Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
TRELLEBORGS FF
UNGDOM
F9
Matcher
APRIL 2020
 
11
09:30
lör
09:30    
Aggarpsvallen, konstgräs 2 5-manna 1
Svedala IF vit - Trelleborgs FF vit  -      
12
11:30
sön
11:30    
Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
Vellinge IF röd - Trelleborgs FF blå  -      
 
18
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 4
Trelleborgs FF blå - FC Staffanstorp 1  -      
18
11:30
lör
11:30    
Söderslättshallens IP plan 4
Trelleborgs FF vit - Ystads IF FF  -      
 
25
11:45
lör
11:45    
Bäckavallen A-plan 5-manna 1
Spjutstorps IF - Trelleborgs FF vit  -      
26
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP D-plan
Borgeby FK björn - Trelleborgs FF blå  -      
MAJ 2020
 
02
lör
00:00    
Snarringe IP 5-manna
Skegrie BK - Trelleborgs FF vit  -      
02
11:00
lör
11:00    
Söderslättshallens IP plan 4
Trelleborgs FF blå - GIF Nike grön  -      
02
12:00
lör
12:00    
Söderslättshallen IP plan 4
Trelleborgs FF - GIF Nike  -      
 
09
11:00
lör
11:00    
Bortamatch Klagshamn
Klagshamn - Trelleborgs FF  -      
09
11:00
lör
11:00    
Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF vit - Veberöds AIF  -      
10
09:00
sön
09:00    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike grön - Trelleborgs FF blå  -      
 
16
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF blå F09 - IFK Klagshamn blå  -      
16
11:30
lör
11:30    
Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF vit F09 - Svedala IF vit  -      
 
23
10:00
lör
10:00    
Skegrie återkommer med exakt plats och tid
SKEGRIE - Trelleborgs FF F09  -      
 
31
10:00
sön
10:00    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
Skanör Falsterbo IF - Trelleborgs FF blå  -      
JUNI 2020
 
07
09:00
sön
09:00    
Vångavallen, Trelleborg A-plan
Trelleborgs FF blå - Hyllie IK  -      
07
10:00
sön
10:00    
Vångavallen
Trelleborgs FF vit - Spjutstorps IF  -      
 
13
09:00
lör
09:00    
Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
Vellinge IF röd - Trelleborgs FF blå  -      
14
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF vit - Skegrie BK  -