trelleborgs FF  -      
JULI 2020
 
12
13:10
sön
13:10    
Rosengårds Norra IP Konstgräs
FC Möjligheten Cup - Trelleborgs FF  -      
 
26
11:00
sön
11:00    
Malmö IP
FC Rosengård Cup - Trelleborgs FF  -      
AUGUSTI 2020
 
08
09:30
lör
09:30    
Söderslättshallen
Trelleborgs FF - Uppåkra IF  -      
08
11:00
lör
11:00    
Söderslättshallen
Trelleborgs FF - LB07  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
Staffansvallen Konstgräs
FC Staffanstorp vit - Trelleborgs FF Blå  -      
15
14:00
lör
14:00    
Askeröds IP B-plan
Askeröds IF - Trelleborgs FF Röd  -      
 
23
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallen
Trelleborgs FF Blå - Klågerup GoIF  -      
23
10:00
sön
10:00    
Höllvikens IP Konstgräs 2
BK Höllviken Röd - Trelleborgs FF Vit  -      
23
12:00
sön
12:00    
Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Röd - Linero IF Röd  -      
 
30
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Vit - FC Bellevue  -      
30
11:00
sön
11:00    
Borgeby IP B-plan
Borgeby - Trelleborgs FF Blå  -      
30
12:00
sön
12:00    
Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Röd - Lunds FF  -      
SEPTEMBER 2020
 
06
09:30
sön
09:30    
Bara IP A-plan
Bara GoIF röd - Trelleborgs FF Röd  -      
06
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Blå - Eskilsminne Blå  -      
06
10:45
sön
10:45    
Bara IP A-plan
Bara GoIF Vit - Trelleborgs FF Vit  -      
 
13
12:00
sön
12:00    
Södra Sandby IP
Södra Sandby - Trelleborgs FF Blå  -      
13
14:00
sön
14:00    
Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Vit - Lilla Torg FF   -      
 
19
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Blå - FC Staffanstorp Blå  -      
19
11:00
lör
11:00    
Dalby IP 7-manna öst
Dalby GIF - Trelleborgs FF Röd  -      
20
12:30
sön
12:30    
Dalhems IP A-plan
Backarnas FF - Trelleborgs FF Vit  -      
 
26
09:00
lör
09:00    
Lomma IP B-plan konstgräs
GIF Nike Röd - Trelleborgs FF Blå  -      
26
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Röd - Oxie SK svart  -      
26
12:00
lör
12:00    
Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Vit - Malmö City FC  -      
OKTOBER 2020
 
02
18:00
fre
18:00    
Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Röd - Kulladals FF  -      
03
11:00
lör
11:00    
Oxievångs IP konstgräs
Oxie SK Vit - Trelleborgs FF Vit  -      
 
10
10:00
lör
10:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs
Torns IF - Trelleborgs FF Röd  -      
11
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Vit - Ystad IF FF   -      
11
12:00
sön
12:00    
Söderslättshallen Plan 1
Trelleborgs FF Blå - Uppåkra IF  -      
 
17
09:45
lör
09:45    
Lund - Klostergårdens IP C
7-manna Kick Off - Trelleborgs FF  -      
17
13:15
lör
13:15    
Lund - Klostergårdens IP
7-manna Kick Off - Trelleborgs FF  -      
 
31
10:00
lör
10:00    
Vångavallen konstgräs
Trelleborgs FF - LB07  -      
31
11:30
lör
11:30    
Vångavallen konstgräs
Trelleborgs FF - BK Höllviken  -